Jump to content

Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 40 минути, FikLena каза:

Защо просто не си купуваш Premium???

4 лв на месец

Пиеш кафе в Старбакс за 10 лв но нямаш пари за спотифай

Screenshot_20210921-224003_Chrome.jpg

Това за какво давам пари или не, не е твоя работа! Но за да е ясно, отскоро, от месец, два, откакто съм с новия телефон използвам spotify и не съм много на "ти" как работят тия програми, за разлика от теб, не ми остава такова време.... да се ровя и информирам за тези неща! А кафе мога и за 20 лв. да пия ако искам и реша, парите с които разполагам, Аз ще решавам какво да ги правя и къде да ги давам, ти не можеш да държиш сметка на чуждото  и да задаваш въпроси без да си наясно със ситуацията!!! Пък и тук в София, на компютър ми трябват песните, защото правя миксове за колата. Още нещо неясно? И ти започна да го раздаваш много счетоводно! 

  • Haha 5
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени не е забравен изпълнител , просто не е продуктивна, ама и това пари иска. Пък във времена в които не знаеш колко месеца няма да работиш  и да се бръкнеш за клип сума ти пари като знаеш, че сама си ги изкарваш...

Това, че някои певачки имат вафли , свинчовци и други мутри за гаджета и вадят песни за добро утро е друг въпрос.

Когато знаеш как ги изкарваш ще знаеш как да ги пръснеш.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ме искаше наведена, но за теб съм ледена! :D 
Много ме боли, че на сухо ще си ти! :D 
Топ любовник, големия чаровник :D :D :D Бягай при БОКЛУКА, МАРШ от тука! ❤️ 

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Just_Me каза:

Дилдона от кой магазин са я наритали? 😄 Че е изтрила клипчето уж по молба на управителя 😄

Screenshot_20210922-165813_Instagram.jpg

От който и да са били - евала! То бива да си толко тъпо, просто мъжеподобно създание. Нали няма вирус, как така го е изкарала и се е ваксинирала - срещу какво? Дилго е съвсем изтрещял, ама така е, БГ не обича много транс сексуалните. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Just_Me каза:

Дилдона от кой магазин са я наритали? 😄 Че е изтрила клипчето уж по молба на управителя 😄

Screenshot_20210922-165813_Instagram.jpg

Как да я третират като нормален човек, като видимо не е? 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Как да я третират като нормален човек, като видимо не е? 

 

Точно, толкова е тъпа и проста. В смисъл нека го погледнем - дори да беше права, не се съобразява грам, че човека там работи и това му е казано да прави. Кухо създание без грам апатия към останалите. Това ако беше западна Европа, СОТ-а щеше да й е най - малкия проблем. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 20.09.2021 г. от 19:49, asylum каза:

Точно, но Рена е една идея по-добре. Глория все още тежи повече като име, но Рена е по-ангажирана певица. 

Що се отнася до паузите - да, ти, мила Рени, направи пауза и то официална, докато колежката ти от Две могили е в неофициална пенсия от 7-8. 

То страшна ангажираност - събрали кварталите пияндурници по 100 лева и викнали Рени да им пее в гаража. Иначе едно време твърдеше, че не прави компромиси с хонорара и ангажиментите си. Айде няма нужда от такива "ангажименти". 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, WindWalkerMonk каза:

Точно, толкова е тъпа и проста. В смисъл нека го погледнем - дори да беше права, не се съобразява грам, че човека там работи и това му е казано да прави. Кухо създание без грам апатия към останалите. Това ако беше западна Европа, СОТ-а щеше да й е най - малкия проблем. 

Да, това е все едно някой да й грабне микрофона на участие и да си прави каквото иска! 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Точно, толкова е тъпа и проста. В смисъл нека го погледнем - дори да беше права, не се съобразява грам, че човека там работи и това му е казано да прави. Кухо създание без грам апатия към останалите. Това ако беше западна Европа, СОТ-а щеше да й е най - малкия проблем. 

Ми той Галин ги обучи, че вирусът е безобиден. Това са точно от поколението консуматори, без емпатия, без мисъл. Ще свършат зле тия хора. Точно щото подценяват ситуацията. Ако тук не им понасят мерките, не знам, освен да отидат на Занзибар с еднопосочен. Ма там няма чалготеки.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , HIStory каза:

То страшна ангажираност - събрали кварталите пияндурници по 100 лева и викнали Рени да им пее в гаража. Иначе едно време твърдеше, че не прави компромиси с хонорара и ангажиментите си. Айде няма нужда от такива "ангажименти". 

И Глория някога твърдеше, че не прави компромиси с живото пеене, но плейбечи все по-често къде ли не. Просто всеки се спасява както знае, нищо не е същото. А за какъв гараж говориш не знам. 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми харесва, че изпълнители от онова поколение се поддържат. Не беше така преди години, когато всички пътуваха. Дойде пандемията и се преоткриха. Не съм вярвал, че ще виждам често на едно място Глория, Лия, Софка, Нелина, ще си пеят по рождени дни и т.н. Това е хубаво, те са колегиални. Излишно е да казвам как можеха да се една групировка както са Снежана Джуришич и Ана Бекута в Звезде гранда и да бъдат на почит. Но нали сме в БГ, никаква приемственост не очаквайте тук. Пайнера съсипА всичко.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , adorable каза:

Ми той Галин ги обучи, че вирусът е безобиден. Това са точно от поколението консуматори, без емпатия, без мисъл. Ще свършат зле тия хора. Точно щото подценяват ситуацията. Ако тук не им понасят мерките, не знам, освен да отидат на Занзибар с еднопосочен. Ма там няма чалготеки.

Не е в само в Галин проблема. В пика на пандемията по главните телевизии се изявяваха всякакви псевдолекари, антиваксъри и подобни. Във Фейсбук има пропаганди групи с по 500 хил. - 1 млн. членове.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Runevski каза:

И Глория някога твърдеше, че не прави компромиси с живото пеене, но плейбечи все по-често къде ли не. Просто всеки се спасява както знае, нищо не е същото. А за какъв гараж говориш не знам. 

Не ми се рови за клипчето от пиянската вечеринка, ако ми попадне - с удоволствие ще го споделя. Сигурен съм, че знаеш за какво говоря. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, HIStory каза:

Не ми се рови за клипчето от пиянската вечеринка, ако ми попадне - с удоволствие ще го споделя. Сигурен съм, че знаеш за какво говоря. 

Това ли?

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента Мая предава на живо. Певицата пее някаква сръбска е,, публиката се кефи- нищо не е затворено. Само у нас дискотеките затворени.

Турнето на Рики и Енрике Иглесиас ще се състои след 2 дена стартира, у нас концерти няма, защото клубовете затворени. 

1130x665_Enrique-Ricky_SCWeb-cf7ba7b9e6.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

В момента Мая предава на живо. Певицата пее някаква сръбска е,, публиката се кефи- нищо не е затворено. Само у нас дискотеките затворени.

Турнето на Рики и Енрике Иглесиас ще се състои след 2 дена стартира, у нас концерти няма, защото клубовете затворени. 

1130x665_Enrique-Ricky_SCWeb-cf7ba7b9e6.jpg

Какви концерти няма и ти? Всички си направиха летните концерти - и Поли, Лили, Графа, Любо Киров. Това, че бардаците са затворени е друг въпрос. 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

Какви концерти няма и ти? Всички си направиха летните концерти - и Поли, Лили, Графа, Любо Киров. Това, че бардаците са затворени е друг въпрос. 

А по света и на закрито пак има концерти. Тука сме много зле. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, zai4eto82 каза:

А по света и на закрито пак има концерти. Тука сме много зле. 

Ами когато народа осъзнае, че ваксината е за да те предпази, а не да те чипира, тогава и тук ще има концерти на закрито мила моя. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...