Jump to content

Глория - любими дуети


Глория - любими дуети  

24 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Нека удостоим и Глория ни с темичка. Не са малко дуетите й, но предимно с едни и същи хора. 2-3 от тях са вечни хитове, но дали са най-любимите ви, или имате други фаворити?

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Скъпи, купи ми нещо - с Илия Загоров
     
     3
  • Рак и скорпион - с Илия Загоров
     
     1
  • По навик - с Илия Загоров
     
     4
  • Жените са цветя - с Тони Дачева
     
     2
  • Не сме безгрешни - с Азис
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Just_Me каза:

Гласувах за няколко, но "По навик" ми е най-най! Топ класика! ❤️

Аз само за нея гласувах - страшна песен! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Кръговрат" разбира се - рядко се случва нещо толкова сполучливо между изпълнители, популярни в различни  държави.

Гласувах за нея и за дуета с Дачева, защото пък той остарява доста добре - звучи страхотно дори за днешния саунд.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сме безгрешни - с Азис!!!
Соловите песни на Глория са ми любими, но за дуети.... малко са тези, които мога да нарека любими, това със сигурност е тази песен!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , omline каза:

"Кръговрат" разбира се - рядко се случва нещо толкова сполучливо между изпълнители, популярни в различни  държави.

Никой не го помни това нещо. Дори навремето беше май-много сезонен хит. А песента по принцип си е хубава. Не е като да са направили напълно нова песен.

 

По навик и Не сме безгрешни. Другото е ширпотреба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Никой не го помни това нещо. Дори навремето беше май-много сезонен хит. А песента по принцип си е хубава. Не е като да са направили напълно нова песен.

Беше баш тотален хит, който за съжаление си остана в онази година. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , DarkChild каза:

Никой не го помни това нещо. Дори навремето беше май-много сезонен хит. А песента по принцип си е хубава. Не е като да са направили напълно нова песен.

Според мен е доста тъпа песента. И наистина не беше кой знае къф хит. То ако беше голям хит, нямаше Глора да я насерат така на турнето. Беше си хитченце, ама много невзрачно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, WindWalkerMonk каза:

Според мен е доста тъпа песента. И наистина не беше кой знае къф хит. То ако беше голям хит, нямаше Глора да я насерат така на турнето. Беше си хитченце, ама много невзрачно.

Очакваше се да е тотален хит, тъй като вече се усещаше спад. Дивана и други я премазаха, уви. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Очакваше се да е тотален хит, тъй като вече се усещаше спад. Дивана и други я премазаха, уви. 

Премазаха я... и следващата година тя ги премаза.

А "Кръговрат" беше тотален хит. Тя после не я изпя нито един път. Не знам там с правата как стоят нещата, но и на участия не я пее. Въобще не е толкова лошо представянето на Мура Мега, пеят песните, просто не трябваше да закрива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, adorable каза:

Премазаха я... и следващата година тя ги премаза.

А "Кръговрат" беше тотален хит. Тя после не я изпя нито един път. Не знам там с правата как стоят нещата, но и на участия не я пее. Въобще не е толкова лошо представянето на Мура Мега, пеят песните, просто не трябваше да закрива.

Абсолютно е така. “Кръговрат” си беше мегахит, колкото и тук по презумпция да се отрича. И да - през 2007, Глория премаза Ивана!

А за това на Планета Муга Мега, абсолютно Драго си беше виновен, че не я представи като хората и публиката не разбра кой ще излиза да пее. Нормално да са чакали Преслава, при положение, че въпросната е била участник на Турнето тогава, а не специален гост като Глория. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Абсолютно е така. “Кръговрат” си беше мегахит, колкото и тук по презумпция да се отрича. И да - през 2007, Глория премаза Ивана!

А за това на Планета Муга Мега, абсолютно Драго си беше виновен, че не я представи като хората и публиката не разбра кой ще излиза да пее. Нормално да са чакали Преслава, при положение, че въпросната е била участник на Турнето тогава, а не специален гост като Глория. 

Преди години прокарваха тезата, че е освиркана, а реално си е много добре приета. Можеше да е към средата на концерта - в началото да са Димана, Борис, Вероника, както си и бяха. Ивана да си закрива и това е. Сто пъти съм го казвал - публиката ни е отвратителна. За сравнение виж от силната 2006 за Ивана, когато вече Преслава взима доминацията, как през 2007 цели стадиони се изнасят на нея. Да не виним само изпълнителите, ма и публиката си е скапана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не беше проблемът само в излизането последна, а в начина, по който закри. А той беше... никакъв. Ивана беше с цирк балкански на сцената и тотални хитове. Глория се появява тотално неподготвена за такава платформа с песен на една седмица, помия като "Вятъра" и абсолютно гола сцена. Просто умря и купон, и всичко. "Кръговрат" се прие страхотно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DenFevgo каза:

Не беше проблемът само в излизането последна, а в начина, по който закри. А той беше... никакъв. Ивана беше с цирк балкански на сцената и тотални хитове. Глория се появява тотално неподготвена за такава платформа с песен на една седмица, помия като "Вятъра" и абсолютно гола сцена. Просто умря и купон, и всичко. "Кръговрат" се прие страхотно. 

Е, то добре, че песни като "Време за мъже" не са помии.

5:00 не е като да не се пее и на другите песни, даже на "Сезони", която бе съвсем нова тогава, на няма и месец. Да, на "Кръговрат" се изригна по-сериозно. Аз очаквах да изпее и "Град на греха". Трябваше и нещо старо. Както и да е, имаше енергия, пя най-добре от всички.

Но 2007 на Ивана беше плачевно. 2008 си стъпи на краката с "Аз съм с теб". Набараш ли хит, интересът към теб винаги може да се върне. Тогава. Сега... и хубава песен да имаш, все тая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...