Jump to content

Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Или Любо Кирката.

Единственият верен отговор е Иван Лечев, който е китарист, а не певец. И за четири сезона не е печелил само веднъж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Галена много ниска бе. На огромни токове, а е една педя под Дара. Винаги съм мислела, че е над 1,70 но явно е около 1,60-1,65

1,65 с вдигнати ръце! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, THE IIconic каза:

Какво ли е чувството да знаеш че 99% от участниците пеят по-добре от теб! 

Същото може да питаме и тази от аватара ти, мило! Повече опит има... ;)

  • Like 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Blueberry каза:

Аз също не знам защо се надявате на кариерен подем след "Гласът". Очевидно е кариерен завой, добър хонорар и опит да стане разпознаваемо лице и в домовете, в които не се слуша поп-фолк, но за прогрес след предаването няма как да се говори. Та те победителите не могат да постигнат слава, камо ли менторите. Не мисля, че ще й навреди в никакъв случай, просто не очаквайте чудеса. 

За съжаление "Гласът на България" е най-слабият музикален формат от всички правени в България, но пък не изисква толкова ресурси, колкото X Factor, затова и продължава по-дълго. По принцип съм забелязала, че каквото е успешно в САЩ, тук не ни се получава - съвсем различен манталитет и култури. Май "Сървайвър" е единственото изключение.

Странно е че Гласът не е произвеждал много кариери в сравнение с X Factor, при положение че е най-рейтинговия музикален формат по данни на Nielsen.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се да имаме и силен поп-фолк певец участник. Сега е момента. Галена и екипът й могът да отворят много врати след шоуто. 

  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Blueberry каза:

Галена много ниска бе. На огромни токове, а е една педя под Дара. Винаги съм мислела, че е над 1,70 но явно е около 1,60-1,65

И аз това забелязах. И много фъфли Галя, от зъбите ли има някакъв говорен дефект? А Дара говори като пълна селянка. Галя е по-добре от нея, макар че другата е по-грамотна музикално, но ме твари. 

Галя се държи предпазливо, внимава и не вярвам да има особени изцепки до края. Гледам от около 45 минути и познах, че оная адвокатка ще избере нея. Хубаво е някой да й даде шанс. Онзи Лечев ми е писнал тотално. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, kalpazanin каза:

Галена съжалявала, че не свирела на инструмент ... забрави откъде почна :1000(29):

То не че някой я пита, ама тя да си каже :D

 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Гледам от около 45 минути и познах, че оная адвокатка ще избере нея. Хубаво е някой да й даде шанс. Онзи Лечев ми е писнал тотално. 

Има вече две силни момичета при нея, второто момче дето изпя 100 живота акапелно също щеше да избере нея, ако не го бяха изманипулирали останалата част от журито към Дара.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

Странно е че Гласът не е произвеждал много кариери в сравнение с X Factor, при положение че е най-рейтинговия музикален формат по данни на Nielsen.

Дори не се сещам за една, която да е директно от Гласът. Има такива, които са участвали и после са станали известни от друго място, но не и директно. Най-известна май си остава Роксана.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Надявам се да имаме и силен поп-фолк певец участник. Сега е момента. Галена и екипът й могът да отворят много врати след шоуто. 

Като на Доника ли?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Като на Доника ли?

Реално й отвори, песните й също са изпипани, както и клиповете, 5-6 участия на месец без хитове. Самата че не умее да привлече публиката е for another episode.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Olay каза:

Като Меди.

Меди има три хита допреди да се появи Галена (“Дивана” по идея на Галена). Тя го направи household name, но той проби чрез паразитиране около други изпълнители.

Нова Лидия на хоризонта! И тя хубавичка и пее от малка. Ама по-хубавичка и по-добре пее. Дано иде и при по-добрата Галя от другата Лидия!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , foxy_vd каза:

Едно е да пратиш сензация, а друго да търсиш оборота и продажбите си. Никой от останалите 6 нямаше никакъв опит в такива концертни изяви. Осмислете само какво е фирмата да предложи турнето да се казва "Глория и приятели"? Това говори, че Митака не бръсне за слива ни сензации, ни хитови имена, ни супер актуални песни, нищо. Той разчита само на сигурното - Глория! Ако не беше мениджъра на М-ТЕЛ да каже

..... "или Камелия на турне или няма да има турне".....

вероятно никога нямаше да разберем нищо за нейните хитове, за хитовете на другите от турнето и сценичното им можене. А Гергана, тя беше сензация, но тинейджърска, а не бизнес такава. Иначе това, което мениджъра на M-TEL е казал за Кама трябваше да го каже за Гергана.

Няма как да знам, кой какво е казал преди почти 20 години, нито вярвам на такива спекулации. Факт е обаче че турне е имало и на него освен Глория и Камелия е имало и други звезди независимо коя е била по-голяма от друга. 

Важно е защо хората са ходили на стадионите, а не кой какви сметки е правил някъде си, защото сметкаджиите ги има и днес, хора на стадиона обаче няма. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Меди има три хита допреди да се появи Галена (“Дивана” по идея на Галена). Тя го направи household name, но той проби чрез паразитиране около други изпълнители.

Нова Лидия на хоризонта! И тя хубавичка и пее от малка. Ама по-хубавичка и по-добре пее. Дано иде и при по-добрата Галя от другата Лидия!

Някой реве за да го изберат нарочно, не мисля че ще избере дамите.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Минавам само да се подиграя на Галена. Ужасно съставен вид, който е далеч от пбрабптените снимки в инста, елементарно поведение и беден речник. Има шнс с това предаване да излезе от образа набтъпо чалга клише, но усещам, че по скоро ще заъвърди всеобщото мнение за себе си и като нищо звездната и осанка да избледнее. 

  • Like 4
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Dislike 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Willy каза:

Някой реве за да го изберат нарочно, не мисля че ще избере дамите.

Наистина беше много емоционално, но си отиде там, където пасва най-добре.

Майка ми пък отбеляза, че Галена и Дара изглеждат на едни години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Наистина беше много емоционално, но си отиде там, където пасва най-добре.

Майка ми пък отбеляза, че Галена и Дара изглеждат на едни години.

Това трябва да е лошо за Дара или комплимент за Галс? 😢

Аз видях коментар "защо Галена е два пъти в журито", така че май Дара е 35 годишната.

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Blueberry каза:

Дори не се сещам за една, която да е директно от Гласът. Има такива, които са участвали и после са станали известни от друго място, но не и директно. Най-известна май си остава Роксана.

И Радко! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък добре я виждам в първия епизод Галена. Добре се държи и не запецва като в интервюта. Единствено не ми харесва пирцелановото ѝ лице. Толкова е опънато, чак не изразява никакви мимики. Галя уж е пич, не знам защо толкова ѝ пука, ако не е изгладена от-до. К'во като имаш някоя друга бръчица, това няма да те направи по-грозна. Трябва да внимават с процедурите. 

Дара си се държи супер естествено, както си е по принцип. 

Лечев и Любо вече са друго ниво - истински музиканти. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Това трябва да е лошо за Дара или комплимент за Галс? 😢

Аз видях коментар "защо Галена е два пъти в журито", така че май Дара е 35 годишната.

Не, не, комплимент за Галена беше. Дара си изглежда супер, но от тоалетът й ме болят очите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Моята фаворитка ❤️ GO LIDI!!! 

 

Мисля, че е ясно как ще си кръстя втората дъщеря (първата ще е Мария на my spirit animal)

А втората ще е или Денис или Адам?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...