Jump to content

Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

Някак не е за вярване, че днес имах по-смислена комуникация с Fast отколкото с вас... ;)

 

преди 6 минути, SG каза:

То на даден етап разликата при числата и данните не е толкова важна вече като се види какво име са оставили зад себе си.

Ти да видиш  - не думай! 😂

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, omline каза:

Някак не е за вярване, че днес имах по-смислена комуникация с Fast отколкото с вас... ;)

 

Ти да видиш  - не думай! 😂

Все едно не е ясно какво имам в предвид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятелките са чукнали 7 милки на това, качено две години след премиерата. Мисля че никога не е било голям хит, но имената и комбинацията са си казали думата!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

И тук всички данни и визуални доказателства отиват в коша. Видяхме палетата които ни казаха, че са предварително продадени и ние вярваме. Най - добрият изпълнител, това директно отива в бисерите. 


Нали изнасящите се хора на 20 години Пайнер са "тъпигьоси". Нереализирани боклуци, още кви бяха, а да нелепи защото си тръгват и не слушат Глория. Тия от Мура Мега също. Тези дето я освиркаха в НДК също. Тези които не си купиха билети за малката вечеринка в Пловдив също. Всички са тъпи и посредствени, че не са оценили класиката на Глория. Това не са доказателства, приемите й по концертите и турнетата също не са доказателства. Пропадналите й 8 от 10 концерта по абсурдни причини за дъжд по слънчево време също не значат нищо. 

И никой нямаше да се занимава дори да спори, ако не се опитваха няколко човека тук да я бутнат най - великата във всеки удобен момент. Се ше се прокрадне едно изречение в което ще й се даде повече кредит от на останалите. 

И сравненията с Мадона и Марая Кери са абсурдни. Глория не е оставила песни като техните. Те и сега нямат проблем с пълненето на зали, че дори и турнета. Гюра е приключила отдавна. По свое собствено желание. Мадона пък специално да не я намесваме, дето 30 години не е слизала от върховете, при Глория това бяха 5-10 години в малка държава. Никога няма да остане в историята като Кралицата на поп(фолка), понеже ще бъде забравена. 

преди 32 минути, DarkChild каза:

Всичко при Глория е в минало време. Няма по-пропаднала звезда от нея. Има много, които сега са забравени, но никоя не е била на толкова високо като нея.

Именно. Такъв срив не е имало при никого. И Кати беше на върха, но се отказа навреме, а и никога не е била приемана толкова насериозно. Гюра си беше Примата, певица с добри глас, визия и репертоар. Беше. Сега е на ниво Цветелина - малка аудитория по частни и фирмени партита. Ама и песен-визитна картичка няма. Таня Боева и Малина са по-интересни и вървежни, дори и без нови песни. А с Нелина не може изобщо да се мери по брой изяви и търсене. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фактът, че за пореден път тук се изписват по няколко страници, за да се омаловажи залязлата Глория, вместо да се дискутират така интересните ви и адаптивни любимки е достатъчно показателен колко точно никой не се интересува от нея и "умрялата" й кариера. Затънала, незатънала - все ви е в устите. Кой бие мъртво куче? 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, наистина не си заслужава 4-5 страници за тая забравената и от бога. Аз се сещам поне за 10 по-успешни и задържали се във времето артисти, изпълнители или цялостно по-интересни продукти от нея: Десислава, Камелия, Преслава, Галена, Емилия, Анелия, Емилия, Тони Стораро, Софи Маринова, Константин, Азис...

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Да, наистина не си заслужава 4-5 страници за тая. Аз се сещам поне за 10 по-успешни артисти, изпълнители или цялостно по-интересни продукти от нея: Десислава, Камелия, Преслава, Галена, Емилия, Анелия, Емилия, Тони Стораро, Софи Маринова, Константин, Азис...

За тебе знаем, че трудно преживяваш накой така да й го набие на Галена, ама пък още да те държи... 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

За тебе знаем, че трудно преживяваш накой така да й го набие на Галена, ама пък още да те държи... 

 

О, да! Всеки ден ми минава с болка и мъка за този клип, който дори и не съм гледал. Не знам как живея!

  • Like 1
  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

О, да! Всеки ден ми минава с болка и мъка за този клип, който дори и не съм гледал. Не знам как живея!

То тоя резил хич не е за гледане, разбирам те. И мене щеше да ме е срам на твое място, ма чак пък такава злоба... То само с вафли не става, за съжаление. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, HIStory каза:

То тоя резил хич не е за гледане, разбирам те. И мене щеше да ме е срам на твое място, ма чак пък такава злоба... То само с вафли не става, за съжаление. 

 

Писах ти на лично, пиша ти и тук - няма нужда да влизаме толкоз грубо.

Ето сега Камелия има обявен концерт за 21.09, нека да го обсъдят хубаво какво очакват да чуят, колко ще събере, все такива интересни неща, които ги вълнуват, когато Глория обяви свой концерт.

  • Like 1
  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, omline каза:

Писах ти на лично, пиша ти и тук - няма нужда да влизаме толкоз грубо.

Ето сега Камелия има обявен концерт за 21.09, нека да го обсъдят хубаво какво очакват да чуят, колко ще събере, все такива интересни неща, които ги вълнуват, когато Глория обяви свой концерт.

Кое му е грубото? Ако фактите са груби, значи не са факти? 

Стискам палци на Камелия да й се получи, харесвам я. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, HIStory каза:

То тоя резил хич не е за гледане, разбирам те. И мене щеше да ме е срам на твое място, ма чак пък такава злоба... То само с вафли не става, за съжаление. 

 

Претендираш за много повече, дори и в един обикновен форум, а се излагаш по този начин с леки закачки, които сериозно ли мислиш че биха трогнали някой? 😃

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, HIStory каза:

Фактът, че за пореден път тук се изписват по няколко страници, за да се омаловажи залязлата Глория, вместо да се дискутират така интересните ви и адаптивни любимки е достатъчно показателен колко точно никой не се интересува от нея и "умрялата" й кариера. Затънала, незатънала - все ви е в устите. Кой бие мъртво куче? 

 

 

Жалкото и тъжното е, че всъщност сме от малкото, които я помнят, коментират и се интересуват от нея. И то заради славното минало. Заради нищо повече. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен самата "прима" ми е по - интересна от академична гледна точка как може човек сам да се срине с лекота. Самата тя в реалния живот и творчество ми е 100 кратно по - неинтересна. Всъщност и останалите чалгарки ме вълнуват колкото да се джаволя тук с форумците, не толкова като музика и т.н.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Willy каза:

Да, наистина не си заслужава 4-5 страници за тая забравената и от бога. Аз се сещам поне за 10 по-успешни и задържали се във времето артисти, изпълнители или цялостно по-интересни продукти от нея: Десислава, Камелия, Преслава, Галена, Емилия, Анелия, Емилия, Тони Стораро, Софи Маринова, Константин, Азис...

Става въпрос за Емилия счети и за Емилия Цветкова, ака. Емануела/Емануелсе/Лейди Тръмп? 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Става въпрос за Емилия счети и за Емилия Цветкова, ака. Емануела/Емануелсе/Лейди Тръмп? 

За тази Емилия

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, HIStory каза:

Фактът, че за пореден път тук се изписват по няколко страници, за да се омаловажи залязлата Глория, вместо да се дискутират така интересните ви и адаптивни любимки е достатъчно показателен колко точно никой не се интересува от нея и "умрялата" й кариера. Затънала, незатънала - все ви е в устите. Кой бие мъртво куче? 

 

 

То се вижда точно обратното. Вие подценявате какво ли не и кого ли не, за да си докажете някаква цел дето дори не знаете каква е. Затова и ние спорим.

Нека някой от вас да каже какво точно иска от стандартния чалга фен към 2021. Да се възхвалява певица, която сама не си дава почти никакъв зор от години, а когато си дава не получава абсолютно никакъв отзвук? Или да не се кефим като виждаме как към други изпълнителки има повече интерес и до ден днешен?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

По отношение на певица, която от най-високо да е паднала най-ниско- за жалост да. С малка разлика с Ивито, на която поне песни като Шампанското и Кръчмата са й някакви тотални емблеми.

И Глория има "Не сме безгрешни" и "По навик". Проблема при двете е, че тези песни са вечни хитове, но не предизвикват интереса на "Две сърца", "Нямаш сърце", "Луда по тебе" и т.н. Нямам обяснение защо обаче. Може да го дискутираме. Специално "Не сме безгрешни" е виждала национални ефири бол. 

Много е важно как хората те приемат. Дори доста по - важжно от хитовете. Ивана и Глория са приемани като стерилни лелички, които не могат да се впишат. Особено Глория. Ивана има значително повече песни и дори поведение, което може да вдигне хората.

Всичко е до комуникацията с феновете. Особено на голямата сцена ако не можеш да влезеш на хората под кожата си изгубен. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, SG каза:

Нека някой от вас да каже какво точно иска от стандартния чалга фен към 2021.

Аз самият безброй пъти съм твърдял тук, че към днешна дата Глория е кръгла нула. Но далеч не значи, че трябва да се отрича всичко, което е постигнала през първите, да речем, 15 години от кариерата си, само защото днес не е актуална. Та от стандартния чалга фен се иска:

- Да не е безумно късопаметен, не всичко започва и свършва с Галя и Петя. 

- Да има по-високи изисквания - и като музика, и като текст. Ами аз през последните 15 години трудно различавам генерално песните в чалгата - един и същи бийт, един и същи текст, една и съща обработка на гласа ако щеш. Ако си пуснеш десет песни трудно ще разбереш кога свършва едната и почва другата. Иначе Глория си пеела една и съща песен... 

Текстовете са тотал щета, напудрени версии на Тигре, Тигре и Ах, банана. Несериозно ми е в цялата музика се се пее общо взето едно и също - "Аз ква съм яка, пък ти си боклук и ше ти е*а майката". +, разбира се, "Кучко, ставай от стола" и "Материала е жесток". 

Не мисля, че е много. Или всъщност е. 

Между другото Весела решила да се завръща, някакво списание пак ще почва да излиза, идея си нямам кой би го купил. 

received_584985366289762.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , DenFevgo каза:

Други имат просто Рамания, където да покажат колко са прости. How simple is that? ;)

 

Защо говориш за себе си в трето лице множествено число?!

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Претендираш за много повече, дори и в един обикновен форум, а се излагаш по този начин с леки закачки, които сериозно ли мислиш че биха трогнали някой? 😃

Аз претенции нямам. И ако определяш фактите като леки закачки, твоя воля. Ако пеенето им беше обратното, нямаше да мирясаш, ама сега бягаме по тъча. В интерес на истината и аз очаквах повече 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, HIStory каза:

Аз претенции нямам. И ако определяш фактите като леки закачки, твоя воля. Ако пеенето им беше обратното, нямаше да мирясаш, ама сега бягаме по тъча. В интерес на истината и аз очаквах повече 😁

То и една Мария Петрова може да пее по-добре и от двете, но не е най-слушаната българска певица в модерната ера. Ето толкова са ти плиткоумни отговорите. 

Никой не е изкарвал Галена най-пееща, за да мислиш, че си постигнал нещо с това. Обаче, Вие продължавате да твърдите че Глория е най-голямата и ставате за смях пред форума.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...