Jump to content



Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

Колко надежда ни даде Луна само с кандидатирането си! Озари форума с положителна енергия! А най-доброто тепърва предстои! Народът ни ще пребъде! 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да почива в Мир, Ангел! :( 

Много гадно ми стана, когато прочетеш такава новина и си даваш сметка, че само близките ти хора и любовта са от значение, но често забравяме и разпиляваме времето си по задачи или незначителни неща. :( 

  • Like 2
  • Sad 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почивай е Мир, Приятелю!
Ти не само се казваш Ангел, ти беше Ангел, сега ще си Ангел!
Помня, когато ми беше тежко и трудно след моята раздяла... Ти беше до мен и ми даваше кураж! Ти ме накара да се вдигна и да се стегна! Когато бях изгубила вяра в себе си пак.... Каза ми пиши, това е твоето призвание и сила! Каза ми, че ти вярваш в мен и не се отказваше упорито, дори когато аз не вярвах! Ти беше опора на Майка ми Росица Шишманова, в трудните за нея дни, когато изгуби любимият си! Без да я познаваш, без да получаваш нещо от нея в замяна! Беше приятел, беше част от нас! С цялото си сърце съм написала всяка дума за твоите песни! Тъжно е, че няма да чуят хората, последната, за която нямаше търпение да излезне! А заслужаваш да те чуят, да те слушат и оценят! Бъди на по- добро място и ни свети нощем със звездите! Ще ни липсваш! Лек път към вечността и мир на голямата ти ти добра душа! Амин!
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Сцената обичам лудо каза:

Луна на балотаж с Радев, това е. Стискаме и палци. :D

Ти пък. Луна направо отнася всякакви Радевци и други бламирани и изветрели маргинали още на първи тур. От балотаж няма нужда просто. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , asylum каза:

Колко надежда ни даде Луна само с кандидатирането си! Озари форума с положителна енергия! А най-доброто тепърва предстои! Народът ни ще пребъде! 

С какъв психо поглед отговаряше на медиите... И мазна усмивка дето казва - аз не си вярвам, повярвайте ми поне вие.

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , asylum каза:

Колко надежда ни даде Луна само с кандидатирането си! Озари форума с положителна енергия! А най-доброто тепърва предстои! Народът ни ще пребъде! 

Отказвай всякакви позиции за чужбина. Какъв Дубай, какъв Мумбай? Тук е бъдещето с такъв президент!

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...