Jump to content



Певци, забравени от всички


Препоръчани коментари

Сещате ли се за певци и певици, които са напълно забравени, или пък дори никога незапомнени, но все пак имали хитове? 

Не говоря за известни певици, прекратили кариерите си, но оставили солидни дискографии - Лия, Кати, Деси и т.н., а такива, които по-скоро са останали в сянка, но все пак са имали хитови мигове. 

Аз тия дни се сетих за една, която никога не е предизвиквала интерес към личността си, но имаше 3-4 хита - някои от коит тематични и до днес слушани. Има и други примери. Нека обсъдим! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 186
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Сещам се за онази Милена, която тръгна заедно с Камелия преди време - тя беше много странен случай - издаде един албум (като преди него май имаше и дуетен с Николай Славеев) и още една песен след него и се покри. Нито в програми е участвала, нито в концерти...всъщност не - участваше в един концерт - онзи благотворителния за децата на загинали в системата на МВР 2002-ра.  "Ала-бала" й беше звучеше доста хитово.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, omline каза:

Сещам се за онази Милена, която тръгна заедно с Камелия преди време - тя беше много странен случай - издаде един албум (като преди него май имаше и дуетен с Николай Славеев) и още една песен след него и се покри. Нито в програми е участвала, нито в концерти...всъщност не - участваше в един концерт - онзи благотворителния за децата на загинали в системата на МВР 2002-ра.  "Ала-бала" й беше звучеше доста хитово.

Да, имаше няколко популярни песни, които достигнаха до мен, когато прослушах чалга по-късно. Имаше и кавър на "Очи, очи", който се въртеше по радиата... Но дори не знаех как изглежда. 

Анна също е странен случай. Винаги е била пример за скучна певица, н имаше няколко хита като "Грешиш тотално", "Лятна побърквация" (всяко лято хората се присещат за нея и я надуват от балкони и коли), а оня ден пред Александър Невски в полунощ момчета надуха "Наздраве за рожденика" от колата като поздрав за приятел рожденик. И друг път съм я чувал да звучи по празнични поводи. Имаше и някакви други популярни песни, но дори тия хитове не съм сигурен, че хората знаят коя ги пее! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее тя имаше някакъв звезден миг... "Една любов си отива" беше влязла дори в Българския Топ 100 по бТВ и то на доста добри позиции няколко седмици (между другото Таня Боева също успя да влезе там с "Не, че те обичам").

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, omline каза:

Еее тя имаше някакъв звезден миг... "Една любов си отива" беше влязла дори в Българския Топ 100 по бТВ и то на доста добри позиции няколко седмици (между другото Таня Боева също успя да влезе там с "Не, че те обичам").

Да, те доста после влязоха, но Анчето беше първа, макар и с парите на баща си, когото май разори от неуспешни инвестиции :D Тя лавираше между поп и чалга, едва по-късно направи по-кръшни песни. Последните години пееше в руски пиано барове в София, но от няколко лета насам пее мазна чалга по кръчми на морето :D Странен образ ми е тя. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тя друга песен, освен тази, имала ли е изобщо?

Имаше една подобна, но не се наложи така. Тази и до днес си е хит на ретрото и лафчетата между приятели! Ако не се лъжа, е или е била жена на хитовия композитор Пламен Велинов, създал повечето хитове на Кати и други от онова време. Но може да съм разбрал погрешно :D 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Глория .

Е, не баш. Не е актуална, но няма да бъде забравена дори след още 10 години. Тук по-скоро говорим за one hit wonder-ки, за които не сме имали време дори да им запомним имената :D 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, THE IIconic каза:

Тринити! Наскоро разбрах за тях!

Правиш се. Фен си на Маца, а и Траяна беше с тях! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Правиш се. Фен си на Маца, а и Траяна беше с тях! 

Маца и Траяна ги обожавам, но не знаех за това им начинание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, THE IIconic каза:

Маца и Траяна ги обожавам, но не знаех за това им начинание.

Хвърляй динамита, бум-бум! Андреа ги окраде. 

А помните ли 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей това беше голям хит. Не знам къде се затри, на визия беше нещо средно между Бойка Дангова и Таня Боева, може би затова не успя да направи нещо по-сериозно, иначе пее жената. 

А това как гърмеше... :

Някаква идея какво стана с тези двете? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , omline каза:

Кариерата й реално започва още от "Врабчетата". Цък :)

image.png.345dd1a96fb51efd83a1d6c4403a3d86.png

Бях попаднал и на тази нейна изява от преди това  - https://www.vbox7.com/play:10ff38726d 

 

преди 23 часа , Andrew Cunanan. каза:

Тя друга песен, освен тази, имала ли е изобщо?

Знам за “Струна съм” и “Докога”. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина тема!Включвам се с Пагане, но има още доста такива, които се появиха за кратко и после изчезнаха...

А песента на Ники - "Грях ли е" ми е много любима!Спукваха я от въртене по Оникс Фолк на времето....

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.09.2021 г. от 12:11, Willy каза:

Глория .

Имаше и една Ивана, която 2-3 години беше лидерка, ама сега никой не може да каже една нейна песен, която да е излязла в последните 15 години, дори най-върлите чалгари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.09.2021 г. от 0:25, HIStory каза:

Ей това беше голям хит. Не знам къде се затри, на визия беше нещо средно между Бойка Дангова и Таня Боева, може би затова не успя да направи нещо по-сериозно, иначе пее жената. 

А това как гърмеше... :

Някаква идея какво стана с тези двете? 

Много добри примери - певиците никога не са били под светлините на прожекторите, а удариха по един хит! 

Такава беше и Ванеса. И до днес я чувам по купони. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Много добри примери - певиците никога не са били под светлините на прожекторите, а удариха по един хит! 

Такава беше и Ванеса. И до днес я чувам по купони. 

 

И на мен тази песен ми беше асоциацията с Васесса, преди да видя този клип. Още не мога да си оправя съня, а минаха десетилетия:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...