Jump to content



Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

Току що, Andrew Cunanan. каза:

И пак Галена, Цуци Янева и Андреа ит пика й я мачкат с качество, идеи и атрактивност ❤️ 

Имаха екипи и те. Сега според мен тя ги мачка. Тогава Коко й мачкаше физиономията с юмруци. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Имаха екипи и те. Сега според мен тя ги мачка. Тогава Коко й мачкаше физиономията с юмруци. 

Галена, нито Цуци имат такива евтинджос клипове като Турбуленция с перуките на Мегз, дрехи от Илиянци и заснети от Нокиа с фенерче. Целувки. ❤️ 

  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Галена, нито Цуци имат такива евтинджос клипове като Турбуленция с перуките на Мегз, дрехи от Илиянци и заснети от Нокиа с фенерче. Целувки. ❤️ 

За мен е топ клипа на годината ❤️ Много ме кефи, страхотно настроение създава и много помага на песента. Аз в началото не я харесах много, но после като ми я пуснаха цяла вечер ми създаде настроението. 

Аз не знам защо се дразните на Ема толкова. Тя поне може да пее и се опитва да прави нещата като хората.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

За мен е топ клипа на годината ❤️ Много ме кефи, страхотно настроение създава и много помага на песента. Аз в началото не я харесах много, но после като ми я пуснаха цяла вечер ми създаде настроението. 

За мен е "Бой, бой", нищо, че беше заснет и монтиран през лятото на 2020-та. Постпродукцията в последния клип на Галена е тотален леш, изглежда толкова евтино. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

За мен е "Бой, бой", нищо, че беше заснет и монтиран през лятото на 2020-та. Постпродукцията в последния клип на Галена е тотален леш, изглежда толкова евтино. 

Нямат умения за чак такова ниво. Нали пак е въпрос на вкус, но ефектите си среднеят в ти не си за мен. Се1 де, важното е, че се радваме на което ти харесва. Иначе Галена пък разби с песен. Тая година е като танк. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Нямат умения за чак такова ниво. Нали пак е въпрос на вкус, но ефектите си среднеят в ти не си за мен. Се1 де, важното е, че се радваме на което ти харесва. Иначе Галена пък разби с песен. Тая година е като танк. 

Дано направи Емилия на кайма, с която да нахрани целокупния български народ. 

  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Дано направи Емилия на кайма, с която да нахрани целокупния български народ. 

Двете си кръжат в орбитата на най - въртените. Но скоро ще е в минало време. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Двете си кръжат в орбитата на най - въртените. Но скоро ще е в минало време. 

Дано е по-скоро.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Дано е по-скоро.

затварят им клубовете. Със сигурност ще е по - скоро отколкото тази дума означава и още по - сигурно отколкото на Галош специално й се иска. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато чалга звездите се чудят кога ли ще им отворят чалготеките, за да си издадат новия комерс, истинската кралица издаде адекватна и не-комерсиална песен за ситуацията в света.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

За кое. Мен ме поздравяват, ти ревнуваш. Съжалявам, но няма да правим циркове. В смисъл може с друг да се халосваш. Аз театри си имам достатъчно в работата. Ако ти разкажа ще ти стане неудобно. Затова намери друг... 

 

Абсолютно. И за кво да си говорим зад гърбовете. Представи си какъв як цирк би било да се изпокараме пред всички! Не си решила, не си ми казала право куме фОчи, не съм ти отвърнал! :D 

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Абсолютно. И за кво да си говорим зад гърбовете. Представи си какъв як цирк би било да се изпокараме пред всички! Не си решила, не си ми казала право куме фОчи, не съм ти отвърнал! :D 

 

 

Няма смисъл :D Имам достатъчно в работата. 

След супер успешна кариера и множество мегахитове:

Симона Загорова с нов бизнес проект/ ВИЖ - Signal.bg

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпочитам баладите на айде Рокси, пред песните на госпожата със страшно лигав начин на изпяване на песните си от два-три поста нагоре!! Страшно прехвалена персона в историята на българската музика. Къде са й секси хитовете??!

 

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, SG каза:

Докато чалга звездите се чудят кога ли ще им отворят чалготеките, за да си издадат новия комерс, истинската кралица издаде адекватна и не-комерсиална песен за ситуацията в света.

 

Oh my, сега зацепих...

"Крепости, пясъчни кули- всичко на дъното лежи"

Не и Лили да пусне нова песен с такъв текст точно когато фенове на Глория я shade-ваха тези дни.:roll1:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Докато чалга звездите се чудят кога ли ще им отворят чалготеките, за да си издадат новия комерс, истинската кралица издаде адекватна и не-комерсиална песен за ситуацията в света.

 

Ужасно е. Не мога направо да го слушам. Да си пусна да се освестя след това.

Още малко, малко ощеее<3 Клип, песен, изпяване...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Ужасно е. Не мога направо да го слушам. Да си пусна да се освестя след това.

Още малко, малко ощеее<3 Клип, песен, изпяване...

И аз опитах, но е мъчение за ушите. Връщам си назад всички плюнки по последните песни на Гюра! Все едно стърже с ключ по стъкло!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

И аз опитах, но е мъчение за ушите. Връщам си назад всички плюнки по последните песни на Гюра! Все едно стърже с ключ по стъкло!

 

Taзи е много посредствена, но поне е ритмична. Онова на Лили е рецитал. Не от всички стихове стават песни. Но на мен и тези на Глора ми дойдоха повече, прекаленото й слушане на води до психически отклонения. Дай да си слушам истинските хитове:

това ми е най - любимата песен на Теда ❤️ 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Taзи е много посредствена, но поне е ритмична. Онова на Лили е рецитал. Не от всички стихове стават песни. Но на мен и тези на Глора ми дойдоха повече, прекаленото слушане на Глория водо до психически отклонения. Дай да си слушам истинските хитове:

това ми е най - любимата песен на Теда ❤️ 

На мен па тая по-долу. С нея започна ерата на Теда, не че Кис ми бейби не е вечен хит, но тогаз Теда резко дигна нЕвото. Тия дни си я надувам у фитнеса

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

На мен па тая по-долу. С нея започна ерата на Теда, не че Кис ми бейби не е вечен хит, но тогаз Теда резко дигна нЕвото. Тия дни си я надувам у фитнеса

 

Топ е<3 Това ми беше в топа на летните песни като го пусна, още цепи клубовете:

Страшна е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Топ е<3 Това ми беше в топа на летните песни като го пусна, още цепи клубовете:

Страшна е!

Мен така и не ме зариби, може би щото не понасям Сашо Романа! 

Но това е тоБ

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Мен така и не ме зариби, може би щото не понасям Сашо Романа! 

Но това е тоБ

 

И аз много не го, но песента е топ. Сега това цепи също:

Много ме зариби. И ше си чукне 10+ милиона без да й мигне окото. Абе повечето й песни са некви супер свежарки и приятни. Веселяшки такива. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

И аз много не го, но песента е топ. Сега това цепи също:

Много ме зариби. И ше си чукне 10+ милиона без да й мигне окото. Абе повечето й песни са некви супер свежарки и приятни. Веселяшки такива. 

Теда е некоронованата царица да миналото десетилетие. И още си мачка.

Най-големите й хитове са тия със Силвър, Сашо и Илиян, и едната от коледните :D плюс Топ. Бе, много са.

Мен и тая ме кефеше, но не гръмна много.

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Теда е нокоронованата царица да миналото десетилетие. И още си мачка.

Най-големите й хитове са тия със Силвър, Сашо и Илиян, и едната от коледните :D плюс Топ. Бе, много са.

Мен и тая ме кефеше, но не гръмна много.

 

Оле, Нееееееееееееееееееееееееее! ТОП-а ❤️ ❤️❤️ Това е българският химн на Коледа. Една от най - любимите ми песни ЕВЪР от всички жанрове:

 

В Е Л И К А! И тази Коледа ще си я пусна. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...