Jump to content



Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

Току що, Lelqtian каза:

Великова със сигурност я знаят повече средностатистически днешни българи от никому неизвестната селянка от русенско село от аватара ти. 

Със сигурност е повод за гордост да си известен с лудостта и бездрарността си. Пък и освен това й минаха 15-те минути слава, също като Джорджано, Валентина Хасан и други подобни гротески, които освен за гавра за друго не са ползвани. Айде по-сериозно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pechenko каза:

@HIStory 
Предлагам да спреш да се заяждаш и спамиш, защото съм сигурен, че Сенуж те чака в някоя от тъмните улички на форума.

 

Благодаря за непоискания съвет! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, HIStory каза:

Благодаря за непоискания съвет! 

 

Няма да те питам дали го искаш или не. Ще ти заверя билетчето веднага

Коя дестинация предпочиташ? Китай или Две Могили?

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Великова със сигурност я знаят повече средностатистически днешни българи от никому неизвестната селянка от русенско село от аватара ти. 

Какво се хабите цяла вечер да говорите за тази текезесарка Гло? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pechenko каза:

Няма да те питам дали го искаш или не. Само ще кажа, че заверявам билети много бързо.

Коя дестинация предпочиташ? Китай или Две Могили?

 

Прати го в Тенерифе да се вози на магаре! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, HIStory каза:

Със сигурност е повод за гордост да си известен с лудостта и бездрарността си. Пък и освен това й минаха 15-те минути слава, също като Джорджано, Валентина Хасан и други подобни гротески, които освен за гавра за друго не са ползвани. Айде по-сериозно. 

Ти започна със смешките за баба ни. Редно е ти да дадеш тон с нещо по-сериозно ;) Но щом си казал, Ванчето е много по-интересна в 15те си минути от каквото и да е правила текезесарката през цялата си кариера. 

Определено обаче ме развесели с тоя моабет за лудостта и бездарността, много добре описва криворазбраната ти фенщина по адрес на Гло.

преди 5 минути, THE IIconic каза:

Какво се хабите цяла вечер да говорите за тази текезесарка Гло? 

Молим се на иконите за загубените души, какво друго? 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pechenko каза:

Предпочитам КлеЯ!

 

Кой не би предпочел Клеййя? Но в нейно отсъствие се налага да се задоволим с Ани Принцес. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Ти започна със смешките за баба ни. Редно е ти да дадеш тон с нещо по-сериозно ;) Но щом си казал, Ванчето е много по-интересна в 15те си минути от каквото и да е правила текезесарката през цялата си кариера. 

Определено обаче ме развесели с тоя моабет за лудостта и бездарността, много добре описва криворазбраната ти фенщина по адрес на Гло.

Молим се на иконите за загубените души, какво друго? 

 

Ванчето е следена зорко и изкъсо от мало и голямо. Вече си има и визитна картичка - Близалка. Тепърва набира скорост.

Иначе съм съгласен, че всеки помни големите имена на 90-те - Гюра, Софа, Деса, Кама, ама те и Рени и Екстра Нина помнят като имена. Въпросът е кой е все още актуален. Ако не си на върха, поне не претендирай за нещо кой знае какво. Тогава няма да има разминаване с действителността и няма да е болезнено за никого - ни за певица, ни за фенове. Гюра си бълва поносими песнички и дотам. Аудиторията й е пренебрежимо малка, за да я водим към големите имена. И не е заради неблагодарната публика. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Кой не би предпочел Клеййя? Но в нейно отсъствие се налага да се задоволим с Ани Принцес. 

Не е малко! 

Анди бул морков! ❤️

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, pechenko каза:

Няма да те питам дали го искаш или не. Ще ти заверя билетчето веднага

Коя дестинация предпочиташ? Китай или Две Могили?

 

Хич не ми е ясно нито от къде се пръкна, нито защо изобщо ме занимаваш с особата си. Като нещо не ти изнася - подмини, никой не те е натискал, че да звъниш. 

 

  • Confused 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Ванчето е следена зорко и изкъсо от мало и голямо. Вече си има и визитна картичка - Близалка. Тепърва набира скорост.

Иначе съм съгласен, че всеки помни големите имена на 90-те - Гюра, Софа, Деса, Кама, ама те и Рени и Екстра Нина помнят като имена. Въпросът е кой е все още актуален. Ако не си на върха, поне не претендирай за нещо кой знае какво. Тогава няма да има разминаване с действителността и няма да е болезнено за никого - ни за певица, ни за фенове. Гюра си бълва поносими песнички и дотам. Аудиторията й е пренебрежимо малка, за да я водим към големите имена. И не е заради неблагодарната публика. 

Айде вземете се разберете за големите имена в историята на чалгата или за големите имена в момента говорим? Защото това са две безкрайно различни неща. 

Тя и Кати беше над всички в един период, ама някой да я числи към големите? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, HIStory каза:

Панагюбрище не  може ли? Такива велики личности е пръкнал:

 

Тук недей да идваш! 

Първо ще те потрошат от бой, после ще те скъсат от с*кс! 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, THE IIconic каза:

Тук недей да идваш! 

Първо ще те потрошат от бой, после ще те скъсат от с*кс! 

 

Ако ти си представителна извадка на населението в това градче, нямам и желание 😅

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, asylum каза:

Аз никого никъде не бих пратил. Нека си кесят в дупката, дето са си ся. https://www.youtube.com/watch?v=yismVxY7SmA

Правилно, идва поредна вълна, кви са тия екскурзии по време на карантина? Обратно по кьошетата и гърмеж до дупка! 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, HIStory каза:

Ако ти си представителна извадка на населението в това градче, нямам и желание 😅

 

Не ти ела... За друго не мисли Стефимире! Знаем, че те влече. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Не ти ела... За друго не мисли Стефимире! Знаем, че те влече. 

 

Ще предам на Стефимир, че ако дойда аз, да не взема да те разочаровам. Не, че ми се очертава работа в прованса, ама знае ли човек 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, HIStory каза:

Айде вземете се разберете за големите имена в историята на чалгата или за големите имена в момента говорим? Защото това са две безкрайно различни неща. 

Тя и Кати беше над всички в един период, ама някой да я числи към големите? 

Със сигурност песните на Кати са се запомнили във времето повече от тия на любимата ти Гюрга текезесарката, както вече питано, надали има хора които не знаят Волна Пеперуда и Нестандартни сме. С което може да преброим Кати при големите, за разлика от баба ни. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Ще предам на Стефимир, че ако дойда аз, да не взема да те разочаровам. Не, че ми се очертава работа в прованса, ама знае ли човек 

 

Айде изчезни вече! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Със сигурност песните на Кати са се запомнили във времето повече от тия на любимата ти Гюрга текезесарката, както вече питано, надали има хора които не знаят Волна Пеперуда и Нестандартни сме. С което може да преброим Кати при големите, за разлика от баба ни. 

Баба ти и като цяло семейството ти не ме вълнуват особено. Това е чалга форум, не Искрено и лично, отнеси семейните си проблеми другаде, моля 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Някой да ми обясни междудругото къде е връзката между фитнес терминаторката и Панагюрище, че ми убягва. 

Не само баба е взела да забравя ами и нейните придворни! 

Истинска г*й икона! 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Баба ти и като цяло семейството ти не ме вълнуват особено. Това е чалга форум, не Искрено и лично, отнеси семейните си проблеми другаде, моля 

 

То форума не е психодиспансер, ама си се настанил гледам. 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...