Jump to content



Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 9 минути, adorable каза:

Да иде да си поръча за гаврата на още някой диджей песен на Глория и да дойде да го напише тук. Смисълът на живота.

Не бе, дай да проявим разбиране - той със сигурност говори за тоталните хитове "Погрешен адрес", "Изоставени момичета" и "Ти роден дом", а пък аз тия дни слушах една песен на Цеца та си я преведох в translate-a - брей викам си много ми прилича това на нещо, ма пък тъй да не се сещам на кво...

Сервирате ли двойна водка с утеха тук?

Когато ми свършат парите, ще ви платя с усмивка,

защото любовта ми струва, а тъгата не е безплатна!



Аз съм наполовина пияна,

а е едва един и половина,

до около два и половина 

ще плача на глас

 

  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, omline каза:

Не бе, дай да проявим разбиране - той със сигурност говори за тоталните хитове "Погрешен адрес", "Изоставени момичета" и "Ти роден дом", а пък аз тия дни слушах една песен на Цеца та си я преведох в translate-a - брей викам си много ми прилича това на нещо, ма пък тъй да не се сещам на кво...


Сервирате ли двойна водка с утеха тук?

Когато ми свършат парите, ще ви платя с усмивка,

защото любовта ми струва, а тъгата не е безплатна!



Аз съм наполовина пияна,

а е едва един и половина,

до около два и половина 

ще плача на глас

 

Да, и за "Роден за п*шки" и "Сто пъти". И да е взето заглавие (което в чалгата не се е случвало никога, неее), текстът вътре е променен или идейната линия е съвършено различна. Виж например "Изоставени момичета". Какво общо има? И коя песен Цура си е написала сама? За нещо по-различно от любов пяла ли е? Значи искате да си ценим родното, но когато имаме един такъв изпълнител, не го правим. С или без тия заемки 90% от творчеството си е авторско и затова са крали нейните мелодии, не Цура. Ма тука дай да слушаме желязната дискография на Пепа Джексъна. В последните години особено желязна. Повече хора ще събере от Лила в Античния с нея. Специално за "Пиян" и "Горчиви истини" ще дойдат. И после жанрът не бил дъно. Е те е заради такива певачки и фенове е на тоя хал.

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, omline каза:

Не бе, дай да проявим разбиране - той със сигурност говори за тоталните хитове "Погрешен адрес", "Изоставени момичета" и "Ти роден дом", а пък аз тия дни слушах една песен на Цеца та си я преведох в translate-a - брей викам си много ми прилича това на нещо, ма пък тъй да не се сещам на кво...


Сервирате ли двойна водка с утеха тук?

Когато ми свършат парите, ще ви платя с усмивка,

защото любовта ми струва, а тъгата не е безплатна!



Аз съм наполовина пияна,

а е едва един и половина,

до около два и половина 

ще плача на глас

 

Не бе, нека вземем най-голямата звезда, Азис, заради която "Не сме безгрешни" била хит.

"Няма" - Dragana - Sama

"Никой не може" - Dragana - Nisam ni metar od tebe

"Дай ми го дай" - Ceca - Nevaljala

"Празнуваш ли сега" - Ceca - Ponudjen ko pocascen

"Обичам те" - Sotis Volanis - Poso mou leipei

За какво говорим? Да направим ли такъв разбор на Ивана и сие?

Деса и Преса (като изключим "Две сърца" и "Нямаш сърце") поне имат за най-големи хитове авторски песни, да ги оставим. Най-големите хитове при всички останали в чалгата са кавъри. Тръгнали за Глория да говорят на тема музика. Е там за клиповете и участия да си я дъвчат колкото искат. То бива, бива...

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Влизам и чета поредните глупости. А като прочетох, че една по специално била Еди ква си… аман от излишно хвалене пред най - посредствената лидерка била някога в чалгата. Цялото й творчество в лидерските й години е копи пейст от Цеца, че дори визията също. Нали наскоро чух на Цуца дискографията и се шашнах. Тва си е жив плагиаризъм. И понеже првицата Х е решила да лъже някой, че прави авторска музика и типично за нея да мине тънко е създала жалки имитации. Жанра си е добре, просто не всеки е роден за повече от 10 години кариера. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една кралица, продала 400 милиона записа и имаща 19 номер 1 хита в Билборд, през 2008-ма:
20200427+Random+J+Pop+%2528A+piece+on+a+

Глория с 11 години закъснение: 
gloria-lubovta-nastoqva-cd.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Andrew Cunanan. Разбирам, че ти май вече си почнал да загряваш реотана откъде, АДЖЕБА, ми е познат онзи текст. Ама гледам, че си къташ 5-те лева. :D

  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, omline каза:

Не бе, дай да проявим разбиране - той със сигурност говори за тоталните хитове "Погрешен адрес", "Изоставени момичета" и "Ти роден дом", а пък аз тия дни слушах една песен на Цеца та си я преведох в translate-a - брей викам си много ми прилича това на нещо, ма пък тъй да не се сещам на кво...


Сервирате ли двойна водка с утеха тук?

Когато ми свършат парите, ще ви платя с усмивка,

защото любовта ми струва, а тъгата не е безплатна!



Аз съм наполовина пияна,

а е едва един и половина,

до около два и половина 

ще плача на глас

 

Бабинка няма нито една песен оцеляла до днес като Водка с утеха.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Бабинка няма нито една песен оцеляла до днес като Водка с утеха.

 

Току що, Andrew Cunanan. каза:

 

Смело, смело..само така.. 😆

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Офффффф, влизам и какво да видя, феновете на тоя изрод са изпълзели отново. Нека почнем от по - далеч, знам и разбирам емоциите през които сте минали пеейки 100% жена пред огледалото с роклята на мама. Но това не променя фактите. 

Обаче тук има една същество дето умира да ме цитира. Та нека му обясня две неща:

1. HR разбира от достатъчно неща, но основното е да види кой е траш и да го изрита. Та отказите ти явно са били с основание, гледайки напудреното поведение ала Глория провинциална. Забележи, че и тя не е добре приета. Явно има нещо общо и нередно.

2. Това, че нещо се е дискутирало, не означава, че не може да се дискутира отново. Та ако не ти е приятно като при маминка - не чети. Наистина няма друго с което да земестиш думата досандник.

3. Понеже сега феновете на Глория са, ам, фенове на Глория - каква по - голяма обида от това. Годините, дискриминацията, непрекъснатото слушане на Глория като бот... не говоря изобщо за тези й песни. Говоря за Крепост, Лабиринт, Не заслужаваш, Сто пъти, дори куп други от Илюзия. Ми те са си 1:1... после претенции за авторска музика.

4. Мен не ми пука за Глория. За мен тя си е просто застаряваща изхвърлена мутреса/метреса... Вие сте тия дето скачате по детски с лозунги: Глория е най - доброто, ще бъде най - доброто, ще й оближа ...

Много ми падна в очите с копираните песни. Та тя е взела визията и песните на Цеца без да плати стотинка. После има претенции за авторска музика. Това е КРАЖБА. Дори Дяволска любов си беше крадена (отново). Бяла лястовица била, да на това как да крадем.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че е този форум, за да разбера, че имаме дебютантка с название "Глория", с която Азис бил направил дует. Ама вижте го, бе, вижте го - най-голямата ни мъжка звезда изобщо да подава ръка на прохождащи и преждевременно застерели и захабени между краката. И после някой само да каже, че Азо не бил добродушен.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Понеже сега феновете на Глория са, ам, фенове на Глория - каква по - голяма обида от това.

Представяш ли си някой да боготвори "творец", чието "творчество" в последните 15 години е една и съща песен и един и същ видеоклип?! Абсолютна обида към себе си е да бъде симпатизирано на такъв човек.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Представяш ли си някой да боготвори "творец", чието "творчество" в последните 15 години е една и съща песен и един и същ видеоклип?! Абсолютна обида към себе си е да бъде симпатизирано на такъв човек.

Ми между другото спря да краде от Цура и пропадна. Да беше продължила, щеше да е успешна. Сега като пробва сама я видяхме къде е - в група Я.

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Ми между другото спря да краде от Цура и пропадна. Да беше продължила, щеше да е успешна. Сега като пробва сама я видяхме къде е - в група Я.

Кариерата й е хибрид между Цеца и Марая Кери. Проста и жалка крадла. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Кариерата й е хибрид между Цеца и Марая Кери. Проста и жалка крадла. 

Не, не, не, това е най - голямата кражба в чалгата ЕВЪР:

После Галена, Преслава, Анелия и не знам си кой чопвали, ми то следват "авторския" пример. И тази ли се води авторска ?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Творчеството на Глора от 90-те е толкова архаично и непрофесионално, разбирам защо самата тя се срамува да го качи дори в канала си в Тубата, камо ли да го пее по селските вечеринки и читалищни кръжоци, по които се изявява с поредната рокля от марката "Юнона".

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Не, не, не, това е най - голямата кражба в чалгата ЕВЪР:

После Галена, Преслава, Анелия и не знам си кой чопвали, ми то следват "авторския" прием. И тази ли се води авторска ?

"той отиде си сега и остави ме сама..." - посветила е песен на мухльото, който си избра за съпруг и донор на гените на дъщеря й?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ей сега осъзнах, че догодина родените по време на последната година на Глория в баш ТОПа- 2004- ще стават пълнолетни. Това е цяло едно порастнало поколение, което на практика не я знае тази жена, а тук сме тръгнали да обвиняваме новото време и съвременните потребители, че един някогашен титан днес е напълно отхвърлен от днешната млада публика.

Еми сори ама няма как да не ми е страшен кеф, че мнозинството от тези бъдещи пълнолетни тази година са забелязали по-скоро успешния машъп с вечните хитове на Десислава, а после някои от тях и Токсичен. Кеф е, че публиката на най-новите звезди забелязва баби като Камс и Дес, които не се притесняват да правят дуети с такива дето могат да са им деца- тези същите млади след някоя и друга година ще им се кефят и по клубовете и ще им пълнят гушите. И дори без да съм фен на Софка ми е страшен кеф, че без да си дава никакъв зор и да се бута около някого неотдавна направи един от последните мега хитове в чалгата, а тази година и самата Лили Иванова публично я поздрави за таланта. Сериозно ли има смисъл въобще да се прави каквото и да е сравнение с Глория... на това феновете й изобщо не са длъжни за ми отговарят, защото го пиша, за да се замислят самите те и да осъзнаят за какво им говорим тук

.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Аз ей сега осъзнах, че догодина родените по време на последната година на Глория в баш ТОПа- 2004- ще стават пълнолетни. Това е цяло едно порастнало поколение, което на практика не я знае тази жена, а тук сме тръгнали да обвиняваме новото време и съвременните потребители, че един някогашен титан днес е напълно отхвърлен от днешната млада публика.

Еми сори ама няма как да не ми е страшен кеф, че мнозинството от тези бъдещи пълнолетни тази година са забелязали по-скоро успешния машъп с вечните хитове на Десислава, а после някои от тях и Токсичен. Кеф е, че публиката на най-новите звезди забелязва баби като Камс и Дес, които не се притесняват да правят дуети с такива дето могат да са им деца- тези същите млади след някоя и друга година ще им се кефят и по клубовете и ще им пълнят гушите. И дори без да съм фен на Софка ми е страшен кеф, че без да си дава никакъв зор и да се бута около някого неотдавна направи един от последните мега хитове в чалгата, а тази година и самата Лили Иванова публично я поздрави за таланта. Сериозно ли има смисъл въобще да се прави каквото и да е сравнение с Глория... на това феновете й изобщо не са длъжни за ми отговарят, защото го пиша, за да се замислят самите те и да осъзнаят за какво им говорим тук

.

Какво мислиш за тази моя любима песен на Деса?!

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...