Jump to content



Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, GSA каза:

Ами когато народа осъзнае, че ваксината е за да те предпази, а не да те чипира, тогава и тук ще има концерти на закрито мила моя. 

Говориш с Туци скъпа. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, GSA каза:

Ами когато народа осъзнае, че ваксината е за да те предпази, а не да те чипира, тогава и тук ще има концерти на закрито мила моя. 

Брат ми вчера се върна от Гърция, вика нищо не е затворено, живот си живеят хората. Единствено с маски дето са. И концерти на открито естествено ,че е имало. Аз говоря за концерти на закрито, че при нас няма да има, а по света турнета ще има. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Брат ми вчера се върна от Гърция, вика нищо не е затворено, живот си живеят хората. Единствено с маски дето са. И концерти на окрито естествено ,че е имало. Аз говоря за концерти на закрито, че при нас няма да има, а по света турнета ще има. 

Пак опира до ваксината. Най-изостаналата нация сме не само като % на ваксинирани, но и като мислене. Нямам търпение да се махна.

  • Like 1
  • Love 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Пак опира до ваксината. Най-изостаналата нация сме не само като % на ваксинирани, но и като мислене. Нямам търпение да се махна.

Аз изчезвам отново на 1 ноември, вчера приех нещо ново❤️ Чакам те на гости! 

@чушка. също! 

  • Like 1
  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Пак опира до ваксината. Най-изостаналата нация сме не само като % на ваксинирани, но и като мислене. Нямам търпение да се махна.

Точно от мисленето идва проблемът. Ние сме най-невежата нация, но се държим като най-осведомената. От една година насам само наблюдавам хора и реакции по темата и вече много бързо си правя заключения. Даже, като стане дума за ваксини, рязко сменям темата, защото се е случвало и до спорове да се стига. Освен това ние тука сме немарливи относно здравето си и отделно искаме да сме само по кафенетата и заведенията, бедни сме...и затова, щом ни затворят, става хаос. Затова и аз нямам търпение да се махна, даже съм го планирал за догодина.

Тая Диона от вчера не ми побира акълът какво е говорила. И това е човек, който се е сблъскал с вируса. Най-тъпите и емоционално осакатени хора са тези, които по себе си съдят за масата.

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

И това ли е срамното представяне на Лили Иванова? Не чувам никаква разлика в пеенето. Не знам онзи глупак какви ги разправя

 

С пеенето няма генерални изменения, а и да има - все пак е на 80. С озвучаването е имало проблем, но и това е част от програмата понякога. Единствено можеше да намали цените на билетите, ама все пак плаща и на хора и... както и да е. На Тошев проблемът му е, че го е отрязала за нещо - коментирахме вече, че това е естествената реакция на отмъстителност сред една определена група от хора с тази сексуална ориентация.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, asylum каза:

Аз изчезвам отново на 1 ноември, вчера приех нещо ново❤️ Чакам те на гости! 

@чушка. също! 

Само кажи кога и къде, за да си взема билет, че да дойда малко на топло.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, adorable каза:

Освен това ние тука сме немарливи относно здравето си

Абсолютно - повечето къркат като за последно и всяка вечер си подпийват, после се чудят що черните им дробове отказват на 40+ Никаква профилактика и промоция на здравето. Влачат по 10 заболявания и не се лекуват, но ги е страх от ваксина... 

преди 11 минути, чушка. каза:

Само кажи кога и къде, за да си взема билет, че да дойда малко на топло.

Добре дошъл си 

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Пак опира до ваксината. Най-изостаналата нация сме не само като % на ваксинирани, но и като мислене. Нямам търпение да се махна.

В развитите страни са го решили този проблем, като внимателно изолират мнението на застаряващото и селско/дълбоко провинциално население, което винаги ще е солидно регресивно по всякакви въпроси, без значение какви. Тук са галени с перце, и от политици, и от медии, съответно разполагат с най-силната трибуна в обществения дебат. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Fast каза:

В развитите страни са го решили този проблем, като внимателно изолират мнението на застаряващото и селско/дълбоко провинциално население, което винаги ще е солидно регресивно по всякакви въпроси, без значение какви. Тук са галени с перце, и от политици, и от медии, съответно разполагат с най-силната трибуна в обществения дебат. 

Това не е точно така. Дори смея да твърдя, че не е изобщо така. Просто го приложиха силово. И там има недоволни, има протести, но едно 75% са ваксинирани защото нямат избор. Малко както пее Слави няма не искам, няма недей. Ако искаш мога и по - подробно да ти го обясня.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , zai4eto82 каза:

В момента Мая предава на живо. Певицата пее някаква сръбска е,, публиката се кефи- нищо не е затворено. Само у нас дискотеките затворени.

Коя Мая. Ако не е Нури, не я ща!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

В развитите страни са го решили този проблем, като внимателно изолират мнението на застаряващото и селско/дълбоко провинциално население, което винаги ще е солидно регресивно по всякакви въпроси, без значение какви. 

Брекзит и Тръмп са преки следствия от въпросните политики... само казвам.

  • Love 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Screenshot_1.png.47a9391040fcdd5d4298151efc399180.png

 

Преска честити юбилея на откривателя си, но защо не го направи с "Нежен рекет", където поклаща нежно цомби, или може би малко я е срам от песента и визията си там 🤣🤣

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези дни Лили е повече обсъждана от която и да е чалгарка напоследък. Тошев неволно й направи огромен пи ар, само дано тя самата да не приема твърде навътре случая.

Доста известни личности изразиха мнението си по темата и Лили дори ги споделя в социалните мрежи. Най се радвам за Йорданка, време беше след толкова десетилетия двете най-големи да демонстрират топли чувства една към друга.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Тези дни Лили е повече обсъждана от която и да е чалгарка напоследък. Тошев неволно й направи огромен пи ар, само дано тя самата да не приема твърде навътре случая.

Доста известни личности изразиха мнението си по темата и Лили дори ги споделя в социалните мрежи. Най се радвам за Йорданка, време беше след толкова десетилетия двете най-големи да демонстрират топли чувства една към друга.

 

Е да де, ама от нищо нещо стана. Лили не се е изложила на концерта, Тошев е прекалил, но е факт, че тя на критика не носи. Като изключим жълтите вестници. Но там са инсинуации. Аз говоря за конструктивна критика. В БГ изпълнителите нямат градивен коректив. Или апотеози, или ги отписват. Не може така крайности. Винаги има начин да се направи един обективен разбор на нечий концерт, без накрая заради едно озвучаване заключението да е "пенсионирай се, ма, амортизирана си". То е нелепо. Или да очакваш космическа величина всеки път. От Лила хората са свикнали едва ли не спартанска дисциплина. Ама и тя не е робот. Ако трябва, и ще пръдне на сцената. Абе, да не се окаже накрая, че това е договорен пи ар с Тошев, аз на нищо няма да се учудя вече, макар че за какво му е да рискува да отнася толкоз хейт. 

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, adorable каза:

Е да де, ама от нищо нещо стана. Лили не се е изложила на концерта, Тошев е прекалил, но е факт, че тя на критика не носи. Като изключим жълтите вестници. Но там са инсинуации. Аз говоря за конструктивна критика. В БГ изпълнителите нямат градивен коректив. Или апотеози, или ги отписват. Не може така крайности. Винаги има начин да се направи един обективен разбор на нечий концерт, без накрая заради едно озвучаване заключението да е "пенсионирай се, ма, амортизирана си". То е нелепо. Или да очакваш космическа величина всеки път. От Лила хората са свикнали едва ли не спартанска дисциплина. Ама и тя не е робот. Ако трябва, и ще пръдне на сцената. Абе, да не се окаже накрая, че това е договорен пи ар с Тошев, аз на нищо няма да се учудя вече, макар че за какво му е да рискува да отнася толкоз хейт. 

Аз не знам какво въобще може да се очаква от една жена на 82. Няма как да е като на 20, но е достатъчно, че въобще предлага нещо. Тошев наистина е преувеличил много, може би наистина заради някоя случка в личните им отношения. Съмнявам се да е плануван пи ар от нейна страна, но виж, той може наистина да се опитва да си прави самореклама. 

То по цял свят и във всякакви сфери е така, Лили трябва вече да го е разбрала и да не обръща внимание. Във връзка с това чакам с нетърпение 2065-та:

Журналист Х: "Преслава е време да се откаже, жалка картинка е!"

Галена: "Кой ще каже на една емблема на българската музика да се отказва!? Преси, възхищавам ти се и все още съм най-голямата ти фенка.

ПП: Все пак аз си бях Певицата на 2015."

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Fast каза:

В развитите страни са го решили този проблем, като внимателно изолират мнението на застаряващото и селско/дълбоко провинциално население, което винаги ще е солидно регресивно по всякакви въпроси, без значение какви. Тук са галени с перце, и от политици, и от медии, съответно разполагат с най-силната трибуна в обществения дебат. 

Знаеш ли, че 100% от познатите ми от провинцията, включително възрастни хора, се ваксинираха, повечето даже и преди мен, защото бяха по-упорити 😃 не опира до местоживеене…

Но медиите имат огромна вина. Ники Минаж я направиха за две стотинки за изказвания в туитър, тук гледаме Мангъров от сутрин до вечер.

Диона не знам какво се е пенявила, ама е много кухи парче.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, изложила се е дъртата. Уж пращаше на лекарите цветя, уж тва онова. А накрая им сра в устата като събра една сюрия хора. Ако аз съм на мястото на Кацаров, ще я спра от ваксинации нататък. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...