Jump to content



Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

На турнето през 2004та Гергана беше истинска сензация. Анелия също беше в най-силният си период. За другите не си спомням, много добре, но да се говори че само Камелия и Глория са били звездите в онази година е направо несериозно. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, fearless` каза:

На турнето през 2004та Гергана беше истинска сензация. Анелия също беше в най-силният си период. За другите не си спомням, много добре, но да се говори че само Камелия и Глория са били звездите в онази година е направо несериозно. 

Мария и Райна бяха най-зле. Емилия и тя някъде там. От Малина нататък си бяха добре. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Как ти се струва по скалата от 0 до 10 - от зле към добре? 

Шоуто ли? По-зле от X Factor :D Дървена работа. Самия декор или обкръжението все едно се намираш в траурна агенция някво такова мрачно :D

А иначе Галя почна от макса на зле-то и почна да се стабилизира към следващия участник :D
Просто първата участничка отвява всички певачки с това народно изпълнение даже и по красота и Галя просто се смали :D

  • Like 1
  • Wow 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Шоуто ли? По-зле от X Factor :D Дървена работа. Самия декор или обкръжението все едно се намираш в траурна агенция някво такова мрачно :D

Сега пуснах. Ама тя Галена много ниска, бе!? Или другите са много високи. Мислех, че е седнала на стола, а после се оказа, че е права до него, и беше по-ниска от Дара. На участия съм й бил и не ми се струваше така, хем до нея бях и си дрънкахме простотии :D

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Сега пуснах. Ама тя Галена много ниска, бе!? Или другите са много високи. Мислех, че е седнала на стола, а после се оказа, че е права до него, и беше по-ниска от Дара. На участия съм й бил и не ми се струваше така, хем до нея бях и си дрънкахме простотии :D

Може стола да си го е нагласила да й е до пода (скуърта да й е по лесен) :D

  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Може ли тъй? Хъ-хъ! 

Ми ако има ръчка отстрани :D Скърц нагоре скърц надолу и баджаците и се натъртиха :D

Галя: Искам тембър, тембър ми липсва много!

Къв тембър по-точно? :D

  • Haha 1
  • Love 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, fearless` каза:

На турнето през 2004та Гергана беше истинска сензация. Анелия също беше в най-силният си период. За другите не си спомням, много добре, но да се говори че само Камелия и Глория са били звездите в онази година е направо несериозно. 

Едно е да пратиш сензация, а друго да търсиш оборота и продажбите си. Никой от останалите 6 нямаше никакъв опит в такива концертни изяви. Осмислете само какво е фирмата да предложи турнето да се казва "Глория и приятели"? Това говори, че Митака не бръсне за слива ни сензации, ни хитови имена, ни супер актуални песни, нищо. Той разчита само на сигурното - Глория! Ако не беше мениджъра на М-ТЕЛ да каже

..... "или Камелия на турне или няма да има турне".....

вероятно никога нямаше да разберем нищо за нейните хитове, за хитовете на другите от турнето и сценичното им можене. А Гергана, тя беше сензация, но тинейджърска, а не бизнес такава. Иначе това, което мениджъра на M-TEL е казал за Кама трябваше да го каже за Гергана.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

ГалчетУ искам, тя е топа. Така е когато в журито има някой наистина актуален и близък до младите!

Определено предаването става една идея по свежо с нейното присъствие.

И Тишката е по-поносим от Педал и Гейци Гейц

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Willy каза:

"ГалчетУ искам, тя е топа". Така е когато в журито има някой наистина актуален и близък до младите!

И отиде ли при Галчето или отиде при някой близък до младите, защото е и част от тях 💋

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

И отиде ли при Галчето или отиде при някой близък до младите, защото е и част от тях 💋

За всеки по нещо, поне чухме 100 живота в ефир!

  • Haha 3
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Willy каза:

"ГалчетУ искам, тя е топа". Така е когато в журито има някой наистина актуален и близък до младите!

Какво ли е чувството да знаеш че 99% от участниците пеят по-добре от теб! 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

За всеки по нещо, поне чухме 100 живота в ефир!

Колко човека има в отбора си вече мега лидерката 😜 
Славина е след малко, тя може и да иде при нея, макар че по характер си е за Дара.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...