Jump to content

Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 9 минути, omline каза:

...и не е била такава с причина... Трябва ли да превръщаме темата в надцакване с клипчета, защото всеки може да изкара и добри и лоши такива на всеки? Как я виждаш ти Глория да сервилничи по начина по който го прави Малина (не била се чекнела) - хич нямаше и да си правя труда да споря сега, ако това ми беше критерия за добро забавление.

Тя и без да се чекне, ще си има приема. Гюри и да се чекне, кел файда. Сравни Маля преди на концертите и сега - нищо общо откъм чекнене. Забавлява си се. Все другите са ви криви, че Гюра не може да направи купон. Да не мислиш, че на тия събори и вечеринки, механички и таверни идват специално фенове на Малина? Но стават и пеят с нея. Шулевна показа клипове от същите сцени с Гюра - беше гробище. 

Последните клипчета бяха на забравени песни като Кажи обичам те, Кажи ми да или не и Само ти, но купонът си продължаваше. Глория си има Дива нощ, Кукла на конци и други, но що не постига същия ефект?

При това тук е в дискотека, където се предполага, че пияниците ще се забавляват който и да е там, квото и да им пее

Песните й не въздействат на хората. За слушане вкъщи са. Да си пее за ютюб канала, като не е желана другаде. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Runevski каза:

Рени не се помни само като име, Екстра Нина мога да кажа, че е така. Рени е бетонирала цели 3 песни като вечни класики. Дали е актуална или не, няма никакво значение - няма да я забравят, защото хитовете и са вечно актуални. Последното поколение пък не я знае масово като име, но пък знае въпросните песни. Много пъти в нови компании са ми казвали, че не знаят нито една нейна песен, при което аз им ги пускам и с изненада ми казват, че ги знаят, но не знаят, че ги пее тя. Така че от значение е единствено това дали си оставил песни, които публиката предпочита и до днес. Да се поздравим с една такава! 

 

Така е. Тук не акцентирах върху Рената или Екстрата, а върху факта, че може да ти знаят името, но да не ти знаят песните. Глория и Екстра са пример за първото. Рена - за второто, а е подценявана несправедливо. 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

Така е. Тук не акцентирах върху Рената или Екстрата, а върху факта, че може да ти знаят името, но да не ти знаят песните. Глория и Екстра са пример за първото. Рена - за второто, а е подценявана несправедливо. 

По-добре второто. 
Този хит пък вече е навъртял 4 милиона гледания! 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, omline каза:

Абе ние за коя Малина говорим, бе? Да не е за онази дето беше по сума ти турнета? Гледай ти, какво развитие, чудо ли е! :laughing:

Те и други бяха по турнета - сега са си вкъщи пред печката. 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Fast каза:

Пренасочвайте дискусиите за Глория в нейната тема за известно време. Стана банално вече.

Ясно. И ти не считаш Гюра за активна фолкпевица. Прав си - не бива да я коментираме тука, а темата за нея може да бъде преименувана на "Спомняте ли си за..." или "из архивите". Но по тая логика Преса, Галя, Кама и Деса също не бива да бъдат споменавани, щом си имат собствени, при това необоротни теми... Но да, те поне още пеят, тъй че се ядват. 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Те и други бяха по турнета - сега са си вкъщи пред печката. 

Ще си стоят, разбира се - няма да мажат ските на труда си досега. 

преди 2 минути, asylum каза:

Ясно. И ти не считаш Гюра за активна фолкпевица. Прав си - не бива да я коментираме тука, а темата за нея може да бъде преименувана на "Спомняте ли си за..." или "из архивите". 

Считай, че съм се засмял. 

  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , HIStory каза:

Психодиспансер и Ваня Великова за взаимно свързани понятия, тук поне уцели в десятката, за сефте тая вечер. Браво! 

 

Психодиспансер на Ванчето разбита се Великова би бил страхотен още един гърмеж гърмеж от актуалната гърмеж мейкърка. Пиши и на инцтаграм и дерзай. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , omline каза:

За цената на доматите, умнико!😒 Ясно съм го подчертал.

 

...и така пак междувременно...

 

 

Специално за теб - промо пакет домати с бонус пипер падладжан 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, asylum каза:

Ясно. И ти не считаш Гюра за активна фолкпевица. Прав си - не бива да я коментираме тука, а темата за нея може да бъде преименувана на "Спомняте ли си за..." или "из архивите". Но по тая логика Преса, Галя, Кама и Деса също не бива да бъдат споменавани, щом си имат собствени, при това необоротни теми... Но да, те поне още пеят, тъй че се ядват. 

Предполага се че тази тема е главно за актуалните новини, докато задълбочените кариерни анализи и тн. принадлежат на темите за изпълнителите. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Специално за теб - промо пакет домати с бонус пипер падладжан 

 

Ти няма ли да изтъкнеш качествата, с които Ваня Великова превъзхожда Глория, щот нали, да не си кривим душата, всеки знае, че е така?

Притеснително ми е така, че стоиш отстрани на този разговор...да не се чувстваш изолиран от живота тук. 😂

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, omline каза:

Ще си стоят, разбира се - няма да мажат ските на труда си досега. 

Сериозно ли считаш за нормално да се откажеш от активна кариера още преди да направиш 40? От един инат примерно? Ти би ли си стоял вкъщи и да чакаш пазарът на труда да се промени заради теб?

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Предполага се че тази тема е главно за актуалните новини, докато задълбочените кариерни анализи и тн. принадлежат на темите за изпълнителите. 

Еми, тука винаги е било манджа с грозде. Даже единствено темата за Гюра върви някак. Всички други си имат теми и никой никога не пише в тях. А и пак някой я намеси покрай друга тема, тъй че е неизбежно... Освен да спрем да пишем нацяло? 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Ти няма ли да изтъкнеш качествата, с които Ваня Великова превъзхожда Глория, щот нали, да не си кривим душата, всеки знае, че е така?

Притеснително ми е така, че стоиш отстрани на този разговор...да не се чувстваш изолиран от живота тук. 😂

Айде идвай в клуба на Ванчето и се махай от този на трактористката. 

  • Love 3
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да се отбележи нещо, което някакси се пропуска тук винаги... Глория никога не е била комерсиална звезда с комерсиални хитове. И през 98-ма хората се забавляваха повече на песните на Орхан Мурад и Румяна, отколкото на тези на Глория. Просто тя стана номер 1 със съвсем други качества и успехи. Но и публиката тогава беше друга и се оценяше това, което Глория правеше. А сега и самата тя не го прави като преди, и публиката не е същата. Та не знам точно какво се очаква от нея по вашите критерии?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DenFevgo каза:

Трябва да се отбележи нещо, което някакси се пропуска тук винаги... Глория никога не е била комерсиална звезда с комерсиални хитове. И през 98-ма хората се забавляваха повече на песните на Орхан Мурад и Румяна, отколкото на тези на Глория. Просто тя стана номер 1 със съвсем други качества и успехи. Но и публиката тогава беше друга и се оценяше това, което Глория правеше. А сега и самата тя не го прави като преди, и публиката не е същата. Та не знам точно какво се очаква от нея по вашите критерии?

Според мен, тя има шанс да възвърне позиции с песни като тези, с които стана известна. Те си бяха песни за душата. Загуби позиции откак започна да се топи като кубче лед - това не радва нито някогашните, нито новите фенове, а явно само нея самата. Виж, че фолклорните песни някак повече й се получават от попфолка. Трябват й хубави теми. 

И винаги е била комерсиална, дори и в момента песните й са чист комерс, но неуспешни. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Сериозно ли считаш за нормално да се откажеш от активна кариера още преди да направиш 40? От един инат примерно? Ти би ли си стоял вкъщи и да чакаш пазарът на труда да се промени заради теб?

Аз съм напускал месец след прясно повишение заради токсична среда в офиса...и то спонтанно - от днес за днес. Няма нищо по-нормално от това да дадеш заден, когато вътрешният компромис е непостижим. 

  • Like 1
  • Thanks 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Ти няма ли да изтъкнеш качествата, с които Ваня Великова превъзхожда Глория, щот нали, да не си кривим душата, всеки знае, че е така?

Притеснително ми е така, че стоиш отстрани на този разговор...да не се чувстваш изолиран от живота тук. 😂

Не намирам за необходимо да изреждам очевидното - мога само да се помоля на иконите за хората, които нямат капацитета да го видят ;) 

преди 1 час, omline каза:

...и не е била такава с причина... Трябва ли да превръщаме темата в надцакване с клипчета, защото всеки може да изкара и добри и лоши такива на всеки? Как я виждаш ти Глория да сервилничи по начина по който го прави Малина (не била се чекнела) - хич нямаше и да си правя труда да споря сега, ако това ми беше критерия за добро забавление.

Не е до чекнене или не - виждаш Гюрга и почваш да си мислиш за нафталин и трактори. Къф купон да направи? 

А за клипчета - и друг път сме го чоплили - интересно как за някои има стотици клипчета как Малина - примерно - как хората си избухват, пеят с нея, въртят гюбеци, хора, и изобщо си изкарват добре, но такива за никому неизвестни трактористки - отново примерно - все още не са се намерили, въпреки обратните твърдения. Май само сменяме примерите по тоя параграф. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо си мислите, че щом вас ви вълнува коя певица колко е актуална, какви са постиженията ѝ, в какво състояние е кариерата ѝ, и така нататък, същите тези неща ще вълнуват случайни хора и слушатели на този стил музика? Всеки пречупва нещата през собствената си призма. Ако спрете случаен човек и го питате за която и да е певица по-скоро ще ви каже коя нейна песен харесва или изобщо да не го занимавате с глупости и няма да ви развива теории ква била кариерата и... Извинявайте ама е смешно, живота не е поп фолк и повечето хора съвсем не са толкова ентусиазирани колкото вас и съвсем не следят нещата, нито пък трябва да го правят. Разбирам ви, вашето мнение за Глория е такова. Но някак си няма нужда от велики категоризации, защото аргументите ви просто увисват във въздуха. Как пък за 15 години не се научихте да не говорите от името на хората. И още нещо - потребители, които до преди няколко години припадаха по Глория и пишеха километрични постове в нейна защита сега да ми скачат и да я иронизират денонощно... нито е забавно, нито е адекватно. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Според мен, тя има шанс да възвърне позиции с песни като тези, с които стана известна. Те си бяха песни за душата. Загуби позиции откак започна да се топи като кубче лед - това не радва нито някогашните, нито новите фенове, а явно само нея самата. Виж, че фолклорните песни някак повече й се получават от попфолка. Трябват й хубави теми. 

И винаги е била комерсиална, дори и в момента песните й са чист комерс, но неуспешни. 

Била е комерсиална, но по съвсем различен начин от силните на деня. Имам предвид, че хората нито сега, нито тогава са я възприемали като кралицата на купона. Масово са се въртели хитове на други изпълнители. Иначе аз забелязвам повече от добър прием на сборните концерти, когато пее хубави песни. Но като излезе втора да пее за нюансите сиво на плейбек.. еми, няма как да стане. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Еми, тука винаги е било манджа с грозде. Даже единствено темата за Гюра върви някак. Всички други си имат теми и никой никога не пише в тях. А и пак някой я намеси покрай друга тема, тъй че е неизбежно... Освен да спрем да пишем нацяло? 

Защо се обясняваш на нямащи основание да задават нареждания къде и какво да се обсъжда из форума лица? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kriminal каза:

Хит хитов

макар и да не съм сигурен за жанра и за раздела дето да го постна

В раздела за дебютантки, за пръв път чувам имало певица Ендриъ. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...