Jump to content

Препоръчани коментари

С грандиозен спектакъл бяха представени новите 14 герои в третия сезон на „Маскираният певец“

С грандиозен спектакъл бе даден старт на третия сезон на най-мистериозното риалити в телевизионния ефир. Зрителите на NOVA се запознаха с новите 14 герои и видяха техните красиви и мистични костюми. С оригинално сценично присъствие и страхотни изпълнения на хитови песни, под светлините на прожекторите излязоха: Малинката, Циркът, Перлата, Гларусът, Гъбарко, Самураят, Заекът, Прилепът, Порцеланът, Куфарът, Букетът, Камъкът, Госпожицата и Носорогът. Освен тях, своят блестящ дебют в предаването направи и новият екранен партньор на Герасим Георгиев - Геро – известният актьор Краси Радков.

240606983_570857594278261_1677380416782839448_n (1).jpg

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Стори ми се, че Циркът е Боби Ваклинов, а Перлата е Лора Караджова! За другите никаква идея все още.

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Никого не разпознах. Само по глас - две от маските ми напомниха за дъщерята на Ваня Щерева. А, да... носорог ли беше - според мен е Миро или Георги Христов, но по-вероятно първият. Сетих се и още една от маските - беше Дара Екимова. 

Малко тъпи имена имат маските, още не ги знам.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Аз имам следния върпос, ако някой е запознат - Маските по оргинален дизайн ли са (предполагаемо на набедената за дизайнерка жената на Магърдич, забравих й заглавието), или си вървят заедно с лиценза? 

Ако и пукаше за стотиците дечица на 11-12 години които я следват щеше да откаже. Става въпрос са силно токсичен продукт, предизвикащ зависимост и трайни щети на човешкото тяло, а не за бисквити "Тук" примерно. Не я оправдавайте.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Lelqtian каза:

Аз имам следния върпос, ако някой е запознат - Маските по оргинален дизайн ли са (предполагаемо на набедената за дизайнерка жената на Магърдич, забравих й заглавието), или си вървят заедно с лиценза? 

Не съм запозната, само предполагам, че са оригинални дизайни, защото иначе щяха да се засичат два еднакви костюма в една и съща година из различните държави. Не помня да е имало такъв случай.

ВЪРНЕТЕ ЧАЛГАВИЗИЯ!

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 10 часа , Lelqtian каза:

Не вървят с лиценза. То се вижда нивото на нашите и на чужбинските.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 2 часа , meleto каза:

Не вървят с лиценза. То се вижда нивото на нашите и на чужбинските.

Ее сега не можеш да отречеш, че маските тази година са топ! Особено Циркът, Перлата, Порцелана и Гъбарко. Тия най ме кефят, но и другите са ок. 

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, THE IIconic каза:

Ее сега не можеш да отречеш, че маските тази година са топ! Особено Циркът, Перлата, Порцелана и Гъбарко. Тия най ме кефят, но и другите са ок. 

Някои ми се сториха доста посредствени, но не съм се заглеждал много, а и не съм компетентен. По-скоро е въпрос на вкус.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Много ви харесва форматът и отново го гледам с удоволствие. На ми харесаха Малинката, Перлата (въпреки че костюмът е малко кичозен), Гъбарко и Порцеланът от женските маски, а от мъжките ми харесват Камъкът, Прилепът, Носорогът и Циркът. Другият костюм който ми харесва е този на Заекът, ама дамата скрита в него хич я няма в пеенето, дано да ме изненада следващия път.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, z_o_ каза:

Много ви харесва форматът и отново го гледам с удоволствие. На ми харесаха Малинката, Перлата (въпреки че костюмът е малко кичозен), Гъбарко и Порцеланът от женските маски, а от мъжките ми харесват Камъкът, Прилепът, Носорогът и Циркът. Другият костюм който ми харесва е този на Заекът, ама дамата скрита в него хич я няма в пеенето, дано да ме изненада следващия път.

И аз съм на същото мнение, но ако заекът е наша Зайка разбираемо защо не може да пее. Я и дай една тава да видиш професионалист! 

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Olay каза:

Точно тази част на него ми напомни, и се коментира че чайникът е Симона, така е пеела и в Гласът на България. И да не са те, зад някоя от маските според мен има чалга изпълнител.

Порцеланът си мисля, че е Дара Екимова, но ще видим!

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Последно видели темата   1 Потребител

• Create New...