Jump to content

Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 15 минути, THE IIconic каза:

Коментирай, че счетоводителката пак е котна! 

Ми, браво. Всяка жена трябва минимум 3 деца да има, че с тази демографска криза...

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Оффф млади хора спорят за тоя некролог, аре не!  А и тая за кво се бута, не гледа че е мумия на издихание.

Е не така, вярно концерта на Лила, наборката на динозаврите, е оф топик, ма Преса кво общо има. Съмняваме да е кихнала там 100на лева за го посети, пък и беше на сватба. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

@Lelqtian, не е смешно. Всички заведения в цялата страна и заведенията в Бургас излизат на протест утре. От 15:00  до 17:00  всички спираме да работим.

В най-мъртвото време. Тарикати.

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

@Lelqtian, не е смешно. Всички заведения в цялата страна и заведенията в Бургас излизат на протест утре. От 15:00  до 17:00  всички спираме да работим.

Ама колко удобно в час в който така или иначе работа особено надали имате. Що не спрете да работе в нещо по-вървежно, примерно 17-21, а не когато и без това е слабо. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Lelqtian каза:

Ама колко удобно в час в който така или иначе работа особено надали имате. Що не спрете да работе в нещо по-вървежно, примерно 17-21, а не когато и без това е слабо. 

Аз не разбирам за какво протестират тия изроди? Нали могат да работят? Тук навсякъде си бачкам, но като хората - сканират Ковид сертификата. Нямаш ли, не сядаш! Тва е.

Коцака ли ги поведе? Той ли е техния тартор?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Аз не разбирам за какво протестират тия изроди? Нали могат да работят? Тук навсякъде си бачкам, но като хората - сканират Ковид сертификата. Нямаш ли, не сядаш! Тва е.

Коцака ли ги поведе? Той ли е техния тартор?

Виж по кое време ще протестират - уплатняват си времето и предполагам ще спестят едни надници за тия два часа. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

И във Варна концертът на Лили беше пълен потрес - озвучаването много зле, пеенето и вече издиша, като започна да изважда едни буркани с мед на една масичка, почна да яде, извиняваха се на публиката, че не е пяла от 2 години, заради това имала проблеми с гласа... Издиша яко, високите тонове вече изобщо не може да ги стигне.. Време е или да се откаже, или поне билетите за концертите да бъдат на някакви нормални цени предвид представянето й, не 50 + лева...

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Диона е при Слави била вчера. Много напредна. 

И напротив, работа си имаме. Вчера не сме спряли. И от 15:00 до 17:00 пак си имаме работа. И дори да няма клиенти, пак си имаме работа. Представа си нямате от работа в едно заведение. Ще се протестира за увеличението на тока. . Напълно подкрепям всички заведения за протестите. Само така!!!!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за Дилдо, но за тока е Ок.  Безумно скъп е наистина. Бие западните страни, и тия са изроди верно си е Туце. Иначе Дилдо щом е напреднал, викайте го да пее там Филмарка. Тъкмо и ЛГБТ общността ше е с вас.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Не знам за Дилдо, но за тока е Ок.  Безумно скъп е наистина. Бие западните страни, и тия са изроди верно си е Туце. Иначе Дилдо щом е напреднал, викайте го да пее там Филмарка. Тъкмо и ЛГБТ общността ше е с вас.

Или още по-добре - покрай мероприятието може да си намери постоянно работно място, стига е лишавал/а някое миялно помещение от услугите си! 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , GSA каза:

Едва ли, кака. Ако не харесваш наркомани и пияници не означава, че си самотница нали така? А Райна е най-добре в момента, с много стабилно момче. 

Мачкай с вкус, миличка!

 

"По-добре така, по-добре сама, по-добре,
отколкото да съм с наркомана на града!"

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , DarkChild каза:

В южните софийски квартали властват само Лили и Тотя!

Крайно време е Лили да направи дует с престижната си наследница Тоти тяло.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , asylum каза:

7D5C1A74-BD0D-432A-9F47-C15290B38377.png

Не и аз да помисля, че Ани Хоанг е на снимката. Само преди десетина години кой би помислил, че и нея някой ще копира.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не и аз да помисля, че Ани Хоанг е на снимката. Само преди десетина години кой би помислил, че и нея някой ще копира.

Много повече ми бие на Преслава. Имитаторката на Ани Хоанг е Джена! 

Мислех, че Тианчето е по-дърта, честно казано. Ама те и Галя, Гюра и Преса дъртееха на младини, после се стегнаха на дъртини. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Много повече ми бие на Преслава. Имитаторката на Ани Хоанг е Джена! 

Мислех, че Тианчето е по-дърта, честно казано. Ама те и Галя, Гюра и Преса дъртееха на младини, после се стегнаха на дъртини. 

Времената на тяхната младост бяха други, спектърът на всякакви извайващи средства било то от физически или дигитален характер бе много по-ограничен от сега. Тук Тиана изглежда кошмарно:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Времената на тяхната младост бяха други, спектърът на всякакви извайващи средства било то от физически или дигитален характер бе много по-ограничен от сега. Тук Тиана изглежда кошмарно:

 

Но като Лоренция, а и с Румен Борилов си е топ!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Lelqtian каза:

Със Сашо Роман също е топ! 

 

Една истинска легенда като Тиана подава ръка на прохождащи изпълнители като Сашо Роман. Иконична икона.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Или още по-добре - покрай мероприятието може да си намери постоянно работно място, стига е лишавал/а някое миялно помещение от услугите си! 

Да, така ше земе да свърши веднъж нещо полезно и това същество. Та дай Боже тока стане по нормален.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Да, така ше земе да свърши веднъж нещо полезно и това същество. Та дай Боже тока стане по нормален.

Сигурен съм, че ти е била любима!

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Да, така ше земе да свърши веднъж нещо полезно и това същество. Та дай Боже тока стане по нормален.

Че какво му е в момента, адски секси, мъж и половина ;) 

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...