Jump to content

Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 39 минути, zai4eto82 каза:

Целият ми фейс е в статии само за Ангел от различни фейс страници и изпълнители. В шок съм ,когато научих новината на работа от магазиниерката, която ми е приятелка и ми каза видя ли кой е починал. Пък аз от часове не си бях поглеждала телефона щото бях на работа. Сигурно лекарите са го убили. 

Лияна също е написала за Ангел. 

И аз така си мисля, "почувствал се е добре, не кашлял и нямал температура, но лекарите настоявали да остане, Близките му казват, че звучал нормално и ще искат разследване по случая", нищо чудно някой да е объркал терапията, както ония сестри онзи ден на някъкво момче където го даваха по ТВ...

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Danger. каза:

Ангел преди време записва песен с Андреа и тя решава да я пусне точно днес ли? Без думи съм. По-ниско не може да падне..

Абсолютно! Аз чак не вярвах, честно.. пусни я, но примерно са минат 40дни... 

Иначе за вируса вярвате или не, пазете се! Миналата седмица на работа  ( повечето знаят че работя в болница) идва човек, сутринта му става мн зле от нищото, и идва на преглед. Изкарал вируса преди месец леко и почти безсимптомно. Прави си снимка и се оказва, че бял дроб няма! Вируса направо го разял дето се вика. Изследванията, има 2-3 показателя които са много важни и трябва да се следят, а точно те 10 пъти над нормата. И докато чака резултатите пада и умира на място. Че пазете се и не го подценявайте, дори да го изкарвате леко, търсете лекар и си следете нещата. 

  • Like 5
  • Sad 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Arwity каза:

Абсолютно! Аз чак не вярвах, честно.. пусни я, но примерно са минат 40дни... 

Иначе за вируса вярвате или не, пазете се! Миналата седмица на работа  ( повечето знаят че работя в болница) идва човек, сутринта му става мн зле от нищото, и идва на преглед. Изкарал вируса преди месец леко и почти безсимптомно. Прави си снимка и се оказва, че бял дроб няма! Вируса направо го разял дето се вика. Изследванията, има 2-3 показателя които са много важни и трябва да се следят, а точно те 10 пъти над нормата. И докато чака резултатите пада и умира на място. Че пазете се и не го подценявайте, дори да го изкарвате леко, търсете лекар и си следете нещата. 

Стига вече с тази ковид пропаганда. Говорете си ги тези неща с роднините ви, съсипахте населението.

  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , norton737 каза:

Стига вече с тази ковид пропаганда. Говорете си ги тези неща с роднините ви, съсипахте населението.

Не виждам кое му е съсипаното на населението. Живеят си все едно е нищо. И после хоп - умират. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Не виждам кое му е съсипаното на населението. Живеят си все едно е нищо. И после хоп - умират. 

Умират от лекарите убийци и тяхното безхаберие. Само мрънкат за пари, друго не знаят. И отделно умират, защото България е държава със застаряващо население и голям процент на хронично болни хора или такива, които се притесняват да потърсят лекарска помощ, защото не знаят дали ще излязат от болницата изобщо.

  • Dislike 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички думи са излишни, когато тъгата е голяма.
С голяма скръб изказваме искрените си съболезнования към цялото семейство и всички близки.
 
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DrAkO каза:

И фризьорката й ще го потвърди, ще видиш че е така! 

И

Avi Benedi

Im sure that they killed him in the hospital !!! This is unbelievable, a young strong boy, to pass from one to the other day !!! Very strange, it’s a shame to kill just for say the virus is dangerous! Yes it is, but I am sure it was not for Angel. 
  • Like 2
  • Confused 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, pacho каза:

И

Avi Benedi

Im sure that they killed him in the hospital !!! This is unbelievable, a young strong boy, to pass from one to the other day !!! Very strange, it’s a shame to kill just for say the virus is dangerous! Yes it is, but I am sure it was not for Angel. 

Пълен паразит е тоя! 😠

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поп-фолк певицата Луна дойде тази сутрин в ЦИК, за да се регистрира за участие в президентските избори.

"Всичко е шоу", каза тя пред журналистите.

📸 Тихомир Игнатов

FB_IMG_1632732223784.jpg

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом Слави можа, защо и Луна да не може? Представям си как се подиграваме с изборния процес и избираме Луна Президент за истински Президент. :D

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна специално е дори по-правилния кандидат. Без значение кой е конкуренцията. Ръцете горе мишки, всички на крака и да гласоподадете за г-жа Президента на републиката! 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

И

Avi Benedi

Im sure that they killed him in the hospital !!! This is unbelievable, a young strong boy, to pass from one to the other day !!! Very strange, it’s a shame to kill just for say the virus is dangerous! Yes it is, but I am sure it was not for Angel. 

наглия евреин, не стига че паразитира тук ми и наглее, айде го бек то Израел най-накрая де плешива чутура циганска :D

  • Like 2
  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Луна специално е дори по-правилния кандидат. Без значение кой е конкуренцията. Ръцете горе мишки, всички на крака и да гласоподадете за г-жа Президента на републиката! 

 

Луна е най-правилният, единственият кандидат, без оглед на това дали изобщо има някой друг кандидатирал се, или 100. 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...