Jump to content



Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

Клипът на Кости и Флорин Салам е орел с ориз, не знам как е възможно да се прехласвате по подобна тъпня, явно критериите Ви са много паднали, ето ви наистина качествен чалга клип:

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Клипът на Кости и Флорин Салам е орел с ориз, не знам как е възможно да се прехласвате по подобна тъпня, явно критериите Ви са много паднали, ето ви наистина качествен чалга клип:

 

Създава настроение, много як клип е! Няма по-як тази година. А и отдавна не е имало.

На Глория направи впечатление там 2002-2003 или когато беше, но към днешна дата изглежда супер постен, както другите клипове от онова време. Разбирам да сравняваме Счети с Галена, но с Биля... упс, Глоринда, не върви! 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Да отбележим и как в клипа не се рекламират казина, фафли, сладкарници и най-вече вейпове. 

Пропускаш хаповете за Ирекция! И минерална вудъ. 

преди 14 минути, Andrew Cunanan. каза:

Емилия, отпрявайки запитване за гледаемостта на "Deals" към администратора на Ютюб канала си: Къде са милионите?
Администраторът: В  майка ти....

 

Вчера кракът ми потъна в счупена плочка и ми падна айфонЯт на земята. Можеш да се досетиш, че Счети би ми писала шестица, ако бе чула какво излезе от устата ми! 

  • Haha 3
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Създава настроение, много як клип е! Няма по-як тази година. А и отдавна не е имало.

На Глория направи впечатление там 2002-2003 или когато беше, но към днешна дата изглежда супер постен, както другите клипове от онова време. Разбирам да сравняваме Счети с Галена, но с Биля... упс, Глоринда, не върви! 

За мен е кошмарен, не мога да гледам и слушам такъв евтинджос нито като музика, нито като визуализация. Откакто Валери Милев заработи с чалгатресите нивото му рязко спадна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

За мен е кошмарен, не мога да гледам и слушам такъв евтинджос нито като музика, нито като визуализация. Откакто Валери Милев заработи с чалгатресите нивото му рязко спадна.

Аз и навремето не харесах клипа на Гюра, така че наистина е въпрос на вкус. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

За мен е кошмарен, не мога да гледам и слушам такъв евтинджос нито като музика, нито като визуализация. Откакто Валери Милев заработи с чалгатресите нивото му рязко спадна.

И на мен много ми харесва Турболенция. Невероятен е, но по - важното е, че клипа който си постнал на Глория 2003 е по - добър от всичко нейно след него до ден днешен. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Георги Христов просто завижда на гъвкавостта, подвижността и пластичността на Галена във водната аеробика и желае  да придобие същите качества като нея в тази област. Преслава му го изпя преди няколко години - "както блесна, така и угасна".

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Аз и навремето не харесах клипа на Гюра, така че наистина е въпрос на вкус. 

Но и двамата ще се съгласим, че този клип >>>>>>>>>>> клиповете на Башурчица и Гюрчето.

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

И на мен много ми харесва Турболенция. Невероятен е, но по - важното е, че клипа който си постнал на Глория 2003 е по - добър от всичко нейно след него до ден днешен. 

На мен този ми е фаворит, визията, излъчването, контакта с камерата, оттам съм се учил навремето:

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Andrew Cunanan. каза:

Клипът на Кости и Флорин Салам е орел с ориз, не знам как е възможно да се прехласвате по подобна тъпня, явно критериите Ви са много паднали, ето ви наистина качествен чалга клип:

 

Турбуленция не, разбира се, на нивото на Гибо Бейби или Доня Деса, за сравнения с визуалните пиршества на Ванчето и Ани Принцесс и дума не може да става, но гледаме останалата тъжна продукция от годината и Счети е за поне две торби Оскари. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Andrew Cunanan. каза:

Георги Христов просто завижда на гъвкавостта, подвижността и пластичността на Галена във водната аеробика и желае  да придобие същите качества като нея в тази област. Преслава му го изпя преди няколко години - "както блесна, така и угасна".

 

Защо изобщо е Георги Христов? Сега, битиви дори да решат да правят Гласът за пенсионери като в Германия, силно ме съмнява дори за такъв формат да го поканят, никой не желае да гледа никому неизвестни, бедни, умрели от завист и злоба швестерки от народа. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Турбуленция не, разбира се, на нивото на Гибо Бейби или Доня Деса, за сравнения с визуалните пиршества на Ванчето и Ани Принцесс и дума не може да става, но гледаме останалата тъжна продукция от годината и Счети е за поне две торби Оскари. 

 

Време е! Вчера я засякох три пъти по Планета, а не съм се застоявал на канала. 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте, че Мира е сред най-ниските певици, а има по-дълги крака от Галена, Мара, Деса, Рени, Валя и други подобни!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.09.2021 г. от 20:36, foxy_vd каза:

А Гергана, тя беше сензация, но тинейджърска, а не бизнес такава. Иначе това, което мениджъра на M-TEL е казал за Кама трябваше да го каже за Гергана.

Не знаем какво са казвали от МТел, но знаем че Гергана им беше рекламно лице. 
 

976C912F-AC3D-4081-B5EF-556FC604DA37.jpeg

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дъртия за това ли взе субсидия да я изцоцка без да вложи малко в нова техника и да кара на старата на HD канала и да му фрийзват машините? :D

 

  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , meleto каза:

Жалко, че ражда (за феновете, иначе честито на Башурите), няма да имаме топ клипове/песни поне до догодина. ;(

Тя като Кайли Дженър се е подготвила с продукция да ни пуска периодично, за да не я забравим <3 

  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 13.09.2021 г. от 17:47, Danger. каза:

Всякакви хейтъри е имало тука на всякакви изпълнители обаче @Hurricane обира всички точки. :D 

То не е само злоба - то е нещо страшно, все едно Галена му е направила нещо супер гадно в живота, за да си го изкарва целогодишно и анонимно във форума.

Ооооо, този харизматик Ураганчето е голям сладур в случая. Той просто ненавижда само Галена. И само той е в такова агрегатно състояние. Другите са леко хапливи, но са кротки, за което ги поздравявам.

А едно време какви изроди е имало из тия форуми не е истина. Знаеш ли, че пощенската ми кутия се пълнеше с по 50 "любезности" на ден, когато нахлух така малко с касата у форума на Планета без аватар? Та "Десовите" примерно мразеха всичко и всички, защото освен нейният талант друго в тази планета не съществуваше. "Кралските" пък изписваха 100 страници дискусия за 3 дни и все се чудех какво толкова има да обсъждат. Въобще не се вълнуваха от останалите имитирайки Глория, която като гледам и днес живее в някакъв свой собствен свят. На Ивана бяха по-кротки, но вземеше ли "Певица на годината" нахлуваха с невиждана сила в общите теми и цитираха до побъркване само "кралските", които се пръскаха от злоба, но стинскаха зъби. "Камелотите" пък бяха най-откачени, с най-много банове и гледах да се бутам по темите с функция на умиротворител, че немаше ни един модератор от агитката на Кама, а единствения забегна у Германия и нищо не вършеше. Абе добре е днес, не е лудница като едзно време с по 400-500 души на банера вечер.

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...