Jump to content



Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, asylum каза:

Ще отговоря от негово име - Софи Маринова, Нелина, Екстра Нина, Глория, Анелия, Емилия, Бони, Джена, Роксана, Есил Дюран. Тези са най-пеещи, т.е. пеят здраво и могат да правят различни неща с гласа си. Преса и Деса също се славят като гласовити, но не знам към днешна дата как са и запазили ли са нещо. 

"Приятно" пеещи са още Таня Боева, Валя, Теди Александрова, Ваня, Мира, Рени, Ивана, преди и Яница, но май се развали. 

Има за всеки вкус сред гореизброените, но, за съжаление, 90% от неспоменатите изобщо не могат да пеят, поради което критериите ми са занижени и включих имена, които иначе не бих. 

Тони Дачева също е добър глас. Иначе и всички останали, които си изброил, са добри, коя е най - е въпрос на вкус.

Колкото до спора Валя-Емилия - към днешна дата е несъстоятелен, защото Емилия много отдавна е напред с материала, а в момента дори се опитва и да е тренсетер. Просто е по-адаптивна, далновидна и всичко останало. Да, дразни ме на моменти, но харесвам много дискографията ѝ и пеенето ѝ. Промени се и в личен план, по-смирена стана някак. А Валя наистина беше харесвана от децата, пее много яко, танцуваше. Кавърите на Цеца изобщо не са лоши според мен. Има си два тотални хита - "Минало си ти" и "Ще горя", с втория подгря на хората на концерта на Миле Китич в Арена. Има хит, просто не е имало къде да го налага. А първите два албума са страхотни. След "Все си ти" си мислех, че може пак да влезе в редиците на актуалните, но не се получи. Просто изпусна момента някъде преди години, когато настъпиха бизнес промените през 2005 и напуснаха много изпълнители.

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Ще отговоря от негово име - Софи Маринова, Нелина, Екстра Нина, Глория, Анелия, Емилия, Бони, Джена, Роксана, Есил Дюран. Тези са най-пеещи, т.е. пеят здраво и могат да правят различни неща с гласа си. Преса и Деса също се славят като гласовити, но не знам към днешна дата как са и запазили ли са нещо. 

"Приятно" пеещи са още Таня Боева, Валя, Теди Александрова, Ваня, Мира, Рени, Ивана, преди и Яница, но май се развали. 

Има за всеки вкус сред гореизброените, но, за съжаление, 90% от неспоменатите изобщо не могат да пеят, поради което критериите ми са занижени и включих имена, които иначе не бих. 

Супер, ама Джена? 😅 Тая жена един верен тон няма в кариерата си. Иначе браво за вкуса (Джена все едно не съм я видял). За сметка на Т. А. и Яница бих сложил Дачева и Стамболова, Димана, Стефани... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, HIStory каза:

Супер, ама Джена? 😅 Тая жена един верен тон няма в кариерата си. Иначе браво за вкуса (Джена все едно не съм я видял). За сметка на Т. А. и Яница бих сложил Дачева и Стамболова, Димана, Стефани... 

Джена може, музикант си е, просто гласът ѝ е дразнещ, освен това прекалено много импровизира с тия маками и става неприятна за слушане. Педполагам, оттам идва това усещане в теб, че не може. Аз съм например така с Анелия - знам, че може да пее. В началото, примерно при Слави с черната коса, пееше супер чисто и мощно. В последните години това немощно виене не мога да го слушам, както не мога да слушам Цветелина Янева или импровизациите на Десислава върху нейните собствени песни. Трябва си мярка.

Кали е средна хубост, нещо като Ивана, не са толкова технични просто, пеят вярно и дотам. Мое виждане.
Цветелина старша също пее добре, ама тя отдавна е аут ъф спейс, та не знам към днешна дата. Предполагам, запазила си е гласа повече от онези, които нонстоп са в клубовете. Между другото, доста пренебрегвате Райна, но за мен тя може. Весела и Мира също. Не са най-добрите, но могат.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , presi_presi каза:

Пълни глупости! "Искам всичко" на Валя е пълен с  хитове! Огледало, Да танцуваме, По пътя на любовта, Истинска любов, Силната жена, Ще горя, Минало си ти за мен... Да не забравяме че е  й първия мулнитимедиен албум на Пайнер! А на Емилия, само Веселото момиче и Река на любовта... Да не би циганията на Палави очи да е бил хит? Валя има топ албум, на Емилия е реализиран другия път... Да не говорим че на Валя още първата песен като "100 покани 100 букета" беше хит! Айде малко гледайте реално нещата., е не тези дето айфони раздават те да са винаги най-добрите! 

Валя просто пее момичето, Емилия също е добра певица, но след като изпява Весело момиче, наистина започва да търси да й е весело, оглежда се в митничари, бизнесмени и започва едно търсене на бокати чичковци, така тя започва да набира скорост пред Валя - с пари от богати мъже. Докато Валя пее в ресторанти, механи и прави пълни зали по читалищата!

Нещо, което почти никой не знае... Зная го от един от музикантите в оркестъра на Преси, тогавашната Петя от Добрич. Годините преди Преси да е популярна, тя е пяла в едини ресторант в Добрич всяка вечер, там гостува Валя като гост изпълнител, след покана на собственика... вечерта Валя след като чува как Преси пее с оркестъра Валя й казвала: -"Момиче, с това пеене, ако отидеш в Пайнер ще станещ голяма звезда"...  Това ми го каза един от музикантите на Преси преди години... Така, че... Валя си е Валя... Тя никога не е искала да бъде номер едно, за да спи с мъже и да краде мъжете на колежките си. Искала е да пее и да е сред хората, а не да си прави фалши номер едно и номер 2 и сега с фалшиви гледания да си купува....Ценя е, както и Преси!

Евала за този пост!

Първият албум на Валя е пълен с хитове, а на Емилия кои са?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Първият албум на Валя е един от най-добрите в чалгата изобщо. Емилия дръпна от втория нататък и наистина към днешна дата няма база за сравнение между двете. Но примерно на Валя македонските песни са страхотни. Изобщо тя е много интересен изпълнител, различна е от останалите. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adorable каза:

Тони Дачева също е добър глас. Иначе и всички останали, които си изброил, са добри, коя е най - е въпрос на вкус.

Какво светотатство да пропусна Тонито! 

Емел, Весела, Димана, Стефани и други също могат да пеят, но не са сред актуалните или вечни имена. Теодора също пее много добре, но я броя към отказалите се. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , adorable каза:

Джена може, музикант си е, просто гласът ѝ е дразнещ, освен това прекалено много импровизира с тия маками и става неприятна за слушане. Педполагам, оттам идва това усещане в теб, че не може. Аз съм например така с Анелия - знам, че може да пее. В началото, примерно при Слави с черната коса, пееше супер чисто и мощно. В последните години това немощно виене не мога да го слушам, както не мога да слушам Цветелина Янева или импровизациите на Десислава върху нейните собствени песни. Трябва си мярка.

Кали е средна хубост, нещо като Ивана, не са толкова технични просто, пеят вярно и дотам. Мое виждане.
Цветелина старша също пее добре, ама тя отдавна е аут ъф спейс, та не знам към днешна дата. Предполагам, запазила си е гласа повече от онези, които нонстоп са в клубовете. Между другото, доста пренебрегвате Райна, но за мен тя може. Весела и Мира също. Не са най-добрите, но могат.

Джена спокойно може да се хване за ръчичка  с останалите бездарници, набедени за талантливи - Кали, Стораро, Янева - и да се насочи към Витиня.  Няма човек музикант, който да ти каже, че тая пее, стига глупости. Говоря за истински музикант, с ценз, не за селския оркестър на свекър й и подобни капацитети. Импровизирала била - то един правилен тон няма,  вие като саранска мечка. Направо да ти се прище Кали - и тя вие на умряло, ама далеч по-немощно и не ти се забива така в мозъка.  Иначе Весела едно време минаваше са леко бездарна, ама към днешна дата е направо титан на вокалното майсторство на фона на Палома, Папилома, Гия/Джия и всички останали не особено елитни компаньонки, тръгнали да си вдигат цената с това, че ги дават по телевизора. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат

Ваня Великова, по-известна като жената джуки, жената скандал и вече – секс учителка, разгневи побеснели майки.

С пускането на новата си песен “Секс учителка”, габровката разбуни духовете до степен – червено.

Освен скандалния текст на песента, видеото е обогатено със сцени на гризане и близане на моркови. Това е пряко обвързано с фразата “Андибул морков”, която се повтаря около 100 пъти в новата десета симфония на Великова.

Потресени майки заляха интернет с коментари по повод новото видео на Великова, а тя им отвърна с думите: “Разгневих Световния Заешки Институт”.

http://skakalec.com/2021/09/20/ваня-великова-разгневи-световния-зае/

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Имаме ли печеливши? Кой предположи този за новия на Доня?

Някои отдавна копнеем за подобен дует, всъщност копнежа беше за hardcore MILF трио на Весо, Лидия и Деси Слава, но ще се направим на разсеяни и ще очакваме с нетърпение потенциалния бъдещ дует с новото яре в харема.❤️

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Lelqtian каза:

Имаме ли печеливши? Кой предположи този за новия на Доня?

Айде и него да направи баща. Имаш време, Деско. Помагай с демографската криза.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Runevski каза:

Таня ни Боева е стигнала Мара ни Отварачката по джуки! 
https://vm.tiktok.com/ZMRGu2ops/

Тази прилича повече на ТБ от самата ТБ днес.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Runevski каза:

Таня ни Боева е стигнала Мара ни Отварачката по джуки! 
https://vm.tiktok.com/ZMRGu2ops/

Таня Боева преди: Таня, много ЛОША ТЕРАПИЯ си направи, устата ти е заприличала на ***
Таня Боева: Лутам се, лутаааам.... уста ли си ти? Приличаш на орган, отдалече личи.
Таня Боева преди: Защо се окепази така, скъпа? 😘
Таня Боева: Защото ще снимам нов клип на песен от 10 години! И пак:

:D :D :D 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...