Jump to content



Ако изборите бяха днес, за кого бихте гласували? (ОКТОМВРИ, 2021)


FikLena

Ако изборите бяха днес, за кого бихте гласували? (ОКТОМВРИ, 2021)  

60 потребители гласуваха

  1. 1. Ако изборите бяха днес, за кого бихте гласували? (ОКТОМВРИ, 2021)

    • ГЕРБ-СДС
    • Продължаваме промяната
    • Има такъв народ
    • БСП
    • Демократична България
    • ДПС
      0
    • Изправи се.БГ Ние идваме
    • Възраждане
      0
    • Български патриоти-ВМРО, НФСБ, Воля
      0
    • Не подкрепям никого
    • Няма да гласувам
    • Други

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 1 минута, asylum каза:

То и да искаме, за други не може да гласоподадем, тъй като не сме ги чували, а нямам време да гугълствам! 

Мда, Луна Йорданова поне е разпознаваемо заглавие, другите не държа да ги разучавам! 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой по-наясно ли е ли да ми каже к'ъв е, що е този Лозан Панов? Става ли, не става ли? 

Иначе вицето му Мария Касимова - Моасе я знам много добре. Може да се каже, че я харесвам. Дори тъкмо мин. седмица завърших новата ѝ книга. Но господинът, освен чисто като име споменаван по ТВ и свързан със съда, друго нищо не знам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , ice_hot_sm каза:

Някой по-наясно ли е ли да ми каже к'ъв е, що е този Лозан Панов? Става ли, не става ли? 

Иначе вицето му Мария Касимова - Моасе я знам много добре. Може да се каже, че я харесвам. Дори тъкмо мин. седмица завърших новата ѝ книга. Но господинът, освен чисто като име споменаван по ТВ и свързан със съда, друго нищо не знам. 

Цитат

Макар и с пет години закъснение, Лозан Панов вече е кандидат за държавен глава на кръга „Капитал“. И тук изненадани няма. Индикации, че Панов активно се готви за политическа кариера имаше през последната година, в която председателят на Върховния касационен съд упорито се опитваше да изчисти съмненията около имущественото и финансово състояние на фамилията му. А и все пак издигането му се обсъждаше от Иво Прокопиев, Христо Иванов, Радан Кънев, Антоанета Цонева и компания още през лятото на 2016 г. на първата (полу)тайна сбирка на групата „Арго“:

Радан Кънев: “...Лозан Панов трябва да напусне...”

Антоанета Цонева: “Лозан Панов не може да е кандидат на партия!”

Христо Иванов: “Ако има Черен лебед, това е жена му на Лозан...”

Същите тези кръгове сега активират Панов, но не, защото имат шансове с кандидатката за вицепрезидент Моасе, да получат гласове извън претенциозните сноби от „жълтите павета“, а за да не позволят кандидатурата на проф. Анастас Герджиков да застраши втория мандат на Румен Радев. 

ДБ вървят срещу Радев, но и не щат да пренасочат вот към ГЕРБ. Освен това е изгодно да подкрепят човек от ВСС при положение, че реват за реформи в системата и тн. Избирателите им сигурно ще го подкрепят. Десните и по-точно столичната десница винаги е била заблудена и гласува под строй за своите.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам защо под "градска десница" вече се разбира симпатизанти на ДБ - градската десница са си СДС, другото е иванкостовска клика.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , omline каза:

Аз не знам защо под "градска десница" вече се разбира симпатизанти на ДБ - градската десница са си СДС, другото е иванкостовска клика.

щото ексхумираните остъци от едновремешното СДС пристанаха на Боце, а след цифра трансмутации на дясното пространство именно ДБ успя да се трансформира в разпознаваемата градска десница. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

щото ексхумираните остъци от едновремешното СДС пристанаха на Боце, а след цифра трансмутации на дясното пространство именно ДБ успя да се трансформира в разпознаваемата градска десница. 

Градска добре, десница - не точно.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, omline каза:

Градска добре, десница - не точно.

То ако става на въпрос, Корни май скоро ще се окаже най-дясна от всички.

ДБ за всеки случаи са по-десни от пародията на коалиция Боце - СДС. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

То ако става на въпрос, Корни май скоро ще се окаже най-дясна от всички.

ДБ за всеки случаи са по-десни от пародията на коалиция Боце - СДС. 

Каквито и да са, 5 месеца са си 5 месеца и приказките за хаос в държавата вече не изглеждат като евтин популизъм.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , omline каза:

Аз не знам защо под "градска десница" вече се разбира симпатизанти на ДБ - градската десница са си СДС, другото е иванкостовска клика.

Същите избиратели, същият брой. Същата дефиниция. Осъзнах, че въпросната десница не е точно дясна. По-правилно е да ги обобщим като "умни и красиви". Само като си помисля, че допреди 2-3 години и аз бях в този кюп...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, omline каза:

Каквито и да са, 5 месеца са си 5 месеца и приказките за хаос в държавата вече не изглеждат като евтин популизъм.

5 месеца бяха достатъчно да бъдат изхвърлени от уравнението крайната пародия и настоящ източник на върпосния хаос БСП (к) на Трифи и компания

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Lelqtian каза:

5 месеца бяха достатъчно да бъдат изхвърлени от уравнението крайната пародия и настоящ източник на върпосния хаос БСП (к) на Трифи и компания

Чакай, не се знае кога и как ХОБитите (харвардци за освобождение на България) ще стъпят накриво.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Чакай, не се знае кога и как ХОБититие (харвардци за освобождение на България) ще стъпят накриво.

Те вече го направиха - поне според мен - тряяше да се вземат с Демократически блок и да печелят мнозинство одма, а не да шикалкавят за коалиции, изборен съюз и прочее глупости още от ся. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, omline каза:

Искате ли да заложим по 5 лв., че догодина пак ще има избори за парламент? :D

За парламент може, но за президент - надали! 

Може да не е жена на един мъж, но ще е президент на един народ! 

Луна - Президент! 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

За парламент може, но за президент - надали! 

Може да не е жена на един мъж, но ще е президент на един народ! 

Луна - Президент! 

За да решим проблема с постоянните парламентарни избори, нека Луна направи референдум за преминаването ни към президентска република! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Lelqtian каза:

Може да не е жена на един мъж, но ще е президент на един народ! 

Луна - Президент! 

Ааа не, аз така не ща - гласувам за нея, само ако вицето й е Ваня Великова. Вярвам, че и това време ще дойде скоро.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Ааа не, аз така не ща - гласувам за нея, само ако вицето й е Ваня Великова. Вярвам, че и това време ще дойде скоро.

Ванчето няма 40 за да и е вице, та това ще остане за следващия мандат. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Ванчето няма 40 за да и е вице, та това ще остане за следващия мандат. 

И тогава няма да има 40. Но тя Луна още ще си е на власт, така че... 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айдее Гербаджиииииииииииииииииииииии

 

Николай Младенов от ГЕРБ е регистрирал офшорна фирма на Сейшелите, показват "Досиетата Пандора"

https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2021/10/07/4262400_nikolai_mladenov_e_registriral_ofshorna_firma_na/

149f6b3eb5970595f3a567053b54f463.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, FikLena каза:

Айдее Гербаджиииииииииииииииииииииии

 

Николай Младенов от ГЕРБ е регистрирал офшорна фирма на Сейшелите, показват "Досиетата Пандора"

https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2021/10/07/4262400_nikolai_mladenov_e_registriral_ofshorna_firma_na/

149f6b3eb5970595f3a567053b54f463.jpg

https://bntnews.bg/news/politici-i-ofshorki-kakvo-obyasniha-nikolai-mladenov-i-asen-vasilev-1171161news.html

Аман от разбирачи и от недочели!

Никoлай Младенов е регистрирал офшорната си фирма на Сейшелите през август 2013 г., няколко месеца след като напуска българската политика.

От информацията в Досиетата "Пандора" се вижда, че SFM е фактурирала по 600 евро на година за поддържане на регистрацията, която е била активна до 2018 г. Младенов уверява, че се е свързал с фирмата и е получил документ, че тя не е активна оттогава.

 

Вестинк "Труд" пък публикува днес информация за офшорна фирма на Британските Вирджински острови, която е 100% собственост на бившия служебен финансов министър и настоящ съпредседател на "Продължаваме промяната " Асен Василев.

Василев е излязъл от собствеността и управлението на цитираната ог вестник "Труд" фирма "Акселберт лимитид", както и от всички останали дружества, в които е имал участие.

  • Angry 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://bnt.bg/news/luna-yordanova-nikoga-dosega-ne-sam-se-kandidatirala-za-prezident-v304690-299049news.html?fbclid=IwAR1z_cap79sae6VnZt8Dox917Gi_5p5GQ6BzEdcq23fnRlfwFR6xKPkIDps 

Президентската институция трябва да има нов облик, трябва да излезем от капана на матрицата и от всичко, на което сме свидетели през последните 30 години. Ние ще направим нашия избор, ще го заявим смело.

Това заяви в "Денят започва с Георги Любенов" певицата и кандидат-президент Луна Йорданова.

Тя допълни, че има спекулации, че се кандидатира за пореден път и това се чува непрекъснато от национални медии, но никога досега не се е кандидатирала за президент.

"Не мислите ли, че българските граждани имаме нужда от добрина, и кой ще я даде тази добрина. Кой е този обединител и водач, който е действително в домовете на гражданите, знае и слуша техните проблеми и ги проявява в точния момент?", допълни тя.

Има увереността, защото по думите ѝ тя е изборът на народа - единствената независима, надпартийна и свободна кандидатура за реален президент.

"Може би съм единствената, която не се е натрапвала, която не става обединител, в последните 2 седмици, когато са изборите наблюдаваме една агресивна политическа конкуренция, която нагнетява и отвращава нас, гражданите. Отблъскващо е, и като че ли има една манипулация. Кой решава кои са реалните конкуренти за президент, защо има изолиране на останалите кандидат-президенти?", попита кандидат-президентката.

На въпрос какво смята за настоящия президент Румен Радев Луна заяви:

"Избягвам да критикувам, позволявам си да правя забележки, но мисля, че един държавник не трябва да изглежда в очите на гражданите като пристрастен към властта. Той направи каквото можа или не, и е време да се оттегли с достойнство и да даде възможност на жената президент да изрази своите качества".

Според нея истинският водач за нея простичко той е водач, ражда се такъв, осъзнато прави своята саможертва за народа си. Това е призвание, не можеш частично да го изразяваш като решение, избор или нещо различно.

Няма идеал за световен политик. По думите ѝ имаме достатъчно емблематични български лидери - сред тях тя посочи Симеон Първи. От съвременните политици никой не ѝ гарантира сигурност и спокойствие. Не се страхува и притеснява от срещи със световните политически лидери, защото е живяла в Белгия и познава много добре Брюксел.

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.10.2021 г. от 16:44, FikLena каза:

РАШКОВ трябва да е и ПРЕМИЕР и ПРЕЗИДЕНТ !!! ВЕЛИК Е !!

Рашков отстрани от длъжност шефа на Второ РУ заради Венци Боксьора

РАШКОВ трябва да е ОСЪДЕН и в ЗАТВОРА !!! ... ако живеехме в нормална държава.

От 6.10.2021 г. от 12:48, omline каза:

Искате ли да заложим по 5 лв., че догодина пак ще има избори за парламент? :D

Ако имаше как по конституция, още тази щяха да бъдат...

От 6.10.2021 г. от 11:56, meleto каза:

Същите избиратели, същият брой. Същата дефиниция. Осъзнах, че въпросната десница не е точно дясна. По-правилно е да ги обобщим като "умни и красиви". Само като си помисля, че допреди 2-3 години и аз бях в този кюп...

Затъпя или погрозня? :( :1eye:

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...