Jump to content

Как оценявате работата на отиващия си парламент?


FikLena

Как оценявате работата на отиващия си парламент?   

31 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Наложи се да гласувам за "Вижда се, че липсва стабилността, която гарантираше ГЕРБ" поради липса на други варианти. 

Това правителство е дъното, да се маха час по-скоро преди да провали още неща! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , asylum каза:

Наложи се да гласувам за "Вижда се, че липсва стабилността, която гарантираше ГЕРБ" поради липса на други варианти. 

Това правителство е дъното, да се маха час по-скоро преди да провали още неща! 

И аз така. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Работата е несъществуваща. Нелепо е да се твърди, че ГЕРБ и ДПС всявали смут, при положение, че до правителство на ИТН не се стигна, обвиняваха ДБ и БСП. С горепосочените не са комуникирали, а всъщност се самоизядоха. 

ГЕРБ особено бяха доста мирни по време на този парламент, очевидно не бяха прекратили предизборната си кампания. ДБ също и по всяка вероятност те двете ще са с голям прогрес на следващите избори.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да се случи ноември, ГЕРБ вървят по линията на ДПС - вече леко в периферията, но все пак сиви кардинали. Така или иначе все още са много силни регионално и административно. Но в никакъв случай не мога да се съглася, че управлението им е гарантирало стабилност. То ако беше така, щяха да имат мнозинство сега.

Слави си вкара абсолютен автогол и ще го разбере на следващия тур. Хората му са не са за политиката и си проиграха шансовете, прекалено самоуверено влязоха в играта. ДБ, за които аз гласувах и които при вторите избори дръпнаха най-много спрямо предните, сега ме оставиха разочарован от избора ми, главно заради Христо Иванов, който извива ръцете на всички и е лаком за постове. Друг лидер да бяха излъчили - щях да гласувам за тях.

Всичко е фрагментирано и контрадикторно. Не видях да се обединят върху една обща политика.

Идва тежка зима. Напоследък покрай работата ми се срещах с разни бизнесмени, които търсят начин да минимизират разходите си, например за поскъпналия ток, чрез фотоволтаици и други преработващи системи и технологии, кандидатстват по разни мерки за евросубсидии, обаче има един куп казуси около критериите, които трябва да покриват. Бъдещето е в зелената енергия. Кметът на Пловдив, проГЕРБ, нищо не направи от заложените си планове за модернизиране на транспортната мрежа, нищо не прави за самия град, за разлика от Славчо Атанасов, например. Смятайте колко изоставаме.

За мен лично има няколко приоритета - образование, здравеопазване, зелена енергия, иновации, но понеже ние сме по-назад от всички европейски държави, първо трябва се помисли за бюджета, пенсиите и плана за устойчивост. Кирливите им ризи ги разбрахме. Мисля, че е време да поработят, вместо само да си крепят дебелите задници в парламента.

Другото, което ме притеснява - недосегаемия имунитет и самодоволството на Гешев. Трябва съдебна реформа и разделение на властите. В противен случай по показател върховенство на закона ще сме пак на 0 в годишния доклад на ЕК, които доскоро пазеха Бойко от неговите мизерии.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...