Jump to content

Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 час , omline каза:

....брей викам си много ми прилича това на нещо, ма пък тъй да не се сещам на кво...


Сервирате ли двойна водка с утеха тук?

Когато ми свършат парите, ще ви платя с усмивка,

защото любовта ми струва, а тъгата не е безплатна!



Аз съм наполовина пияна,

а е едва един и половина,

до около два и половина 

ще плача на глас

 

И така резултатите от загадката са 4-ма пробвали се -  3-ма от които познали и 1 дето не смее да даде последно мнение. Позналите получават билети за концерта на Камелия в спортна зала "Перущица" на 21.09, а специално за Andrew и бонус - свободно време, за да се подготви. Честито на всички! :cheers:

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

Какво мислиш за тази моя любима песен на Деса?!

 

Мога да ти кажа колко бях полудял по нея, когато излезе. :D Дессито и тогава лъжеше като луда кога ще издава песни и след като дълго време беше мотала клипа на Невъзможно е да спрем, беше логично да замотае и Схемата. Накрая си струваше и бяхме в екстаз, но после някои й се чудихме от какъв зор в албума е сложила друга версия с мазен отсвир. Колко високи са ни били критериите за нея...

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Това е най-добрата песен на Хлория диоксид и то заради сръбската част!

 

Абсурд. За мен има мнооооого по - добри, които респективно й бяха хитове:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Мога да ти кажа колко бях полудял по нея, когато излезе. :D Дессито и тогава лъжеше като луда кога ще издава песни и след като дълго време беше мотала клипа на Невъзможно е да спрем, беше логично да замотае и Схемата. Накрая си струваше и бяхме в екстаз, но после някои й се чудихме от какъв зор в албума е сложила друга версия с мазен отсвир. Колко високи са ни били критериите за нея...

Тук самата й постановка на пеене е жестока.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Andrew Cunanan. каза:

Добре, че е този форум, за да разбера, че имаме дебютантка с название "Глория", с която Азис бил направил дует. Ама вижте го, бе, вижте го - най-голямата ни мъжка звезда изобщо да подава ръка на прохождащи и преждевременно застерели и захабени между краката. И после някой само да каже, че Азо не бил добродушен.

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, WindWalkerMonk каза:

Не, не, не, това е най - голямата кражба в чалгата ЕВЪР:

После Галена, Преслава, Анелия и не знам си кой чопвали, ми то следват "авторския" пример. И тази ли се води авторска ?

Музика: Глория
Източник: Обложката на "За добро или зло".
R-4357052-1603566477-1874.jpeg.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тук самата й постановка на пеене е жестока.

Доста свежи и разнообразни постановки докарваше в онези години, също и много възможности, неслучайно копнеехме да я правим световна звезда (заблудени,че има достатъчно акъл, за да не изпусне шансовете да завърши като нещо повече от кръчмарска певица... @foxy_vd :D )

Ето това беше един от най-големите и тотално забравени днес хитове на Глория, малките момиченца подскачаха и се кълчиха, а някои малки момченца като мен чуваха 'Споко, адиос' и се чудиха какво има в предвид. :D

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, omline каза:

И така резултатите от загадката са 4-ма пробвали се -  3-ма от които познали и 1 дето не смее да даде последно мнение. Позналите получават билети за концерта на Камелия в спортна зала "Перущица" на 21.09, а специално за Andrew и бонус - свободно време, за да се подготви. Честито на всички! :cheers:

Това го знаем от сто години. Не си открил Америка. Пак е по-успешно от кражбите на бабинка.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DarkChild каза:

Това го знаем от сто години. Не си открил Америка. Пак е по-успешно от кражбите на бабинка.

Стига бе...верно ли го знаете...щот се държите все едно не го. А това от колко време го знаете?

Цитат

Карам с двеста в час в насрещното
Скръбта е бърза и пясъкът ме застига.
Това по радиото е нашата песен, нали?
На задната седалка с черна цветна рокля.
Повече от пет промила във вените ми
Само това наше нещо е дяволски живо.
Не бих спряла дори да късам кабелите.
Спри песен, спри предателко!

Карам през бурна нощ без фарове
Прахът от спомени зад мен се издига.
Това по радиото е нашата песен, нали?
Часовникът ти е в отделението за ръкавици.
Кървава музика върху мокрото стъкло.
Само това наше нещо е дяволски живо.
Не бих спряла дори да късам кабелите.
Спри песен, спри предателко!

--------------------------------------------------------------

Всъщност мисля, че нямате нужда от българския вариант...... :D

 

 

  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Стига бе...верно ли го знаете...щот се държите все едно не го. А това от колко време го знаете?

Ти пък се държиш все едно Глория не е изпаднала зад борда.

Не разпознавам коя песен е. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че Преси е по-голяма фенка на Цеце от Глория, още една ниша, в която бие Две Могилската "прима". Поредно постижение наред с 1) по-успешна кариера от глориевата, 2)наличие на мъж, 3) по-слабо тяло, 4)по-изявен и утвърден талант и 5) по-добър и придаващ емоционалност глас. 

Глори пак в ъгъла дърпа изкуствени коси, мачка силикони в устни и цици и удря на местата, от които си е вадила ребра, за да се втали.

 

преди 13 часа , omline каза:

Явно съм убедителен щом ми се връзвате.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , adorable каза:

Не бе, нека вземем най-голямата звезда, Азис, заради която "Не сме безгрешни" била хит.

"Няма" - Dragana - Sama

"Никой не може" - Dragana - Nisam ni metar od tebe

"Дай ми го дай" - Ceca - Nevaljala

"Празнуваш ли сега" - Ceca - Ponudjen ko pocascen

"Обичам те" - Sotis Volanis - Poso mou leipei

За какво говорим? Да направим ли такъв разбор на Ивана и сие?

Деса и Преса (като изключим "Две сърца" и "Нямаш сърце") поне имат за най-големи хитове авторски песни, да ги оставим. Най-големите хитове при всички останали в чалгата са кавъри. Тръгнали за Глория да говорят на тема музика. Е там за клиповете и участия да си я дъвчат колкото искат. То бива, бива...

“Нямаш сърце” е успешен кавър, малко се знае оригинала тук.

 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама само тук се очаква някой щом е бил на върха преди 15 години, към днешна дата също да е в топа, това и по белия свят го няма, какво остава за супер комерсиална музика като чалгата. Селин Дион, Шер, Мадона, цитираната тук с повод и без повод краварка М. Кери и много други, били актуални по времето, по което Глория беше актуална тук, също отдавна са зад борда. Че те правят по-малко гледания от Галена в момента, но това не значи, че някой би отрекъл мястото им в музикалната история. АББА имат нова песен (даже две) - тотал щета, гледанията им са по-зле от на новата на Биляниш или както там се казва онова ококореното, но това значи ли, са никои? Всяко поколение си има идолите - преди 15-20 години ако се слушаха Кери, Джей Ло и сие, преди 10 - Бионсе, Кейти Пери и Риана, сега са Гранде, Суйфт и Айлиш. Никой не е вечно актуален и няма и как да е иначе. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , HIStory каза:

Ама само тук се очаква някой щом е бил на върха преди 15 години, към днешна дата също да е в топа, това и по белия свят го няма, какво остава за супер комерсиална музика като чалгата. Селин Дион, Шер, Мадона, цитираната тук с повод и без повод краварка М. Кери и много други, били актуални по времето, по което Глория беше актуална тук, също отдавна са зад борда. Че те правят по-малко гледания от Галена в момента, но това не значи, че някой би отрекъл мястото им в музикалната история. АББА имат нова песен (даже две) - тотал щета, гледанията им са по-зле от на новата на Биляниш или както там се казва онова ококореното, но това значи ли, са никои? Всяко поколение си има идолите - преди 15-20 години ако се слушаха Кери, Джей Ло и сие, преди 10 - Бионсе, Кейти Пери и Риана, сега са Гранде, Суйфт и Айлиш. Никой не е вечно актуален и няма и как да е иначе. 

 

Еее, ти пък сега... Нали знаеш в коя държава живееш? Тая, в която може да имаш 10 албума номер едно, но направиш ли един по-слаб, вече не ставаш за нищо... Тази, в която Глория е цялата оперирана, но няма проблем, че всички други си смениха фейса и вече не знаем коя коя е. Тази, в която се отделя повече време да се плюе някой, който уж не харесваш, вместо да споделиш нещо позитивно за тези, които харесваш. Всъщност, въпросните писари тук, вие харесвате ли изобщо някого? Според мен и себе си не харесвате... та форумът е удобно място без име и лице да избиете комплекси. Looooooool 

Някои имат име и кариера, с които и внуците им един ден ще се гордеят... Други имат просто Рамания, където да покажат колко са прости. How simple is that? ;)

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, DenFevgo каза:

Еее, ти пък сега... Нали знаеш в коя държава живееш? Тая, в която може да имаш 10 албума номер едно, но направиш ли един по-слаб, вече не ставаш за нищо... Тази, в която Глория е цялата оперирана, но няма проблем, че всички други си смениха фейса и вече не знаем коя коя е. Тази, в която се отделя повече време да се плюе някой, който уж не харесваш, вместо да споделиш нещо позитивно за тези, които харесваш. Всъщност, въпросните писари тук, вие харесвате ли изобщо някого? Според мен и себе си не харесвате... та форумът е удобно място без име и лице да избиете комплекси. Looooooool 

Някои имат име и кариера, с които и внуците им един ден ще се гордеят... Други имат просто Рамания, където да покажат колко са прости. How simple is that? ;)

 

Толкова клиширано и по женски, че нямам дори думи. Толкова арогантно и нелепо, че дори лъхащо на посредственост. Той не е прокопсал, но тръгнал на другите акъл да дава.

Ако даден изпълнител е дъно, не е виновна нито държавата, нито хората, нито дори жълтите медии. 

И последното, толкова клиширано и смешно за името и кариерата. Тя няма към днешна дата нито едно от двете. И да, когато осъзнаеш, че е копирал албумите 1:1 на Цуца някак ти олекват всичките тези лайна за авторско, дрън дрън и т.н. И то за да мине по тънко е направила по - малкото братче на 39.2 или квото е там.

Не е само тя, другите също го правят, но те нямат претенциите. Смешно е да имаш претенции за нещо, а да се окаже, че си въздухар. 

Ето например Деси, няма претенции, няма надменно самочувствие. Но Деси има глас, талант, не пее фалшиво, има репертоар, хитове, уважение. Не й трябва да се надува. Затова и преди 30 години и сега ще си е слушана и харесвана. Софи Маринова, Камелия, Азис, Стораро са успешни. Всеки има силни и слаби страни, но умее да печели хората. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...