Jump to content



Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , omline каза:

 

Арената за обяснения е ваша. Искам да бъда просветлен?

Без правила, Пак ще те обичам, Девет кръга, Какво си ти, Любовта е по-силна от всичко, Танго, нов живот за Камино и т.н. Успешни песни след 40 години кариера и то докато междувременно чалгата е в най-големия си апогей.

Много е забавно как дори и с натякването за настоящето подобие на скандал с концерта от Пловдив се доказва колко различна мая е Лили от Глория. Абсолютно никой извън шепа чалга фенове няма да обърне внимание ако на Гло нещо не й е наред на концерта, а истинската Прима в момента я обсъжда цяла България.

Феновете на Глория е време да се замислите колко много български и световни имена захапахте и до каква степен оплюхте и жанрове, и публика, само за да изтъкнете някаква певица, която дори не го заслужава вече. Жената на практика е зарязала чалгата и си живее живота на майка и баба, ходи си по почивки и вероятно и тя самата някъде там си осъзнава, че кариерата й е приключила, а вие се борите за някаква загубена кауза да докажете в чалга форум колко е голяма. Ами не става, други чисто и просто си останаха като по-големи.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DenFevgo каза:

Била е комерсиална, но по съвсем различен начин от силните на деня. Имам предвид, че хората нито сега, нито тогава са я възприемали като кралицата на купона. Масово са се въртели хитове на други изпълнители. Иначе аз забелязвам повече от добър прием на сборните концерти, когато пее хубави песни. Но като излезе втора да пее за нюансите сиво на плейбек.. еми, няма как да стане. 

Ами тя преди си правеше готини участия и концерти. Сега минава вяло. Иначе тоя концерт, на който излезе втора, се надявам изобщо да не го е взела насериозно, а да е искала примерно да си покаже роклята и краката. Друго основание за тая изява не намирам. 

преди 3 минути, Danny каза:

Защо си мислите, че щом вас ви вълнува коя певица колко е актуална, какви са постиженията ѝ, в какво състояние е кариерата ѝ, и така нататък, същите тези неща ще вълнуват случайни хора и слушатели на този стил музика? Всеки пречупва нещата през собствената си призма. Ако спрете случаен човек и го питате за която и да е певица по-скоро ще ви каже коя нейна песен харесва или изобщо да не го занимавате с глупости и няма да ви развива теории ква била кариерата и... Извинявайте ама е смешно, живота не е поп фолк и повечето хора съвсем не са толкова ентусиазирани колкото вас и съвсем не следят нещата, нито пък трябва да го правят. Разбирам ви, вашето мнение за Глория е такова. Но някак си няма нужда от велики категоризации, защото аргументите ви просто увисват във въздуха. Как пък за 15 години не се научихте да не говорите от името на хората. И още нещо - потребители, които до преди няколко години припадаха по Глория и пишеха километрични постове в нейна защита сега да ми скачат и да я иронизират денонощно... нито е забавно, нито е адекватно. 

Относно първото подчертано - точно тук сме сред малцинството, което се интересува от Гюра или която и да е чалгарка. Масовият потребител хал хабер си няма какво се случва и се кефи на каквото му пуснат в чалготеката. Все им е тая дали Галя или Преса е лидерка. Няма изявено фенство към никоя вече. 

Второто - защо да е неадекватно? Напротив - похвално е мнението и вкусът ти да търпят развитие. Да речем, че си имал любим ресторант и постепенно качеството на храната се е влошило до непоносимост. Спираш да посещаваш това заведение, нали? 

преди 4 минути, omline каза:

Аз съм напускал месец след прясно повишение заради токсична среда в офиса...и то спонтанно - от днес за днес. Няма нищо по-нормално от това да дадеш заден, когато вътрешният компромис е непостижим. 

И аз съм го правил, но това са кратки периоди. Не стоиш без работа с години. Ако й е толкова токсична средата, да смени професията. Ние повече избор имаме, тя - не. 

 

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Защо се обясняваш на нямащи основание да задават нареждания къде и какво да се обсъжда из форума лица? 

Използва повода, за да анализира кои части на мозъците ни са по-силно развити. Очаквай продължение и заключение до 2-3 поста. 

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Kriminal каза:

Хит хитов

макар и да не съм сигурен за жанра и за раздела дето да го постна

Не звучи зле, но предпочитам

https://www.vbox7.com/play:aa8d5578

или

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

И аз съм го правил, но това са кратки периоди. Не стоиш без работа с години. Ако й е толкова токсична средата, да смени професията. Ние повече избор имаме, тя - не. 

То според мен е очевидно за всички че я сменила реално - освен нали най-запалените кралски фенове. 

Никой нормален човек не смята как Гюрга си изкарва пари с пеене. Как точно ги изкарва не ми е ясно и реално не ме вълнува, но с половин концерт годишно и някво частно парти, за което не само я оплюха всички, ми и в болницата го лежа, няма как да стане просто. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, asylum каза:

И аз съм го правил, но това са кратки периоди. Не стоиш без работа с години. Ако й е толкова токсична средата, да смени професията. Ние повече избор имаме, тя - не. 

Ама кога това с какви пари разполага стана твоя работа? И откъде накъде не може да стоиш без работа с години? Ако 20 години съм вземал едни чисти поне 5000 лв/месечно - защо да не мога да жертвам спестеното, ако смятам, че си заслужава така да покажа среден пръст на статуквото?

преди 41 минути, SG каза:

Без правила, Пак ще те обичам, Девет кръга, Какво си ти, Любовта е по-силна от всичко, Танго, нов живот за Камино и т.н. Успешни песни след 40 години кариера и то докато междувременно чалгата е в най-големия си апогей.

Много е забавно как дори и с натякването за настоящето подобие на скандал с концерта от Пловдив се доказва колко различна мая е Лили от Глория. Абсолютно никой извън шепа чалга фенове няма да обърне внимание ако на Гло нещо не й е наред на концерта, а истинската Прима в момента я обсъжда цяла България.

 

Изредил си колко 1,2, 3, 4 6 песни - 6 песни за чието съществуване дори Лили Иванова не знае. Какъв хит от последните години е Камино като това на практика е ПЪРВАТА й песен? 

Цяла седмица - не един, не два, не три дни - цяла седмица тук не писва тази тема - както ви казах, мен няма да ме надприказвате - въпросът е ако аз отделям някакво време, за да споря за човек, на когото симпатизирам, защо някой би отделил същото време, за да сипва? Защото това правиш и ти  - от немай къде се присещаш, че трябва да минеш я през нейната тема, я през тази - за да може профилактично да се изхрачиш и ти още двама -трима - част от тях си заслужжиха и банове дори...и с кеф съм им дал, колкото си заслужават...няма да крия..  - и това е ПЕРМАНЕНТНО не е от скоро - форумът позволява естествено такова хранене, но пък няма проблем - аз съм корав и твърдо решил да ви изпия силиците.

Кой наистина рита умряло куче? С ква наглост някой от вас твърди, че я БУТАМЕ, когато изливате плюнка след плюнка дори в нейната тема, прекъсвайки смислени разговори, към които не придавате и 5 стотинки стойност!?

  • Like 1
  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, omline каза:

Ама кога това с какви пари разполага стана твоя работа? И откъде накъде не може да стоиш без работа с години?

Успехът в тая сфера се изразява с пълни зали и сериозни приходи. Няма и двете.

Ами не е здравословно да стоиш аут от играта за дълги периоди - закърняваш, затъпяваш, губиш пазарен дял. Все по-трудно става да се завърнеш. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбрахме. Гюрга е номер едно, ако не другаде, във вашите сърца.

А сега да минем на нещо полезно - вече кой ден поред никой не е преброил коя песен на Галена е закръглила някой милион, крайно време е? 

 

  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, omline каза:

Ама кога това с какви пари разполага стана твоя работа? И откъде накъде не може да стоиш без работа с години? Ако 20 години съм вземал едни чисти поне 5000 лв/месечно - защо да не мога да жертвам спестеното, ако смятам, че си заслужава така да покажа среден пръст на статуквото?

Изредил си колко 1,2, 3, 4 6 песни - 6 песни за чието съществуване дори Лили Иванова не знае. Какъв хит от последните години е Камино като това на практика е ПЪРВАТА й песен? 

Цяла седмица - не един, не два, не три дни - цяла седмица тук не писва тази тема - както ви казах, мен няма да ме надприказвате - въпросът е ако аз отделям някакво време, за да споря за човек, на когото симпатизирам, защо някой би отделил същото време, за да сипва? Защото това правиш и ти  - от немай къде се присещаш, че трябва да минеш я през нейната тема, а през тази - за да може профилактично да се изхрачиш и ти още двама -трима - част от тях си заслужжиха и банове дори...и с кеф съм им дал, колкото си заслужават...няма да крия..  - и това е ПЕРМАНЕНТНО не е от скоро - форумът позволява естествено такова хранене, но пък няма проблем - аз съм корав и твърдо решил да ви изпия силиците.

Кой наистина рита умряло куче? С ква наглост някой от вас твърди, че я БУТАМЕ, когато изливате плюнка след плюнка дори в нейната тема, прекъсвайки смислени разговори, към които не придавате и 5 стотинки стойност!?

Чакай малко, кой говори за последните няколко години? Темата беше дали в последните 25 години е имала и други (макар и не толкова големи) хитове освен Ветрове и За тебе бях. Тези дето ти изредих си бяха хитове във времето си, а някои от тях със сигурност се помнят от доста българи и до днес. Камино не съм я посочвал като нова песен, а като такава дето отново е гръмнала благодарение на новата версия и новия клип.

Да се говори как сме я оплювали на всяка цена е несериозно. Вие сте тези, които все още не сте сигурни какво точно искате да постигнете в този спор и затова продължавате да говорите какво ли не, за да покажете колко виновно й е на Глория времето, как най-големите изпълнители в български и световен мащаб и те са били като нея и т.н. Точно това е бутане, а да оспорваме думите ви не е плюене, поне не и от моя страна. За мен Глория е певица, която със сантимент свързвам с детството си и за която нямаше да имам нищо против ако и днес беше отразявана и приемана от широката публика, ако старите й хитове се знаеха от хора на всякакви възрасти. И неведнъж съм влизал в темата й не за да се 'изхрача', а за да поднеса критика, която смятам за градивна. Точно там бях написал и един дълъг пост, отразяващ моето мнение какво изначало я докара до тук, ако не си го чел може да се върнеш и да видиш, че не е пропит със злоба или нещо такова.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Чакай малко, кой говори за последните няколко години? Темата беше дали в последните 25 години е имала и други (макар и не толкова големи) хитове освен Ветрове и За тебе бях. Тези дето ти изредих си бяха хитове във времето си, а някои от тях със сигурност се помнят от доста българи и до днес. Камино не съм я посочвал като нова песен, а като такава дето отново е гръмнала благодарение на новата версия и новия клип.

Не, не са били хитове. Бяха въртяни песни по телевизии и радиа, но не и хитове. 

Цитат

Да се говори как сме я оплювали на всяка цена е несериозно. Вие сте тези, които все още не сте сигурни какво точно искате да постигнете в този спор и затова продължавате да говорите какво ли не, за да покажете колко виновно й е на Глория времето, как най-големите изпълнители в български и световен мащаб и те са били като нея и т.н. Точно това е бутане, а да оспорваме думите ви не е плюене, поне не и от моя страна. За мен Глория е певица, която със сантимент свързвам с детството си и за която нямаше да имам нищо против ако и днес беше отразявана и приемана от широката публика, ако старите й хитове се знаеха от хора на всякакви възрасти. И неведнъж съм влизал в темата й не за да се 'изхрача', а за да поднеса критика, която смятам за градивна. Точно там бях написал и един дълъг пост, отразяващ моето мнение какво изначало я докара до тук, ако не си го чел може да се върнеш и да видиш, че не е пропит със злоба или нещо такова.

Абсолютно сериозно е и като й попрехвърлите страниците може да видите как един подема и всичкото стадо говеда е след него.

И съвсем ясна цел си имам - има си граница, която е цинично да минавате, когато правите коментари - подминавам коментари, които за милионен път констаират как е западнала, първо защото не падам от Марс, второ защото в 90% от случаите са от хора, които просто са станали с гъза си нагоре. Интересно ми е междувпрочем защо моите постове не се подминават, когато са от абсурдни по-абсурдни според вас?

Времето може и да не е виновно, но няма спор, че е сбъркано и ако някой е решил да се въздържи от нагаждане спрямо нещо нечистоплътно като нрави, си е избор, заради, който няма нужда да му бъдат приписвани най-долните качества.

Понякога си мисля, че именно защото темата й не слиза от активните тук доста хора се чувстват длъжни да влязат и да поискат сметка точно затова. Съжалявам - хората, които я харесваме имаме какво да си кажем!

 

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, omline каза:

Времето може и да не е виновно, но няма спор, че е сбъркано и ако някой е решил да се въздържи от нагаждане спрямо нещо нечистоплътно като нрави, си е избор, заради, който няма нужда да му бъдат приписвани най-долните качества.

 

Вероятно времето никога не е виновно. И ние не слушахме Хранова, Кичка, Роси Кирилова и сие. По същия начин сега децата не слушат Глория. Ние също не се интересуваме от Тройниците. Но пък всички слушаме гърмежите на Ванчето и всичко е точно!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Вероятно времето никога не е виновно...

...дефакто Глория действително има вина, защото можеш да се нагодиш към времето без да му сервилничиш като... е! като всички които харесвате :1000(29):

Да, това което се случва с кариерата й не е готино, но е по-честният вариант.

  • Like 1
  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

...дефакто Глория действително има вина, защото можеш да се нагодиш към времето без да му сервилничиш като... е! като всички които харесвате :1000(29):

Да, това което се случва с кариерата й не е готино, но е по-честният вариант.

Ама това е породено от липсата й на усет. Сигурен съм, че желае и очаква повече, когато създава нови песни, но просто не вървят. Има нужда от музикален продуцент. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, omline каза:

Не, не са били хитове. Бяха въртяни песни по телевизии и радиа, но не и хитове. 

Абсолютно сериозно е и като й попрехвърлите страниците може да видите как един подема и всичкото стадо говеда е след него.

И съвсем ясна цел си имам - има си граница, която е цинично да минавате, когато правите коментари - подминавам коментари, които за милионен път констаират как е западнала, първо защото не падам от Марс, второ защото в 90% от случаите са от хора, които просто са станали с гъза си нагоре. Интересно ми е междувпрочем защо моите постове не се подминават, когато са от абсурдни по-абсурдни според вас?

Времето може и да не е виновно, но няма спор, че е сбъркано и ако някой е решил да се въздържи от нагаждане спрямо нещо нечистоплътно като нрави, си е избор, заради, който няма нужда да му бъдат приписвани най-долните качества.

Понякога си мисля, че именно защото темата й не слиза от активните тук доста хора се чувстват длъжни да влязат и да поискат сметка точно затова. Съжалявам - хората, които я харесваме имаме какво да си кажем!

 

Песните на Лили си бяха баш хитове, просто не на нивото на тогавашните на чалгата в най-силната ера на жанра. А и какво значи, че много я били въртяли, те медиите не подпомагаха ли до голяма степен хитовостта дори на чалгата вкл. на Гло по онова време?

Не мога да коментирам за всеки потребител по отделно как и какво говори, но пък мога без никакво притеснение да кажа, че и Глориеви си позволяват да изкривяват истината като луди. Такива абсурди се казаха тези дни, като например това, че завръщането на ABBA било по-зле отразено от песента на Биляниш, а извода накрая, разбира се трябваше да е, че значи не само Глория е зле. Нищо че тяхната пауза е 40 години, а тя залезе без пауза.

Във форума понякога просто се преувеличава, но съжалявам, в случая колкото и да се преувеличава си е повече от ясно, че правотата е главно при тези, които не си затвараме очите за това колко е зле Глория спрямо други имена от жанра.

преди 3 минути, asylum каза:

Вероятно времето никога не е виновно. И ние не слушахме Хранова, Кичка, Роси Кирилова и сие. По същия начин сега децата не слушат Глория. Ние също не се интересуваме от Тройниците. Но пък всички слушаме гърмежите на Ванчето и всичко е точно!

 

Аз слушах и Роси! ❤️Тя през 90те още си беше вървежна, особено сред децата.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

В раздела за дебютантки, за пръв път чувам имало певица Ендриъ. 

а продуцента Касти Фоса?

  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам Лила какви хитове е имала, но фактите са, че прави повече концерти и в по-големи места от Глория. Ето, едната препълни Античния, а другата не можа да разпродаде по-малкия Летен в Пловдив (дори не бях чувал за такъв).

Дори фамозните прояви на трактористката в НДК са по-малко от тези на Лили там в същия период. В родния си град Гюра имаше концерт в малката зала Канев, а не в Арената, където Лили ще прави пореден тази година.

Изобщо сравняваме несравними неща.

 

ПП: Камино била първата й песен? Ами прекрасно, че се помни. Коя е първата песен на трактористката? Нито тя си спомня вече.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, omline каза:

Стигнахме и тук до този чакан момент:

Дрън, дрън та пляс! 

След такъв коментар не знам как бих могъл да отговоря, за да продължи дискусията дори след този чакан момент.

Вместо това ще поздравя Гло фенс с нещо любимо. :)

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

След такъв коментар не знам как бих могъл да отговоря, за да продължи дискусията дори след този чакан момент.

Е то не знам къкъв коментар си очаквал, когато локумите дето ги разтягаш в последния си пост, ги разтягахме два дена.

@DarkChild

Бат Дарко и той пак с калните си обуща влиза - не се научи да му се не види.

Обсъдихме вече това, колко време Лили-то отлагаше точно тези концерти, нямам намерение да си хабя думите отново. Имаш 6 страници назад за четене.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Обсъдихме вече това, колко време Лили-то отлагаше точно тези концерти, нямам намерение да си хабя думите отново. Имаш 6 страници назад за четене.

Глория и 100 години да отлага, до тези зали ще стигне само като зрителка.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...