Jump to content


Първата песен


Препоръчани коментари

Мислех да е анкета, но имаме твърде много певици, та нека си припомним, обсъдим и оценим първите им предложения! Говорим за най-най-първата песен, независимо дали е била с клип или без, с друг псевдоним или сегашния, дуетна или солова, с фирма или без фирма! 

Ето някои предложения за обсъждане, а вие допълвайте списъка и споделяйте пристрастията си:

Глория - Нека останем приятели

Десислава - 100 парички, бате

Луна - Плод от Рая

Екстра Нина - Затвори очи

Малина - Любовната стрела

Ивана - Идол

Преслава - Нежен рекет, с Милко Калайджиев

Галена - Можеш ли

Гергана - Губя те бавно

Анелия - Чужди устни

Андреа - Като непознат

Яница - Сладко иззлъжи

Магда - Море и суша

Фики - Кажи ми като мъж на мъж, с Тони Стораро

Емрах - По такива си падам, с Емилия

Джена като МОНИК - Сто пъти

Мира - 20-ти век

 

Продължете! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оффффф, говорим и от някъде идва Рена да се промоутне. Изобщо дори не е толкова шеметен дебюта на тая бозЪ. Ето ти добър дебют:

Прочетох, че и Рена не била забравена. Тя е синоним на забравена и западнала звезда. Ни хитове, ни участия, ни статус. Къде се буташ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Runevski каза:

Най-шеметния дебют! 5 години по-късно Гергана предизвика по-голяма истерия. Но да, те двете са най в тази категория. 

До ден днешен и аз си я пускам от време на време - Ленко Драганов :notworthy:

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, WindWalkerMonk каза:

Изобщо дори не е толкова шеметен дебюта на тая бозЪ. Ето ти добър дебют:

 

Преди тази песен е пяла Любовен грях и Маргарити по сборните програми, а тази е записана последна в целия албум. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Runevski каза:

Преди тази песен е пяла Любовен грях и Маргарити по сборните програми, а тази е записана последна в целия албум. 

А помниш ли първата песен на Кати? Не беше Пеперуда, а май Нека да е лято (Приказен герой). За Рени щях да те питам, но си казал. На Камелия коя беше първата - Истински мъж или някоя без клип преди нея? Почнах да ги забравям вече. Надя с какво дебютира? 

 

Полина - Тежка клетва

Теодора - Желание за грях

Ивена - Нещо по така

Ваня Великова - Мога и сама 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

А помниш ли първата песен на Кати? Не беше Пеперуда, а май Нека да е лято (Приказен герой). За Рени щях да те питам, но си казал. На Камелия коя беше първата - Истински мъж или някоя без клип преди нея? Почнах да ги забравям вече. Надя с какво дебютира? 

На Кати е Нека да е лято, с клипа даже си била. На Камелия е или Сто години или Иди си. Надя започва с Огън в сърцето. На Валя е В моя плен, на Емилия е Свършено е с теб. На Тони Стораро дебюта е бил BIG съдба, а преди това е имал албум като дует с някакъв... Запознат съм до голяма степен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Runevski каза:

На Кати е Нека да е лято, с клипа даже си била. На Камелия е или Сто години или Иди си. Надя започва с Огън в сърцето. На Валя е В моя плен, на Емилия е Свършено е с теб. На Тони Стораро дебюта е бил BIG съдба, а преди това е имал албум като дует с някакъв... Запознат съм до голяма степен. 

И аз уж ги помнех, ама сега осъзнах, че съм забравил бая! 

Помниш ли как започнаха Лия, Деси, Ина, Сани, Силвия, Весела, Мая и Магапаса, Джина Стоева, Алисия? 

 

Юнона - Време е 

Сиана - Защо

Милица - Червена точка или Изгаряй ме - на една сборна програма ги изпя и двете

Илиян - ЧРД

Данна - Бомба, с Джордан

Ваня - Те не спят, с Дамян

Тиана като ЛОРЕНЦИЯ - С теб

Татяна - Дадох или Остани?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, asylum каза:

И аз уж ги помнех, ама сега осъзнах, че съм забравил бая! 

Помниш ли как започнаха Лия, Деси, Ина, Сани, Силвия, Весела, Мая и Магапаса, Джина Стоева, Алисия? 

Лия е с Моите сълзи от ‘95 мисля. Силвия е с Не се връщаш ти. На Алисия мисля, че е Писна ми. Джина записва почти една след друга Любов моя и Богиня, но втората май се издава първа в компилация от ‘00. Сани може би е с Чаша вино. Весела дебютира във Фолк Хит Маратон със доста песни, като Деси Слава. Деси е с албума 24 карата от ‘96, но там почти няма инфо. По същото време са и Мая и Магапаса - май началото е Отговорът на Радка. А Ина има издаден албум от ‘98 в СеВеКом, но подробности не се знаят. С Диана май са се мяркали по поп фестивали също. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Runevski каза:

Лия е с Моите сълзи от ‘95 мисля. Силвия е с Не се връщаш ти. На Алисия мисля, че е Писна ми. Джина записва почти една след друга Любов моя и Богиня, но втората май се издава първа в компилация от ‘00. Сани може би е с Чаша вино. Весела дебютира във Фолк Хит Маратон със доста песни, като Деси Слава. Деси е с албума 24 карата от ‘96, но там почти няма инфо. По същото време са и Мая и Магапаса - май началото е Отговорът на Радка. А Ина има издаден албум от ‘98 в СеВеКом, но подробности не се знаят. С Диана май са се мяркали по поп фестивали също. 

На Ина в Севеком помня Супер момиче! На Мая и Магапаса наистина беше Радка, да. 

Нелина? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

На Ина в Севеком помня Супер момиче! На Мая и Магапаса наистина беше Радка, да. 

Нелина? 

В албума на Фаворит от ‘93 участва с три песни - на цигански, сръбски, македонски, народната Хубава Яна и Има ли господ. Малко аматьорска работа - като началото на Тони Дачева с Кристал. Тя пък може би започва с Меги, Меги. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , WindWalkerMonk каза:

Оффффф, говорим и от някъде идва Рена да се промоутне. Изобщо дори не е толкова шеметен дебюта на тая бозЪ. Ето ти добър дебют:

Прочетох, че и Рена не била забравена. Тя е синоним на забравена и западнала звезда. Ни хитове, ни участия, ни статус. Къде се буташ?

Рена обиколи де-що предавания по второстепенни телевизии наскоро. Много по-активна е от една друга. А и не се държи като бореща се с мощно напиращ сюргюн. Като изключим Брадъра, общото мнение за нея не е толкова лошо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 4 минути, HIStory каза:

За къде без 

Препоръчително е да се слуша на mute! 

Най-уникалното изпълнение в историята на попфолка!

Първите песни на две лидерки

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...