Jump to content

Игри на волята 2021 - сезон 3


Гледате ли "Игри на волята" - сезон 3  

45 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

преди 30 минути, pechenko каза:

Гледам го всяка година, но тази година каста е доста слаб или тепърва ще се откроят. За момента виждам доста психота и ще има цирк.

7DB67B65-E5DC-4C4D-B5C5-292106B52CF1.jpeg

70C8FC91-2F46-4BC5-90BF-4DD0ED42E79E.jpeg

Тоа с кривите зъби дето влезе- Георги Рабухчиев9 е панагюрец. Мега противен 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата серсия я пропуснах, но вчера като се прибрахме започнахме вече да го следим. Всяка година го гледаме с майка ми, ще се гледа когато намеря време. Твърде рано е за да имам фаворит в момента. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , THE IIconic каза:

Тоа с кривите зъби дето влезе- Георги Рабухчиев9 е панагюрец. Мега противен 

от главата надолу става :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Създателят на Българ ги е оправил всичките полицаи, пожарникари, военни снощи.

 

Така беше ама на сините потънаха в земята снощи! Как ги би Паулина снощи. Умрях от кеф!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз гледах вчера и оня ден, страхотен каст, интересни личности са подбрали за новия сезон. Любимци са ми:

 

Братоев, Борис, Андрей, Александър и Елизабет от Шампионите

Морунов, Неделчо, Мартин, Стоян и Станислава от Бойците

Туджаров, Стратимир, Паулина, Милена и Валентин от Приключенците

 

Но още е много рано да се каже кой ми е фаворитът за нагладата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жените са доста слаби. Само Паулина успя да влезе в топ 2-3 от всички племена, другите висяха по скамейките. Но игра с игра не си прилича. Туджаров беше топ на първата игра, на втората беше последен, така че...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, meleto каза:

Жените са доста слаби. Само Паулина успя да влезе в топ 2-3 от всички племена, другите висяха по скамейките. Но игра с игра не си прилича. Туджаров беше топ на първата игра, на втората беше последен, така че...

Ееее и Соня, Габриела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Много нагласен сезон, все повече зрители ги хващат в крачка за дребни неща.

Последният епизод го показа нагледно, че играта е направена в полза на тая Паулина. Мартин я би по всички параграфи, но понеже е скучен персонаж за продукцията, до финала ще бутат някакви фльорци и натегачки. Нямат един положителен коментар след последния епизод, много хора даже са се отказали да продължат да следят, включително и аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , adorable каза:

Много нагласен сезон, все повече зрители ги хващат в крачка за дребни неща.

Последният епизод го показа нагледно, че играта е направена в полза на тая Паулина. Мартин я би по всички параграфи, но понеже е скучен персонаж за продукцията, до финала ще бутат някакви фльорци и натегачки. Нямат един положителен коментар след последния епизод, много хора даже са се отказали да продължат да следят, включително и аз.

Затова спрях да гледам. Или това с тоя на скалата, дето бил отшелник и му придават някакви суперсили. И е тъпо замислено. Най-слабите да се изправят в директна битка с него... Като цяло доста смотан сезон. Достатъчно ми е само да прочета коментарите в страницата на формата. Полза от гледането на целите епизоди няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Затова спрях да гледам. Или това с тоя на скалата, дето бил отшелник и му придават някакви суперсили. И е тъпо замислено. Най-слабите да се изправят в директна битка с него... Като цяло доста смотан сезон. Достатъчно ми е само да прочета коментарите в страницата на формата. Полза от гледането на целите епизоди няма.

Ма те не се изправят най-слабите срещу него. Ако беше така, щяха да пратят първа Мани, ама не им е от полза да я губят за формата. Иначе да, него го лансират даже за победа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

Ма те не се изправят най-слабите срещу него. Ако беше така, щяха да пратят първа Мани, ама не им е от полза да я губят за формата. Иначе да, него го лансират даже за победа. 

Да, но нали се сещаш, че племената пускат най-големите пробойни на елиминация и по-слабият отива на дуел с Отшелника. Това, че Мани се е отървала временно, дава възможност на други слаби да бъдат елиминирани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Да, но нали се сещаш, че племената пускат най-големите пробойни на елиминация и по-слабият отива на дуел с Отшелника. Това, че Мани се е отървала временно, дава възможност на други слаби да бъдат елиминирани.

Ами те почнаха стратегически да се номинират, не силово. Правят коалиции и на тая база. За мен Виктория е по-силен играч от Семира, че дори и от Милена, но я номинираха, защото не им влиза в схемите. Оттам и за формата е скучна. Достойните винаги са по-безинтересни. Мани ще я бутат поне до средата и като видят, че хората съвсем почват да роптаят, ще я махнат. Психологически много добре предусещат нещата. Безсмислено ми е да го гледам. Тръпката се губи. Яд ме е за Мартин, но такава роля са му дали. Не можеше с такива преимущества в конкретната битка той да отпадне,не беше честно, но това дразнение у хората е добре дошло на продукцията. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Blueberry каза:

Александър е топа! 

Иначе съм за Неделчо.

Морунов, Борислав, Стратимим, Полина, Елизабет и Мани❤️. Също така и Милена и Валентин 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първа година го гледам и ми харесва. От племената съм за Приключенците, а фаворити са ми Паулина и Стратимир. 

Дебело подчертавам, че ако тази седмица Паулина напусне, продукцията ще ме загуби като зрител. Много да внимават!!!

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Vancho каза:

Също така съм притеснен за общото състояние на @Blueberry , която е за Неделчо?? ...

Какво му е 😃😃аз не го гледам много, само в рекламите на Фермата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline featured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...