Jump to content


Какво не ви харесва във форума?


Препоръчани коментари

Всички ние забелязваме отлива на активно пишещи във форума. 

На какво се базира това според вас? Какво трябва да се промени? Какво не ви харесва?

 

 

Като общ брой посетители няма никаква промяна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, meleto каза:

На какво се базира това според вас? Какво трябва да се промени?

Твърде ниското участие в соц. мрежи. 

преди 17 минути, meleto каза:

Какво не ви харесва?

Пълната апатия към Линкс разделите. Липсата на конкретни правила за предотвратяване на речта на омразата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да се промени - влакът вече е тотално изтърван.
1) Тоталното навлизане на социалните мрежи подменящи форумите като трибуна за израз на мнение по вълнуващи индивида теми.
2) Отдръпването на по-възрастните потребители като Янева, Стефимир, Остапа и сие, които водеха интересни и смислени дискусии, заради постоянното обсъждане на едни и същи и броене на цифри.
3) Войната на Десови и Камелиеви през 2014-2015-2016 отврати страшно много хора, които никога повече няма да влязат.
4) Малоумното модериране изразяващо се като форма на комунизъм, цензура и нарушаване на свободата на словото.
5) Отдръпването на Даниел, Слави, Фокси и моето - правили сме невероятни сеири и скандали, и помежду си, и по отделно, от друга страна сме създали доста добри теми - моята за графики, наградите, които водих, интервютата със Стеф и Янева, Фокса с различни разсъждения, изключващи Деса или Кама, за Слави и Даниел не се сещам на прима виста, но Даниел беше потребител на годината в няколко поредни години, така че приносът му е неуспорим.
6) Липсата на атрактивност и идейност - рециклират се безуспешно стари теми, няма нищо интересно за коментиране или дори следене.
7) Липсата на такива отдадени фенчета на тази музика, каквито сме били ние, когато бяхме малки и драпахме да защитаваме любимките си и да ги издигаме в култ. Не си представям някои от феновете на Лиди, Сими или Десити да се регистрира и да пише тук - тази платформа е прекалено демоде за неговите разбирания и възприятия.
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И с двамата съм съгласен. Но какво би привлякло фенчетата на Десита да речем? 

По принцип форумите наистина са стара платформа, която се ползва от 30+. Повечето форуми са на доизживяване. Май само БГМАМА се държи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , meleto каза:

И с двамата съм съгласен. Но какво би привлякло фенчетата на Десита да речем? 

По принцип форумите наистина са стара платформа, която се ползва от 30+. Повечето форуми са на доизживяване. Май само БГМАМА се държи.

Твърде смела презумпция Прясна Деса да има собствени фенове. Но да приемем как евентуално съществуват такива индивиди, във форум надали ще влезнат, причините вече са изброени - тая платформа е на доизживяване за динозаври като нас. За имагинерните фенове на Тройницата има инцта, фейс и поне 10на по-модерни неща, които дори не съм и чувал. 

А таргета 30+ има различни приоритети. Реално изброените по-горе неща може да са повод за отлива, но не и причината.  Ако съдя по себе си, извън почивните дни не съм особено активен. А и зайка - истинският двигател на тоя форум в последната минимум петилетка - откакто излезна от болницата, съвсем спря да пише, та поводите да влизам стават все по малко. 

Друга основна прични е все по безинтересния жанр поп-фолк. Кво да обсъждаме в тая посока, като нищо не се случва. 

Взимайки всичко това под впредвид, в момента нещата са супер, единствено продължава да не ми харесва как повечето нови теми нещо не впечатляват алгоритъма и не влизат в заглавното каре на началната страница, ма квот такова. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Форумите никога няма да изчезнат, защото нито фейсбук, нито инстаграм позволява такава форма на комуникация, така че не мисля, че нещата са изтървани. 

Аз смятам, че може да се повиши активността, ако има повече теми, а не се толерира всичко да е в 2 (Чат мания и Поп фолк скандали). То нови теми има, те обаче трудно се показват и става затворен кръг. 

Една опция да показва в кои теми последно е коментирано би било супер. Сегашните такива са малко разхвърляни и не показват всички теми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Управлявайте Инстаграма като обикновен профил за чалга новини. Партнирайте се с други такива профили. Изградете контакти с изпълнителите. По леснодостъпни са отколкото си мислите. Все някой човек ще цъкне, за да разбере какво това Рамания. Определено има нужда от свежи лица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Управлявайте Инстаграма като обикновен профил за чалга новини. Партнирайте се с други такива профили. Изградете контакти с изпълнителите. По леснодостъпни са отколкото си мислите. Все някой човек ще цъкне, за да разбере какво това Рамания. Определено има нужда от свежи лица.

Ама Фаст, когато ти беше модератор, освен да качиш на стори коя чума кво е взела друго нищо! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, THE IIconic каза:

Ама Фаст, когато ти беше модератор, освен да качиш на стори коя чума кво е взела друго нищо! 

Подхвърлял съм го като идея и отвътре, но не се е стигало до мнозинство. Наградите са минималното. Аз лично разбирам главно от Ютуб, и си знам лимитите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако на администраторите и модераторите не им е до това, е възможно да се измисли нова категория "социален мениджър" за която потребителите могат да кандидатстват, ако им се занимава. Не съм се замислял за това преди. Тук има много потребители, които могат да боравят със социални мрежи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Fast каза:

Ако на администраторите и модераторите не им е до това, е възможно да се измисли нова категория "социален мениджър" за която потребителите могат да кандидатстват, ако им се занимава. Не съм се замислял за това преди. Тук има много потребители, които могат да боравят със социални мрежи.

Харесва ми идеята. Ако има желаещ и достатъчно идеен за подобен профил, директно е избран или са избрани :D Навремето имаше класации на Рамания. Ако се съчетаят с клипове в Ютуб? 

Социалните мениджъри ще са повече от 1.

преди 1 час , Blueberry каза:

Форумите никога няма да изчезнат, защото нито фейсбук, нито инстаграм позволява такава форма на комуникация, така че не мисля, че нещата са изтървани. 

Аз смятам, че може да се повиши активността, ако има повече теми, а не се толерира всичко да е в 2 (Чат мания и Поп фолк скандали). То нови теми има, те обаче трудно се показват и става затворен кръг

Една опция да показва в кои теми последно е коментирано би било супер. Сегашните такива са малко разхвърляни и не показват всички теми.

Всъщност темите се показват по последна активност. Ако напишеш коментар би трябвало да се появи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...