Jump to content



Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Ама тази няма зъби. Какви Преслава и Рашия, когато и двете имат добре изработени ченета.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Не че тук е темата, но това за ABBA изобщо не е вярно. Имат десетки милиони стриймове и на двете песни по платформите, разпродадоха стотици хиляди билети за турне с холограми, и албума се изчерпа на няколко пъти на предварителни поръчки от сайта. По-зле са от Биляниш???:helpsmilie:

Другите изброени даже е смешно да се посочват като пример за не-задържане след като точно те са пример за задържане. Марая 20 години беше в ТОПа, а в следващите няколко пак имаше по някоя и друга силна песен, призната е в световен мащаб за един от най-големите гласове някога. Селин и тя към 15 години е актуална, след това си има прилични продажби и една от най-успешните резиденции евър, също един от най-признатите гласове. Шер е звезда на няколко десетилетия в Америка, печелила е най-големите музикални и филмови награди, и това преди след над 30 години кариера да направи най-големите си световни хитове. Мадона? Нужно ли е въобще да се обяснявам за кралицата на попа, тя 30 години си беше в ТОПа, а после мачкаше с турнета.

Това е смешно направо. Сигурен съм, че и вие като фенове на Глория не знаете какво искате да постигнете, защото със сигурност знаете, че не можете за направите положението на Глория по-добро само като подценявате всичко останало

Съпостави аудиторията на АББА с тази на Биляниш и белким ме разбереш, провал отвсякъде. За останалите не ми се коментира втори път същото - ако някой твърди, че Шер, Марая, Селин Дион или Мадона са в топа в момента (или в последното десетилетие, някои - две) може съвсем спокойно да иде да си тресне главата в стената. Новите неща си ги слушат предимно те, семейство и роднини - като при Глория. Но си остават връх, никой не ги отрича. На Мадона цялата зала й стана на крака на наградите на МТВ, въпреки че няма хит от сто години и не се брои за актуална. Тук сме много неблагодарно племе, еле пък в Рамания. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DarkChild каза:

Ама тази няма зъби. Какви Преслава и Рашия, когато и двете имат добре изработени ченета.

Нали е изгубена! Живяла е в бедност и нищета. 😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, HIStory каза:

Съпостави аудиторията на АББА с тази на Биляниш и белким ме разбереш, провал отвсякъде. За останалите не ми се коментира втори път същото - ако някой твърди, че Шер, Марая, Селин Дион или Мадона са в топа в момента (или в последното десетилетие, някои - две) може съвсем спокойно да иде да си тресне главата в стената. Новите неща си ги слушат предимно те, семейство и роднини - като при Глория. Но си остават връх, никой не ги отрича. На Мадона цялата зала й стана на крака на наградите на МТВ, въпреки че няма хит от сто години и не се брои за актуална. Тук сме много неблагодарно племе, еле пък в Рамания. 

Ама на Глория, нито новите, нито старите неща се слушат. Това е разликата.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Ама на Глория, нито новите, нито старите неща се слушат. Това е разликата.

И още 1000 пъти да го напишеш истина нема да стане. По-добре си напиши домашното с песента на Преса от снощи!

  • Like 1
  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, omline каза:

И още 1000 пъти да го напишеш истина нема да стане. По-добре си напиши домашното с песента на Преса от снощи!

Моето писане отразява действителността. Къде пускат Глория на ретро-парти? 

Много си симпатичен с тези опити да ме засегнеш на тема Преса все едно ми е любимка и ще я защитавам неистово като зомбитата на трактористката.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, omline каза:

И още 1000 пъти да го напишеш истина нема да стане. По-добре си напиши домашното с песента на Преса от снощи!

Точно истина е. Ако мислиш, че не е, ам доказателства да ни предложиш? Защото данните, знаем нямат значение, но все пак не са на ваша страна:

1. Глория има минимални слушания в онлайн платформите. Единствената й значима песен е Не сме безгрешни заради Азис.
2. Глория има минимални приеми до нулеви по панаири, общи концерти, клубове. Общо взето където публиката не е нейна.
3. Глория има минимална ротация по ретро партитата, и нулева в съвременните клубове. 

Къде се слуша? от една шепа хора в НДК  - 2 000 човечета събрани от цяла България в зала с размера на голяма дискотека? Няма нужда от клипчета, нали ?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, HIStory каза:

Съпостави аудиторията на АББА с тази на Биляниш и белким ме разбереш, провал отвсякъде. За останалите не ми се коментира втори път същото - ако някой твърди, че Шер, Марая, Селин Дион или Мадона са в топа в момента (или в последното десетилетие, някои - две) може съвсем спокойно да иде да си тресне главата в стената. Новите неща си ги слушат предимно те, семейство и роднини - като при Глория. Но си остават връх, никой не ги отрича. На Мадона цялата зала й стана на крака на наградите на МТВ, въпреки че няма хит от сто години и не се брои за актуална. Тук сме много неблагодарно племе, еле пък в Рамания. 

 

Че сме неблагодарно племе е вярно. Спор няма, но това което твърдиш не е вярно, хората си обичат ретро песните. Ти изкривяваш данните както ти е удобно. Камелия нямаше пукнат хит в този период, но залата е на крака:

При Азис, Ивана, Софа, Стораро също го има. Ако искаш мога да ти дам клипчета за тях. Залите са на крака. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо за кариерата на Глория могат да се напишат трудове и книги за това как от номер 1 и тресяща цялата страна се превръщаш в напълно забравена личност, а песните ти все едно не са съществували. Като наръчник как да не се прави кариера.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Изобщо за кариерата на Глория могат да се напишат трудове и книги за това как от номер 1 и тресяща цялата страна се превръщаш в напълно забравена личност, а песните ти все едно не са съществували. Като наръчник как да не се прави кариера.

Ами това е малко тъпо наистина, защото тя има всички качества за да е успешна, но заради характера си се проваля. 

Сега нека сме обективни:
1. Глория има някакъв глас. Не е Селин Дион, или Уитни, но може да пее.
2. Глория изглежда много добре. За годините си изглежда добре и смея да твърдя, че си е баш 50 годишна много добре грижеща се за себе си леля.
3. Глория има интересни песни. Някои са доста шукаритетни. Една "Откраднат миг" е доста пош песен, която звучи топ.
4. Има популярност и поне преди статус.
5. Последните години надскочи мутреенето и стана коректен човек.

Но до тук! Тя няма усет за следните неща:

1. Не търпи професионална критика. Отиде при Алис за два урока и гг. Общо взето си пее по един и същи начин всичко.
2. Никъф усет за аудиторията. Страшен киселяк и затва жълтурите й серат на главата, а народа понеже я мрази вярва.
3. Абсолютно не знае къде и кво да изпее. Дори златно място да й дадеш пак ще флопне. 
4. Адаптивност 0. Тя дори не се опитва.  

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DarkChild каза:

Моето писане отразява действителността. Къде пускат Глория на ретро-парти? 

Много си симпатичен с тези опити да ме засегнеш на тема Преса все едно ми е любимка и ще я защитавам неистово като зомбитата на трактористката.

1-во - симпатичен съм си по принцип

 2-ро Твоето писане и на умньовците, с които се намерихте на тоя фронт видимо се засили след като ви отговорих вчера на нападките за Цеца и просто няма шанс да го играеш "аз не разбира, аз работи тука".

Глория е добър изпълнител - най-добрия в жанра и класика в него и това че в момента не следва критерия на тъпигьоси, които нямат нито сетива, нито критерий да разсъдят и видят, че тя има предостатъчно публика, на която може да разчита, не мисля че трябва да ни трогва до степен всеки първи пост да е "колко й е западнала кариерата". Глория издаде книга преди две години - всеки с мнението си за нея и от сторито, което пусна в инстаграм се виждаха поне 4 огромни палета с предварително продадени копия, всяко от които по 20 лв. Кога последно някой от вас или близо до вас се изръси с толкова за някоя от адаптивните? Щото това освен доход е и уважение.

 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, HIStory каза:

Съпостави аудиторията на АББА с тази на Биляниш и белким ме разбереш, провал отвсякъде. За останалите не ми се коментира втори път същото - ако някой твърди, че Шер, Марая, Селин Дион или Мадона са в топа в момента (или в последното десетилетие, някои - две) може съвсем спокойно да иде да си тресне главата в стената. Новите неща си ги слушат предимно те, семейство и роднини - като при Глория. Но си остават връх, никой не ги отрича. На Мадона цялата зала й стана на крака на наградите на МТВ, въпреки че няма хит от сто години и не се брои за актуална. Тук сме много неблагодарно племе, еле пък в Рамания. 

 

Е не си уточнявал, че ги съпоставяме в сравнение с това кой пред каква аудитория се изявява. Но дори и тогава няма и минимална база за сравнение. На ABBA лайфстрийма им беше гледан от стотици хиляди и с това завръщане предизвикаха голям интерес след 40 години пауза, по време на която можеха да са напълно забравени. Песните влязоха в ТОП 20 на много страни, а в тяхната си Швеция съответно на номер 1 и номер 2, защото няма как и двете да са едновременно номер 1. Биляниш? Сериозно ли?:helpsmilie:

За другите никой не е казвал, че са ТОП в последното десетилетие, защото не са- статута им вече е на легенди, запомнени във времето със сумати вечни хитове. Говорим за в протежението на кариерите си колко са издържали и на какви позиции са били след това- и установихме, че и тяхното положение е мнооого по-завидно от това на Глория, не че е имало смисъл да се уточнява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тук всички данни и визуални доказателства отиват в коша. Видяхме палетата които ни казаха, че са предварително продадени и ние вярваме. Най - добрият изпълнител, това директно отива в бисерите. 


Нали изнасящите се хора на 20 години Пайнер са "тъпигьоси". Нереализирани боклуци, още кви бяха, а да нелепи защото си тръгват и не слушат Глория. Тия от Мура Мега също. Тези дето я освиркаха в НДК също. Тези които не си купиха билети за малката вечеринка в Пловдив също. Всички са тъпи и посредствени, че не са оценили класиката на Глория. Това не са доказателства, приемите й по концертите и турнетата също не са доказателства. Пропадналите й 8 от 10 концерта по абсурдни причини за дъжд по слънчево време също не значат нищо. 

И никой нямаше да се занимава дори да спори, ако не се опитваха няколко човека тук да я бутнат най - великата във всеки удобен момент. Се ше се прокрадне едно изречение в което ще й се даде повече кредит от на останалите. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Това е доста пресилено мнение. Може да не е това, което е била, но че не можела да пее вече си е откровена лъжа. Главният ѝ проблем е лигавенето и кръчмарския маниер, а не толкова, че си е загубила гласа. Убеден съм, че би размазала Райна, ако са една до друга (и нямам предвид физически).

Кое е пресилено? 1000 клипа се показаха, където е тотал щета. И сега започваме с Райна, след като свършиха аргументите ли? Хахаххаа

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, WindWalkerMonk каза:

И тук всички данни и визуални доказателства отиват в коша. Видяхме палетата които ни казаха, че са предварително продадени и ние вярваме. Най - добрият изпълнител, това директно отива в бисерите. 


Нали изнасящите се хора на 20 години Пайнер са "тъпигьоси". Нереализирани боклуци, още кви бяха, а да нелепи защото си тръгват и не слушат Глория. Тия от Мура Мега също. Тези дето я освиркаха в НДК също. Тези които не си купиха билети за малката вечеринка в Пловдив също. Всички са тъпи и посредствени, че не са оценили класиката на Глория. Това не са доказателства, приемите й по концертите и турнетата също не са доказателства. Пропадналите й 8 от 10 концерта по абсурдни причини за дъжд по слънчево време също не значат нищо. 

Разбира се, че не значат нищо - да ти кажа ли защо - защото всеки един изпълнител има такива кадри в кариерата си - Преса през 2012-та като видя как се изнася народа на "Лъжа е" и каза "На тази песен и на мен ми иде да си изляза." някой отрази ли го и носи ли го с години след това? А тогава беше и прясно реабилитирана "Певица на годината", който я знаеше.

Народът се изнася в края на такива безплатни концерти и всички го знаете чудесно.

Концертът в Пловдив беше ОТЛОЖЕН, не само защото билети не се продадоха ами и защото вече закупени се връщаха - може би някой е чел в Раманя и е решил, че "то май не си заслужава" ли?

Концертът на Кама не състоя в най-благоприятното време на годината, но май беше в реда на нещата да се мълчи за него, защото адаптивността й ще бъде компрометирана.

Айде да си седнете на гъзовете и да си намерите друга дъвка, а!?

 

Цитат

И никой нямаше да се занимава дори да спори, ако не се опитваха няколко човека тук да я бутнат най - великата във всеки удобен момент.

Никой тук нямаше да спори, ако пропускахте да се лигавите на нейн гръб от време на време. Никой не я бута от доста време - това, че реагирам на глупостите, не означава, че я натрапвам, но като ми даваш повод, ще го направя сега:

Разбира се, че е най-добрият изпълнител и като глас и като творчество и като всичко.  Одеве имаше тема как е изглеждал фолка през първите 4 години на 90-те. Ако тогава се беше намерил някой такъв с милион примери "как, АДЖЕБА, трябва" да подходи и тя го беше послушала, жанрът щеше да изглежда като МАНЕЛЕТО днес в Румъния. Така че нищо по-малко от уважение!

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то ако така ще тръгваме всеки да си изтъква своята на посоки... има поне няколко потребителя, които можем да си затворим очите за днешния вид на любимките си и да кажем много. Десислава е имала много по-голямо признание от Глория за гласа. Творчеството й е много по-разнообразно и може да задоволи много повече вкусове. Камелия като визуално ниво на продукцията и идейност в кариерата е много по-добра- това нейното е концепция, с която и по-млади имена като Андреа и Галена са ставали звезди. Има най-емблематичните концертни представяния. Отделно на това и двете имат много по-добре запазени златни хитове.

Това са само някои факти, към които дори не съм добавял успехите им като легенди, влезли успешно в любимото на Глориеви ново време. И пак я побеждават. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Това са само някои факти, към които дори не съм добавял успехите им като легенди, влезли успешно в любимото на Глориеви ново време. И пак я побеждават. :)

Да, само дето са я гледали като теле в железница няколко години...при наличие на признание от тяхна страна какъв респект им внушава, на твое място бих се скрил.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Кое е пресилено? 1000 клипа се показаха, където е тотал щета. И сега започваме с Райна, след като свършиха аргументите ли? Хахаххаа

Ами, не. Просто дъното в пеенето на едната е недостижим връх за другата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, omline каза:

Да, само дето са я гледали като теле в железница няколко години...при наличие на признание от тяхна страна какъв респект им внушава, на твое място бих се скрил.

То щото Мадона и Майкъл Джексън не са гледали с респект Елвис, а Уитни не е гледала Арета, Ета, Елла, Барбра... Всеки си е имал вдъхновител, но в случая на Глория тя завърши под тези, на които е била вдъхновител. За разлика от горепосочените и други като тях, които са добре запомнени емблеми на музиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Всеки си е имал вдъхновител, но в случая на Глория тя завърши под тези, на които е била вдъхновител. 

С какъв кантар го измери това? Ако вземем числата и данните дали Елвис ще остане над другите двама, а? ...и откъде накъде е завършила каквото и да е...?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

То щото Мадона и Майкъл Джексън не са гледали с респект Елвис, а Уитни не е гледала Арета, Ета, Елла, Барбра... Всеки си е имал вдъхновител, но в случая на Глория тя завърши под тези, на които е била вдъхновител. За разлика от горепосочените и други като тях, които са добре запомнени емблеми на музиката.

Всичко при Глория е в минало време. Няма по-пропаднала звезда от нея. Има много, които сега са забравени, но никоя не е била на толкова високо като нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нема ме надприказвате - вие това не го ли разбрахте? :laughing: С парцалите ще ви влача тук 4-ма човека - не щото ми е важно Глория да е отгоре,  а щото си имам пределна точка на толеранс към тъпотията. Кой е следващият?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

С какъв кантар го измери това? Ако вземем числата и данните дали Елвис ще остане над другите двама, а?

То на даден етап разликата при числата и данните не е толкова важна вече като се види какво име са оставили зад себе си. Това хич го няма в случая на Гло и няколкото други от 90-те, които се задържаха по-добре от нея- там разликата е пропаст и дори не е нужно за пореден път да вадим кантара и да се обясняваме.

преди 1 минута, DarkChild каза:

Всичко при Глория е в минало време. Няма по-пропаднала звезда от нея. Има много, които сега са забравени, но никоя не е била на толкова високо като нея.

По отношение на певица, която от най-високо да е паднала най-ниско- за жалост да. С малка разлика с Ивито, на която поне песни като Шампанското и Кръчмата са й някакви тотални емблеми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...