Jump to content



Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 25 минути, Andrew Cunanan. каза:

Само дето Пайнерките пяха на пълни стадиони в цялата страна, песните им се излъчваха по 4-тата най-гледана телевизия в страната, а Десис се изяваше в полупразни кръчмотеки още няколко месеца след напускането й. ❤️

 

Десислава имаше лъскава промоция на албума и после успешен концерт с Азис, за продукцията да не говорим или за това,че те двамата направиха ФЕН Тв някакъв фактор. Същевременно с това си отвориха и тяхна си кръчмотека, тъй че явно си е била доста добре. ;)

Интересно е къде са днес всички звезди от турнетата спрямо Десислава. Половината вече не пеят, други не се и доближават до каквато и да е актуалност и реално погледнато само Преслава и Галена са над нея от онези имена, не че първата има кой знае колко по-успешна песен от Токсичен или пък повече участия от ДС. И вече имаме Камелия, с която в дългосрочен план двете винаги надделяват независимо какви периоди са имали.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Дреме ми на мене. Аз слушам Токсичен, яка е песента. И Симона е номер 1! Толкова.

Вероника злобее в Бургас

Елена върти мекици дома.

Есил Дюран шие рокли. 

и трите беха по турнета

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Десислава имаше лъскава промоция на албума и после успешен концерт с Азис, за продукцията да не говорим или за това,че те двамата направиха ФЕН Тв някакъв фактор. Същевременно с това си отвориха и тяхна си кръчмотека, тъй че явно си е била доста добре. ;)

Интересно е къде са днес всички звезди от турнетата спрямо Десислава. Половината вече не пеят, други не се и доближават до каквато и да е актуалност и реално погледнато само Преслава и Галена са над нея от онези имена, не че първата има кой знае колко по-успешна песен от Токсичен или пък повече участия от ДС. И вече имаме Камелия, с която в дългосрочен план двете винаги надделяват независимо какви периоди са имали.

:suicide_anim:

Тя затова фалира от вдигане на ниво, актуалност и преливащи участия.
Токсичен - 4 милиона за клип с 10 известни личности, В твоето легло - 7,5 милиона за клип с Преслава и непознато мъжко сладурче.

Десислава беше бита карта и ако не я беше реанимирал Пайнера днес дори нямаше да знаем дали е жива, както не знаехме в периода от 2007-ма до 2015-та, когато другите мачкаха с продажби, хитове, приеми, турнета и медиен интерес, а тя, милата, беше завряна в кучи гъз.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Вероника злобее в Бургас

Елена върти мекици дома.

Есил Дюран шие рокли. 

и трите беха по турнета

Вероника е била на само едно турне и беше такъв новатор относно концепции, какъвто Фатмеслава никога не е била.

Първата последната беше по-голям хит от всичко на Фатмеслава в периода 2005-2011 накуп.

Есил Дюран е класа и никога не би паднала до нивото на нашето Фамте, завиращо си тампон в интимната област пред покрусената Силвия. Отделно Есил е музикант.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам защо по нощите си се захванал да хейтиш точно Десислава, по-добре й отиди на участие докато още ги има по това време на денонощието, да се нагледаш на шугър мамата на поп-фолка. :D

В горния си списък не споменах Емилия, реално погледнато тя за втора поредна година има най-големия хит с участие на българка и за четвърта поредна е с един от хитовете на годината. С пари и влияние се получават нещата. Време е и за самостоятелен успех обаче, че такъв като Токсичен тя вече със сигурност не е имала от години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Andrew Cunanan. каза:

Вероника е била на само едно турне и беше такъв новатор относно концепции, какъвто Фатмеслава никога не е била.

Първата последната беше по-голям хит от всичко на Фатмеслава в периода 2005-2011 накуп.

Есил Дюран е класа и никога не би паднала до нивото на нашето Фамте, завиращо си тампон в интимната област пред покрусената Силвия. Отделно Есил е музикант.

Деса нямаше нужда от Пайнер и го осъзна толкова бързо, че пак се махна. Имаше тотални хитове като Пусни го пак и Мойто зайче, каквито в курника не видя, изключая дуета с Галена. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Не виждам защо по нощите си се захванал да хейтиш точно Десислава, по-добре й отиди на участие докато още ги има по това време на денонощието, да се нагледаш на шугър мамата на поп-фолка. :D

В горния си списък не споменах Емилия, реално погледнато тя за втора поредна година има най-големия хит с участие на българка и за четвърта поредна е с един от хитовете на годината. С пари и влияние се получават нещата. Време е и за самостоятелен успех обаче, че такъв като Токсичен тя вече със сигурност не е имала от години.

Мило, дебели жени мога да видя навсякъде, без дори да ми се налага да бъда заобиколен от пиянски свади, аромат на запушен комин и тотална неадекватщина, излъчвана от дебелата жена и заобиколилите я. :) 
Последният самостоятелен хит на Емилия е "Специално за всяка" от лято 2016.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Moже ли и двамата да ми обясните от чисто комерсиална гледна точка каква е разликата дали хита ти е дуетен или самостоятелен. Клубовете ще те викат защото държиш топ хита на годината. При дуетите с Денис направо разби Емата. И се сцепи от участие, а песните никога не са били толкова големи хитове - нито смелите, нито да бях от гадните, нито някоя от блудкавите й балади. Сега с Турболенция също цепеше с участия, да най - запомнящата част не е нейна, но й помогна да не свали хонорар и да цепи с участия и да държи топ хита. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Moже ли и двамата да ми обясните от чисто комерсиална гледна точка каква е разликата дали хита ти е дуетен или самостоятелен. Клубовете ще те викат защото държиш топ хита на годината. При дуетите с Денис направо разби Емата. И се сцепи от участие, а песните никога не са били толкова големи хитове - нито смелите, нито да бях от гадните, нито някоя от блудкавите й балади. Сега с Турболенция също цепеше с участия, да най - запомнящата част не е нейна, но й помогна да не свали хонорар и да цепи с участия и да държи топ хита. 

Викат Емилия, защото им е в пъти по-евтина от истинския човек, създал този хит - Флорин Салам. ❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

ТОП милфки като Десислава обаче не се срещат всеки ден. :D

Хайде поздрав за който си харесва тази песен, да се съсредоточим върху музиката. :D

 

Е, аз съм една година по-млад от Благой, така че съм стар за нейните разбирания.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Andrew Cunanan. каза:

Викат Емилия, защото им е в пъти по-евтина от истинския човек, създал този хит - Флорин Салам. ❤️ 

А при Денис защо я викаха? Той не беше по - евтин, а тогава пак тресеше с топ хитовете на годината? Истината е, че това си е актив за нея, дето се вика и с Ариана Гранде да направи, ясно е, че световния успех ще е заради Ариана, но Емата пак ще намаже покрай това. 

Както и  да е. Важното: всички жени в алфа са хубави (и 4 те). Всички мъже в алфа (не им знам точната бройка също)!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

А при Денис защо я викаха? Той не беше по - евтин, а тогава пак тресеше с топ хитовете на годината? Истината е, че това си е актив за нея, дето се вика и с Ариана Гранде да направи, ясно е, че световния успех ще е заради Ариана, но Емата пак ще намаже покрай това. 

Както и  да е. Важното: всички жени в алфа са хубави (и 4 те). Всички мъже в алфа (не им знам точната бройка също)!!!

Видя от Галена, че прави УСПЕШНИ дуети с младо ярешко и айде и тя на юруш да не падне по-ниско. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Fast каза:

Деса не гледа възрастта, а дали е боксьор. :D

Жената си избира романтични половинки само с нейния умствен багаж или по-нисък, което е изключително трудно постижимо, но все пак. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, WindWalkerMonk каза:

Moже ли и двамата да ми обясните от чисто комерсиална гледна точка каква е разликата дали хита ти е дуетен или самостоятелен. Клубовете ще те викат защото държиш топ хита на годината. При дуетите с Денис направо разби Емата. И се сцепи от участие, а песните никога не са били толкова големи хитове - нито смелите, нито да бях от гадните, нито някоя от блудкавите й балади. Сега с Турболенция също цепеше с участия, да най - запомнящата част не е нейна, но й помогна да не свали хонорар и да цепи с участия и да държи топ хита. 

Ами няма лошо да има дуетни хитове. Ама е добре да има и самостоятелни. Ситуацията на Счети е малко като на Дес от 2015- с участие в един от най-огромните хитове и ft в други два, но соло не успяваше да направи голям такъв и я подценяваха. С тази разлика, че тя поне предните години си беше имала самостоятелни хитачки, а Емилия- не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, THE IIconic каза:

Добро утро!

@WindWalkerMonk слушаме ли гей икони?

 

Тва й е една от на тъпите песни. После що такива като @Willy се чудят как така е гей икона. Е така:

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Най-доброто от Гло в последните години. Както бях казвал по едно време- много ще й отива да прави изцяло баладични албуми, вместо да се мъчи с комерсите.

 

Моля те, това ще е толкова приспивно. И Теодора и Лия вече запълват тая ниша. Друго си е 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Най-доброто от Гло в последните години. Както бях казвал по едно време- много ще й отива да прави изцяло баладични албуми, вместо да се мъчи с комерсите.

 

Песента е яка! Аз също я харесвам, но хората след толкова флопове я помислиха и нея за такъв. Не и дадоха шанс!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Моля те, това ще е толкова приспивно. И Теодора и Лия вече запълват тая ниша. Друго си е 

 

И няма да има полза. Ако прави неща, нека пробва с нещо оперно. Нека вкара оперни елементи като в този хит:

Нали все говорят за иновативни проекти. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Песента е яка! Аз също я харесвам, но хората след толкова флопове я помислиха и нея за такъв. Не и дадоха шанс!

Глория беше дала лош пример и на колежките си - по неин пример и Екстра Нина взе да бълва тв версии по дивани и саксии между хубавите си клипове! 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

И няма да има полза. Ако прави неща, нека пробва с нещо оперно. Нека вкара оперни елементи като в този хит:

Нали все говорят за иновативни проекти. 

Редно е да напомня, че основната й конкурентка Милица беше оперна певица! Ясно може да чуеш в началото на тая песен!

 

Бахахахах, някой я е качил вчера! Явно ни четат и се сещат за хитовете. 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...