Jump to content

Гледате ли БГ сериали и кои? (ЕСЕН 2021)


meleto

Гледате ли БГ сериали и кои? (ЕСЕН 2021)  

34 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Гледах първата серия на Пътят на честта. Ужасни актьори и актриси. Най-голямата плява са събрали там. Едвам издържах края. Може би ще хвърля едно око на Татковци. Братя не ми беше интересен.  All Inclusive е все по-скучен, но по пийпълметричните данни е най-гледаният БГ сериал вече 2-3 сезона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пътят на Честта (сезон 2) и Братя (сезон 3!) , но нямаше как да гласувам и за двата, а са ми страшно любими на мен и на семейството ми... но като цяло подкрепих Пътят на честта. И двата редовно. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Братя и All Inclusive. Макар, че "Братя" ми стана тъп, съвсем развалиха историята.

На "Татковци" гледах днес първи епизод и то заради майка ми дето толкова го хвали. Изгледах 16 минути и го спрях. Егати тъпия. Не мисля да го гледам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съни бийч ми хареса, но не можа да ми задържи дългосрочно вниманието. От "Пътят на честта" съм гледала рандъм епизоди, но там изглежда действието е толкова бавно, че сглобявам пъзела дори и 5 епизода да не съм гледала. Финалът на първи сезон беше много добре, но "обикновените" епизоди са слаби.

Проблемът ми с българските сериали е, че не мога да ги възприема като персонажи, а си ги възприемам като актьори. Твърде малко от тях се справят добре в телевизионни роли (не е същото като театрални), освен това са все едни и същи навсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много исках да продължа с "Пътя на честта", но така и не можах да гледам дори и един еп. от новия сезон. А предвид новите попълнения мисля, че сериалът ще са го направили дори още по-добър. Но да кажат тези, които го следят в момента. 

И аче от изброените само "Татковци" засега съм гледал. И мога да кажа, че е приятна изненада. Доста е свеж, със страхотен актьорски състав. Играят (и говорят) много естествено. И хлапетата се справят страхотно. 🙂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, ice_hot_sm каза:

Много исках да продължа с "Пътя на честта", но така и не можах да гледам дори и един еп. от новия сезон. А предвид новите попълнения мисля, че сериалът ще са го направили дори още по-добър. Но да кажат тези, които го следят в момента. 

И аче от изброените само "Татковци" засега съм гледал. И мога да кажа, че е приятна изненада. Доста е свеж, със страхотен актьорски състав. Играят (и говорят) много естествено. И хлапетата се справят страхотно. 🙂

Да, това Татковци - нови лица, супер актьори, дори децата са убедителни. Доста е чил сериала. Дадох шанс на Пътят на честта - не е толкова зле. И актьорите влязоха в игра. Ал Инклузив - държат нивото от предните сезони и очаквам пак да са най-гледан сериал на сезона, както в предходните 3 сезона. 

Това са ми наблюденията. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Да, това Татковци - нови лица, супер актьори, дори децата са убедителни. Доста е чил сериала. Дадох шанс на Пътят на честта - не е толкова зле. И актьорите влязоха в игра. Ал Инклузив - държат нивото от предните сезони и очаквам пак да са най-гледан сериал на сезона, както в предходните 3 сезона. 

Това са ми наблюденията. 

 

Т'ва за "Ол инклузив"-а реална информация ли е? Не мога да повярвам, че е най-гледаният, особено в съревнование с "Откраднат живот" и "Съни бийч". С втория са близки жанрово, но лично според мен Слънчевбреговият е доста по-добър и откъм заснемане и картинка, и откъм сюжет. Но това е лично мнение, де, макар че когато спряха сериала по бТВ, вълна от недоволство се изля в мрежата. Имаше сума ти коментари как това бил най-добрият бг сериал. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ice_hot_sm каза:

Т'ва за "Ол инклузив"-а реална информация ли е? Не мога да повярвам, че е най-гледаният, особено в съревнование с "Откраднат живот" и "Съни бийч". С втория са близки жанрово, но лично според мен Слънчевбреговият е доста по-добър и откъм заснемане и картинка, и откъм сюжет. Но това е лично мнение, де, макар че когато спряха сериала по бТВ, вълна от недоволство се изля в мрежата. Имаше сума ти коментари как това бил най-добрият бг сериал. 

Да по данни на Нилсън, Ал Инклузив, че и май и Братя минаха Откраднат живот - последния сезон. Съни бийч не беше супер добре като рейтинги. То затова БТВ залагат на бг сериали в ранния праймтайм и обикновено са по чужд лиценз.

БТВ както винаги се издъниха, спирайки Съни Бийч на четвърта серия. После не можаха да спечелят аудиторията, която Ал Инклузив беше натрупала. Както и да е. Доколкото ми е известно Съни Бийч и Дяволското гърло ще имат нови сезони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...