Jump to content



Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, asylum каза:

Сигурен съм, че ти е била любима!

 

Този също става да извиси глас на импровизирания "протест" и да открие истинското си призвание из бургаските кухни и миялни помещения! Не беше ли из същото село? 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Този също става да извиси глас на импровизирания "протест" и да открие истинското си призвание из бургаските кухни и миялни помещения! Не беше ли из същото село? 

Оттам е, но не го очаквай на протеста, защото отдавна е казал, че 

 

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Загуби ми се страницата която го беше споделила в фб, но коментарите бяха че трябва да направят същото и в бг. Злобен народ!...нищо че и Азо е същият.

https://news.novinibg.eu/турция-забрани-азис/?fbclid=IwAR1a7IEwfKj9ll8XMKa2Cukbnu-7yNGHeENWFd9Wi6bZxyuUFq8WKoh4_xI

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи е чукнала 20к и е над всичко от 2020, както и 95% от песните от тази година. 

Мисля че е време да си го призная, че показва по-силно задържане от най-любимата ми Феноменален. Права беше като каза че това ще е топ 5 в кариерата й. Приемите от това което гледам също са брутални, като за песен на 16 месеца.

 

  • Thanks 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен все още няма 7 милиона? Вие луди ли сте????????

дето вика Роксана ДАНО ЦЕЛИЯ СВЯТ ДА ХВАНЕ КОРОНА ВИРУСА 3 ПЪТИ ЗАЩОТО СТЕ МНОГО ЗЛОБНИ

  • Haha 4
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес бяхме и ние на протеста. Шефката ни взе заедно с единия пицар и единия шофьор с Конгото. Имаше много народ, там бяха и от Инканто колеги, някои ме видяха, и шефката на Инканто беше там, видях и бившата ни готвачка гадната. И тоя от асоциацията беше там. Бяхме с фирмените тениски.

А Кцое си е взел много странна котка Фънко. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , ice_hot_sm каза:

Я, бързо да си признаят тези, които са припадали по Коцката Марков навремето 😀

Ей, няма такива песни вече. 

 

Нямам спомени да е припадал някой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , zai4eto82 каза:

Днес бяхме и ние на протеста. Шефката ни взе заедно с единия пицар и единия шофьор с Конгото. Имаше много народ, там бяха и от Инканто колеги, някои ме видяха, и шефката на Инканто беше там, видях и бившата ни готвачка гадната. И тоя от асоциацията беше там. Бяхме с фирмените тениски.

А Кцое си е взел много странна котка Фънко. 

 

преди 6 часа , zai4eto82 каза:

Каква интересна котка има само Коце. 

Стига си тийзвала, пусни снимки. И ние харесваме котки, нищо че са на Коцьо. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , ice_hot_sm каза:

Я, бързо да си признаят тези, които са припадали по Коцката Марков навремето 😀

Ей, няма такива песни вече. 

 

Ох леле - Коста толкова сексуално ми действаше навремето, когато бях на 5-6. Особено имаше един клип, чисто гол - мале да го хване човек да не го пуска. 

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

Ох леле - Коста толкова сексуално ми действаше навремето, когато бях на 5-6. Особено имаше един клип, чисто гол - мале да го хване човек да не го пуска. 

Това ли? :D

Иначе Коста беше авангард за тогава. Много модерен като визия и звучене, за разлика от Шишарки, Романовци и подобни. И уникални парчета - "Диаманти и рубини", "Полудявам", "Милиони нощи", "Имам само едно сърце", дуетите с Деса, Надя и Ивана.

Тая също много му я харесвам:

 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя Коста изтегли късата клечка щото дори и да е бил нещо по-различно от Сашо Роман, то не се оцени  - вниманието на публиката беше в жените. От мъжете не се очакваше да разбиват с визия, а неговите песни на фона на Руслан, Слави и Годжи си бледнееха тогава.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, omline каза:

Тоя Коста изтегли късата клечка щото дори и да е бил нещо по-различно от Сашо Роман, то не се оцени,  - вниманието на публиката беше в жените. От мъжете не се очакваше да разбиват с визия, а неговите песни на фона на Руслан, Слави и Годжи си бледнееха тогава.

В периода 99-2002 си беше доста предпочитан, момичетата бяха луднали. Тогава имаше награди НФ, но не помня кой е взимал певец на годината, честно. Толкова са ми избледнели всички...

Между другото, не знам попадало ли ти е негово интервю, но е далеч от чалга ешелона - много е ерудиран, спокоен, космополитен. Затова се и отказа след "Имам само едно сърце", която си беше хит, и замина за Америка.

Изпревари си времето тоя човек, от тая гледна точка може и да си прав. :)

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Btw, тия дни гледам представяния от турнетата през годините и за мен едно от най-добрите, ако не и най-доброто, е:

Ей тази Емилия харесвах. Можеше да продължи в тази линия. И тя го правеше. После стана друг човек.

 

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...