Jump to content

Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

Гледах я Галена като цяло много ми хареса ,че я избират хората и я възприемат за голяма звезда, но някак си я чувствам ,че е неуверена в себе си! Пожелавам и успех , харесва ми само заради нея гледах шоуто!

И повече да не видя да се подигравате на Преслава за външния и вид ,че е приличала на еди кво си, просто Галена е плашеща и състаряла лично мое мнение! Зъбите и са ужасни всеедно гледам дъвки орбит залепени едни до други!

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, presi_fen! каза:

Гледах я Галена като цяло много ми хареса ,че я избират хората и я възприемат за голяма звезда, но някак си я чувствам ,че е неуверена в себе си! Пожелавам и успех , харесва ми само заради нея гледах шоуто!

И повече да не видя да се подигравате на Преслава за външния и вид ,че е приличала на еди кво си, просто Галена е плашеща и състаряла лично мое мнение! Зъбите и са ужасни всеедно гледам дъвки орбит залепени едни до други!

Едната като гарга, другата кукумявка! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, presi_fen! каза:

Гледах я Галена като цяло много ми хареса ,че я избират хората и я възприемат за голяма звезда, но някак си я чувствам ,че е неуверена в себе си! Пожелавам и успех , харесва ми само заради нея гледах шоуто!

И повече да не видя да се подигравате на Преслава за външния и вид ,че е приличала на еди кво си, просто Галена е плашеща и състаряла лично мое мнение! Зъбите и са ужасни всеедно гледам дъвки орбит залепени едни до други!

Няма да го приемем на сериозно, защото е твое :1000(29): 

Какво мисли жена ти? Тя нали харесваше Галена и даваше обективно мнение? :bleh:

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко са смехотворни някои потребители които по default си плюят по Галена и сега цял сезон няма да млъкнат и реално ще следят предаването повече от самите й фенове. :) 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само положителни отзиви за интервюто на Коце и съм първата, която му го прати. Медиите му изкривяват образа, няма нищо общо с това, което медиите го изкарват. А и който е общувал с него, знае. Голяма заблуда е медийния му образ. 

  • Haha 8
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, pechenko каза:

Няма да го приемем на сериозно, защото е твое :1000(29): 

Какво мисли жена ти? Тя нали харесваше Галена и даваше обективно мнение? :bleh:

 

Веднага ще ти отговоря какво мисли! Като я видя се уплаши и каза какво стана със Галена беше толкова красива , а сега на нищо не прилича!

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Danger. каза:

Колко са смехотворни някои потребители които по default си плюят по Галена и сега цял сезон няма да млъкнат и реално ще следят предаването повече от самите й фенове. :) 

Защо? Да не би някой да лъже? Да не би Галена да не фъфли? Да не би да не е музикално неграмотна? Да не би да не е факт, че всички участници пеят по-добре от нея? Да не би да не се държи резервирано в предаването, за да не се издъни? Да не би да не прилича на кучетата от онази реклама с тези зъби? А?!

  • Like 2
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Меди има три хита допреди да се появи Галена (“Дивана” по идея на Галена). Тя го направи household name, но той проби чрез паразитиране около други изпълнители.

Нова Лидия на хоризонта! И тя хубавичка и пее от малка. Ама по-хубавичка и по-добре пее. Дано иде и при по-добрата Галя от другата Лидия!

Е браво - първо я фалиш колко хубаво пеела,а после я обиждаш на Тройница. Бива ли така? Впрочем изглежда на 12, пак ли са свалили възрастовата граница? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, zai4eto82 каза:

Само положителни отзиви за интервюто на Коце и съм първата, която му го прати. Медиите му изкривяват образа, няма нищо общо с това, което медиите го изкарват. А и който е общувал с него, знае. Голяма заблуда е медийния му образ. 

Ти си и единствената, която го е гледала изобщо това интервю, нормално да си първа. 

  • Like 2
  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубаво интервю! Само за Ковид частта не съм съгласна с нея, но пък разбирам защо разсъждава така - самата тя е изкарала вируса леко и явно няма възрастни роднини, така че си гледа нещата от финансовия аспект само.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Hurricane каза:

Защо? Да не би някой да лъже? Да не би Галена да не фъфли? Да не би да не е музикално неграмотна? Да не би да не е факт, че всички участници пеят по-добре от нея? Да не би да не се държи резервирано в предаването, за да не се издъни? Да не би да не прилича на кучетата от онази реклама с тези зъби? А?!

Ако беше Преса досега те да бяха напълнили тук страниците със стоп кадри , да ама е Галя!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, presi_fen! каза:

Ако беше Преса досега те да бяха напълнили тук страниците със стоп кадри , да ама е Галя!

Каква Преслава? 2021 сме вече. 

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стела е тотална сензация в Тикток в момента - ако пусне песен ще гръмне с поне 200К за денонощие. Отнася повече хейт и от Сузанита навремето. :D 

 

78203D85-A8E9-4977-93A8-1B6F8DF290D4.jpeg

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , ice_hot_sm каза:

Аз пък добре я виждам в първия епизод Галена. Добре се държи и не запецва като в интервюта. Единствено не ми харесва пирцелановото ѝ лице. Толкова е опънато, чак не изразява никакви мимики. Галя уж е пич, не знам защо толкова ѝ пука, ако не е изгладена от-до. К'во като имаш някоя друга бръчица, това няма да те направи по-грозна. Трябва да внимават с процедурите. 

Дара си се държи супер естествено, както си е по принцип. 

Лечев и Любо вече са друго ниво - истински музиканти. 

И мен нещо ми е като извънземна в лицето. Не знам от опъване ли, от мигли ли - има нещо неестествено. А е млада още. 

преди 11 минути, Blueberry каза:

Много хубаво интервю! Само за Ковид частта не съм съгласна с нея, но пък разбирам защо разсъждава така - самата тя е изкарала вируса леко и явно няма възрастни роднини, така че си гледа нещата от финансовия аспект само.

Опитах се да я почна сутринта, но ме натовари и затворих след 3 минути. Биляниш ми беше далеч по-приятна преди седмица. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Билянка обаче е много добра на интервюта. Говори много по-добре и от дъртите чанти. Ако правеше готина музика (като за моя вкус) бих ѝ симпатизирал и като изпълнител, но като гледам и тя като Ивета, която пък има ебати якия глас, се плъзна по пързалката на ковренската чалга. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Olay каза:

Абе, Галин ли е камИкит в Маскираният? Там където пее 'Parla, la gente purtroppo parla, Non sa di che cazzo parla" си личи неговия глас.

 

 

Магърдич би следвало да се изгъбарка с него .... но за наше съжаление май не ни чете. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Blueberry каза:

Много хубаво интервю! Само за Ковид частта не съм съгласна с нея, но пък разбирам защо разсъждава така - самата тя е изкарала вируса леко и явно няма възрастни роднини, така че си гледа нещата от финансовия аспект само.

Дано флопне безвъзвратно кариерата на това същество и си замине за Тръстеник или там, откъдето е, с еднопосочен билет. 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Danger. каза:

Стела е тотална сензация в Тикток в момента - ако пусне песен ще гръмне с поне 200К за денонощие. Отнася повече хейт и от Сузанита навремето. :D 

 

78203D85-A8E9-4977-93A8-1B6F8DF290D4.jpeg

Е за какво ти е младок, който е беден и кара Голф 3-ка, вместо баща му, който кара Мерцедес и има 100 хиляди в Райфайзен?!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

Е за какво ти е младок, който е беден и кара Голф 3-ка, вместо баща му, който кара Мерцедес и има 100 хиляди в Райфайзен?!

100 хиляди е нищо. Аз за под 5 милиона евро не се продавам! 

Засега се задоволявам с минимална 5 бона заплата в Бар Рио!

 

  • Haha 3
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, asylum каза:

100 хиляди е нищо. Аз за под 5 милиона евро не се продавам! 

Засега се задоволявам с минимална 5 бона заплата в Бар Рио!

 

Точно това щях да кажа и аз. Какви хиляди - взимайте пример от Мара и Ема, които скачат от милионер на милионер. 
 

  • Haha 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, GSA каза:

Точно това щях да кажа и аз. Какви хиляди - взимайте пример от Мара и Ема, които скачат от милионер на милионер. 
 

100 хиляди може да ги профукаме за 2 дни. Дори за апартамент в Люлин не стигат. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...