Jump to content



Певци, забравени от всички


Препоръчани коментари

преди 1 минута, HIStory каза:

На Габриела единствения й хит е боя с Ивена. А тая Брияна не вярвам и родата й да я е слушала. Тая тема не беше ли за певци, изкарали поне един хит, или е за всичко, що се е пробвало, ама никой ме е разбрал? Тип 

 

Да, прав си, ама така тръгна тая тема. Другата път е за незабравени. Ще е мазаляк да има и трета за нивга непрокопсали. :D

Ето Виолета примерно е добър примен със Зона за любов. Румина с Жестоко е същият случай, но тя и до днес се мъчи.

Диана имаше хубава кариера, но според мен е напълно забравена.

 

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 186
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 58 минути, asylum каза:

Да, прав си, ама така тръгна тая тема. Другата път е за незабравени. Ще е мазаляк да има и трета за нивга непрокопсали. :D

Ето Виолета примерно е добър примен със Зона за любов. Румина с Жестоко е същият случай, но тя и до днес се мъчи.

Диана имаше хубава кариера, но според мен е напълно забравена.

 

 

 

Диана в късните 90 беше  в баш топа, което е наистина забравено обаче. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, HIStory каза:

Диана в късните 90 беше  в баш топа, което е наистина забравено обаче. 

 

И аз я харесвах. След Милена Рекърдс, се опита да се самопродуцира, но неуспешно, и си остана в Америка. Това ме кефеше.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

И аз я харесвах. След Милена Рекърдс, се опита да се самопродуцира, но неуспешно, и си остана в Америка. Това ме кефеше.

 

Затова прогнозите каква голяма звезда би била Румяна, ако беше жива, са ми несъстоятелни. Всички, които бяха в Милена рекърдс потънаха скоропостижно  - Диана, Луна, Митров... Пробваха се и другаде, но на не им се получи. Ей това беше хит и май си е за тук - кой го помни Стефан Митров... 

Иначе Диана казах, че е била топ, но никога не ми е харесвала. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, HIStory каза:

Затова прогнозите каква голяма звезда би била Румяна, ако беше жива, са ми несъстоятелни. Всички, които бяха в Милена рекърдс потънаха скоропостижно  - Диана, Луна, Митров... Пробваха се и другаде, но на не им се получи. Ей това беше хит и май си е за тук - кой го помни Стефан Митров... 

Иначе Диана казах, че е била топ, но никога не ми е харесвала. 

 

Луна имаше хитове и в Ара, после и като самопродуцираща се, че и в Пайнер не беше зле даже. 

Тая Даяна от Съни имаше два хита:

 

Никой не помни певицата, но Право в целта според мен не е съвсем забравена.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък при Румяна няма база за сравнение не само с останалите изпълнители от Милена, а и с другите жени-звезди от 90те, освен Глория и Сашка. Кариерата й след 2000 щеше да се базира на достатъчно стабилно legacy, че да не изгърми като други.

По темата- Бойка Данова ми е една от най-симпатичните позабравени, макар че тя не знам дали може да се води баш забравена, тъй като доста хора от моята генерация и по-възрастни я знаят.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, SG каза:

Точно пък при Румяна няма база за сравнение не само с останалите изпълнители от Милена, а и с другите жени-звезди от 90те, освен Глория и Сашка. Кариерата й след 2000 щеше да се базира на достатъчно стабилно legacy, че да не изгърми като други.

По темата- Бойка Данова ми е една от най-симпатичните позабравени, макар че тя не знам дали може да се води баш забравена, тъй като доста хора от моята генерация и по-възрастни я знаят.

 

Луда главо, пияна и Шепот на пари са хитовете. Баровеца каза в интервюта, че Емануела е записала втората, но така и не излезе! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис има един хит "Не сме безгрешни", дуетната му половинка звучеше обещаващо, но не помня да е направила хит след тази песен. Къде се загуби това момиче?!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , asylum каза:

Луна имаше хитове и в Ара, после и като самопродуцираща се, че и в Пайнер не беше зле даже. 

Тая Даяна от Съни имаше два хита:

 

Никой не помни певицата, но Право в целта според мен не е съвсем забравена.

Тя после беше и в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Willy каза:

Азис има един хит "Не сме безгрешни", дуетната му половинка звучеше обещаващо, но не помня да е направила хит след тази песен. Къде се загуби това момиче?!

Слабо... 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , asylum каза:

Едва ли някой помни Зара Амазонката, която после и като поп певица се пробва?

 

 Че как, аз даже на участие съм й бил 😁 Бяха двете с Луна. Зара даваше автографи на кой квото извади - салфетки,билетчета... Луна обаче опъна един ученически чин, извади една камара картички и плакати и даваше аврограф само на който си купи от нейните материали 😂 2001-ва трябва да е било, че плакатите бяха с обложката на Плажно масло

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Fast каза:

Някой знае ли какво става с Калия? Не намирам никаква информация.

https://sakarnews.info/лятна-колекция-бижута-привлича-вн/

https://sakarnews.info/sevdalina-miteva-radostta-ot-niskata-tsena-trae-po-kratko-ot-razocharovanieto-ot-loshoto-kachestvo/

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

 

 

 


Ето няколко по-късно дебютирали изпълнители, които издадоха по 1-2 песни и си тръгнаха. Последната май се опита да си направи телевизия и фалира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Runevski каза:

Тя беше жена на композитор, ако не се лъжа? 

Мелето отчете Мариана Славова - Плаче вятъра бе най-големият й хит май. 

 

@meleto

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Марго направи опит за завръщане през 2011г. с “Как го искаш” и договор с Ара Мюзик. С тази ги изброявам 7 песни. Жулиета също има 6. Албена има само тази, но е записала и още една, която така и не видяла бял свят май. А тази Силвена има и дует с Виктор. Близнаците ги докарвам с 8. Само те от изброените са имали публични прояви - участието им в X-Factor, но не се занимават с музика. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Runevski каза:

Марго направи опит за завръщане през 2011г. с “Как го искаш” и договор с Ара Мюзик. С тази ги изброявам 7 песни. Жулиета също има 6. Албена има само тази, но е записала и още една, която така и не видяла бял свят май. А тази Силвена има и дует с Виктор. Близнаците ги докарвам с 8. Само те от изброените са имали публични прояви - участието им в X-Factor, но не се занимават с музика. 

Обичах Марго. А помниш ли Цеца? Тя имаше десетина клипа и нито един клип - в Агенция Фрида и Фен ТВ! Маскираната Анджелинасъщо беше в кюпа. Не са за тази тема, но няма и по-подходяща. 

В Атлантик Мюзик пък почнаха Виолета, Аделина (Adelle), Благо и Такухи. Беше на отцепилия се от Пайнер Стефан Статев. Май и Йовко Петров работеше с тях. После се вляха в Ара. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По повод музикалната ТВ на Марго.
”360 кубика силикон” по Марго ТВ

Някой хващал ли е този канал всъщност, и колко време е изкарал в ефир? Сигурно не повече от година. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Обичах Марго. А помниш ли Цеца? Тя имаше десетина клипа и нито един клип - в Агенция Фрида и Фен ТВ! Маскираната Анджелинасъщо беше в кюпа. Не са за тази тема, но няма и по-подходяща. 

В Атлантик Мюзик пък почнаха Виолета, Аделина (Adelle), Благо и Такухи. Беше на отцепилия се от Пайнер Стефан Статев. Май и Йовко Петров работеше с тях. После се вляха в Ара. 

В интерес на истината и на мен ми допадат 2-3 песни на Марго. На Виолета също - тя дебютира тук. На Никол също 4-5. Цеца я помня, но намирам само 5 песни и ремикс на една от тях. Не знаех, че имала толкова - не съм я слушал. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прясна снимка на една забравена, която очевидно си заслужава съдбата. Превърнала се е във видна антиваксърка,  която я пръскат самолетите и вероятно очаква посещение от извънземните скоро 🙈🙉🙊

 

FB_IMG_1633465532680.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Тя беше жена на композитор, ако не се лъжа? 

Мелето отчете Мариана Славова - Плаче вятъра бе най-големият й хит май. 

 

@meleto

Бях забравил тая песен. Направо изтрита беше от ума ми.

преди 31 минути, DrAkO каза:

Прясна снимка на една забравена, която очевидно си заслужава съдбата. Превърнала се е във видна антиваксърка,  която я пръскат самолетите и вероятно очаква посещение от извънземните скоро 🙈🙉🙊

 

FB_IMG_1633465532680.jpg

Това Надя ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, DrAkO каза:

Прясна снимка на една забравена, която очевидно си заслужава съдбата. Превърнала се е във видна антиваксърка,  която я пръскат самолетите и вероятно очаква посещение от извънземните скоро 🙈🙉🙊

 

FB_IMG_1633465532680.jpg

Може ли линк към профила й?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...