Jump to content

Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, DarkChild каза:

Глория и 100 години да отлага, до тези зали ще стигне само като зрителка.

Моли се да си прав, щот ако не си, тук ще ти зачервят едни части на тялото, на които се сяда. :D

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, omline каза:

Е то не знам къкъв коментар си очаквал, когато локумите дето ги разтягаш в последния си пост, ги разтягахме два дена.

@DarkChild

Бат Дарко и той пак с калните си обуща влиза - не се научи да му се не види.

Обсъдихме вече това, колко време Лили-то отлагаше точно тези концерти, нямам намерение да си хабя думите отново. Имаш 6 страници назад за четене.

Понеже не беше ясно, че всички повтаряме едно и също, защото Гло фенс не искате да се примирите с истината. :D

преди 6 минути, DarkChild каза:

Това според Гюрафенс е еквивалента на Камино 😂

Стигна се до момент, в който да не съм сигурен кое е казано на шега или на сериозно. :D Ако е на сериозно- предпочитам Каминото на Деси Слава:

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Понеже не беше ясно, че всички повтаряме едно и също, защото Гло фенс не искате да се примирите с истината. :D

Повтаряте едно и също, защото сте като тинейджърки, гледали току-що "Тайната" - никаква трезва мисъл.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, omline каза:

Повтаряте едно и също, защото сте като тинейджърки, гледали току-що "Тайната" - никаква трезва мисъл.

Достатъчно доводи се дадоха, сори ако сте очаквали още повече.

Както и да е, след поздрава с едно от първите парчета на Доня Десс е логично да стигнем и до поздрав с едно от актуалните. Между другото, ако феновете на други ретро диви се захванем да се засягаме като Глориеви бихме могли да им кажем много задето постоянно ни се натрапва как чалгата отдавна не струва и как нормален човек не би слушал по-новите песни. Мен пък ме кефи как Десуна след 25 години издаде бясна зарибяваща чалгийка и я комбинира с идеен, макар и взаимстван, клип. Кой ще ми каже да не се кефя, че след десетилетия за пореден път е намерила начина да е над Глория?

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, omline каза:

Повтаряте едно и също, защото сте като тинейджърки, гледали току-що "Тайната" - никаква трезва мисъл.

 

преди 25 минути, omline каза:

Повтаряте едно и също, защото сте като тинейджърки, гледали току-що "Тайната" - никаква трезва мисъл.

 

преди 25 минути, omline каза:

Повтаряте едно и също, защото сте като тинейджърки, гледали току-що "Тайната" - никаква трезва мисъл.

След като пореден ден ни облъчвате с тоя нафталин Гюрга обясни ми как мисълта да е трезва??????

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Достатъчно доводи се дадоха, сори ако сте очаквали още повече.

Както и да е, след поздрава с едно от първите парчета на Доня Десс е логично да стигнем и до поздрав с едно от актуалните. Между другото, ако феновете на други ретро диви се захванем да се засягаме като Глориеви бихме могли да им кажем много задето постоянно ни се натрапва как чалгата отдавна не струва и как нормален човек не би слушал по-новите песни. Мен пък ме кефи как Десуна след 25 години издаде бясна зарибяваща чалгийка и я комбинира с идеен, макар и взаимстван, клип. Кой ще ми каже да не се кефя, че след десетилетия за пореден път е намерила начина да е над Глория?

 

Дори разкри нов пазар за творчестово си на индийския субконтинент! 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Дори разкри нов пазар за творчестово си на индийския субконтинент! 

Да, то и акцента в световния шоубизнес в някои отношения постепенно накланя към Азия и изтока, та добре се е усетила накъде да стреля. Още има шанс да стане световна звезда и да маха аристократично на Глория от трона на върха.❤️

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази протяжна дискусия, ако не друго, поне ме вдъхнови да си припомня времената, когато Глория наистина беше на върха. Например първата Иди си на другата надживяла я кариерно- Камелия.:heart:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, omline каза:

Искаш ли сам да си редактираш поста и да се направим, че не се случвало или ще си минем по надлежния ред?

Еми, и ти си ги нарекъл тийнейджърКи, което не бях забелязал. Против правилата си е мнозина са били наказвани заради това.

Да си припомним Камино-то на Луна, която единствена може да се мери с Лили. 

 

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, asylum каза:

Еми, и ти си ги нарекъл тийнейджърКи, което не бях забелязал. Против правилата си е мнозина са били наказвани заради това.

Да си припомним Камино-то на Луна, която единствена може да се мери с Лили. 

 

Не е истина, че днес в лице Луна изглежда по абсолютно същия начин както тогава... освен зъбите, де. :D

На Лили не знам, но с Гло спокойно можеше да се мери в даден момент. Петра също. По-комерсиални, по-вулгарни, но супер масови, почти като предшественичката им Сашка.

Но все пак реално погледнато най-голямата заплаха за Гло някога е била Румяна (в 90те, нали, защото след 2004 всички са заплаха, започвайки от Преслава и стигайки до Ваня Великова). Тази жена беше толкова по-различна от почти всичко останало- и като визия, и като продукция. Както влагаше сила и нежност като Глория, така и умееше да се разчупва и забавлява, като Сашка. Убеден съм, че и днес щеше да е огромна звезда.

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Не е истина, че днес в лице Луна изглежда по абсолютно същия начин както тогава... освен зъбите, де. :D

Сега е по-хубава. А най-яка беше в тоя клип!

 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Не е истина, че днес в лице Луна изглежда по абсолютно същия начин както тогава... освен зъбите, де. :D

И като се е родила е изглеждала на 50.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Ами, да. Аз не можех да повярвам, когато научих, че навършва 30 през 2003-та. 

2003 обаче беше най - яката мадама в чалгата. Тогава имаше най - яките дрехи, най - яката визия, най - яките клипове и много готини песни. Копирани нали всичките, но топ. 

Иначе няма смисъл да спорим за нея. Няма да стигнем до консенсус, защото @omline харесва творчеството й. Имат еднакви разбирания и той от неговата камбанария наистина не вижда спад в качеството или песните й като лоши. Имам една приятелка, тя е по същия начин със Бритни СпиъРс. Аз й викам, че сичко и е забравено и само първите албуми са добри. Не, не било така и ми развива теории. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

2003 обаче беше най - яката мадама в чалгата. Тогава имаше най - яките дрехи, най - яката визия, най - яките клипове и много готини песни. Копирани нали всичките, но топ. 

Да, така е и смятам, че 2004-та беше последната ѝ голяма година. Следващата година вече беше тръгнала по баира. Десет години ѝ продължи звездният период. Не е малко. Лошото е, че след това не можа да направи нищо, за да си запази името и нивото.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkChild каза:

Ами, да. Аз не можех да повярвам, когато научих, че навършва 30 през 2003-та. 

Никой не можеше да повярва. Изглеждаше 15 години по-стара от Кати. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Да, така е и смятам, че 2004-та беше последната ѝ голяма година. Следващата година вече беше тръгнала по баира. Десет години ѝ продължи звездният период. Не е малко. Лошото е, че след това не можа да направи нищо, за да си запази името и нивото.

Ами тя остана сама тогава. До 2004 си имаше Заговор/Илиев. Тогава копираше 1:1 Цеца с визия, песни, дрехи. После остана сама до ден днешен (за нея достоен мъж не се намери), почна да разчита сама на себе си вместо на екип, да взима решения за песните, да налага собствения си вкус, не този на екипа на Цеца и ситуацията рязко се влоши. Тя буквално за няколко месеца стана дъно. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Никой не можеше да повярва. Изглеждаше 15 години по-стара от Кати. 

Ох, вместо Кати прочетох Кити 😂

Да и тогава си сложи едни огромни (за онова време) цицлаци и вкара тази ужасна мода. Мерси, Гюрче.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Ами тя остана сама тогава. До 2004 си имаше Заговор/Илиев. Тогава копираше 1:1 Цеца с визия, песни, дрехи. После остана сама до ден днешен (за нея достоен мъж не се намери), почна да разчита сама, да взима решения за песните, да налага собствения си вкус, не този на екипа на Цеца и ситуацията рязко се влоши. Тя буквално за няколко месеца стана дъно. 

Помня колко й се подиграваха, като пусна Пияната вишна за лятно предложение. Освен това, пак беше тафила от Цеца и нейна песен за вишна!

П.С. Много обичах тая песен! :D 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Помня колко й се подиграваха, като пусна Пияната вишна за лятно предложение. Освен това, пак беше тафила от Цеца и нейна песен за вишна!

П.С. Много обичах тая песен! :D 

Този албум изобщо не е лош, ако ще сме честни, но то нейната личност вече беше напълно намразена и каквото и да пуснеше, по дефолт го плюеха.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Този албум изобщо не е лош, ако ще сме честни, но то нейната личност вече беше напълно намразена и каквото и да пуснеше, по дефолт го плюеха.

Не е лош. Особено пилотната песен е най - доброто което Пашев някога е правил. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Този албум изобщо не е лош, ако ще сме честни, но то нейната личност вече беше напълно намразена и каквото и да пуснеше, по дефолт го плюеха.

Това е любимият ми неин албум. Слушах го нон-стоп с месеци, а после и с години си пусках отделни песни. Но не вървеше особено. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...