Jump to content

Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

Толкова сериозно интервю с Коце при Мон Дьо. За първи път толкова сериозен Коце на интервю. Толкова верни неща каза и за ситуацията в момента, и живота си, семейството си, кариерата. Толкова земен и истински както винаги. Удоволствие е да гледаш всеки път интервютата на Мон Дьо. Много интересно беше с Коце. ❤ И толкова готин беше. Евала,че не е уволнил нито един от персонала си, а им помага. Не се има изобщо за звезда,  много обича семейството си. Ама толкова миличък на интервюто беше. Да го гушнеш направо. 

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , asylum каза:

Галя да използва националния ефир да се популяризира още малко и да направи концерт декември. Сега й е моментът. Ако го изтърве, може да не дойде следващ. Има достатъчно хитове, да си викне всичките дуетни половинки, без Преса, да пеят в паузите - и готово. И реклама има - национален ефир. За допълнителна също няма да й се свиди, щото пари от фафли бол. После албум да пусне и да се бетонира за още година-две поне. Дано е помислила за всичко и да не се изложи у формата, макар че те май правят всичко, за да им опазят образите. 

На всички кариерите тръгват скоропостижно надолу след участие в този формат. Има ли нужда да изброявам?! Пък и след дует с Азис - хептен. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, fearless` каза:

Да, има нужда, изброй!

Преслава -> Гласът и Капките, Азис след Капките, Фики след Капките, Деса след Пей с мен, Софи след Пей с мен, Райна след Вип Денс, Мария след Мюзик Айдъл.

Такива като Деса след Гласът, Ивана след Гласът, Глория след Айдъла, Камелия след първият Глас - кариерата им беше в позиция пенис на труп преди изявата в самото предаване, така че едвали можеше да стане по-зле, при тях последва подем, защото просто вече нищо не им бе останало в кариерен план.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също не знам защо се надявате на кариерен подем след "Гласът". Очевидно е кариерен завой, добър хонорар и опит да стане разпознаваемо лице и в домовете, в които не се слуша поп-фолк, но за прогрес след предаването няма как да се говори. Та те победителите не могат да постигнат слава, камо ли менторите. Не мисля, че ще й навреди в никакъв случай, просто не очаквайте чудеса. 

За съжаление "Гласът на България" е най-слабият музикален формат от всички правени в България, но пък не изисква толкова ресурси, колкото X Factor, затова и продължава по-дълго. По принцип съм забелязала, че каквото е успешно в САЩ, тук не ни се получава - съвсем различен манталитет и култури. Май "Сървайвър" е единственото изключение.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Аз също не знам защо се надявате на кариерен подем след "Гласът". Очевидно е кариерен завой, добър хонорар и опит да стане разпознаваемо лице и в домовете, в които не се слуша поп-фолк, но за прогрес след предаването няма как да се говори. Та те победителите не могат да постигнат слава, камо ли менторите. Не мисля, че ще й навреди в никакъв случай, просто не очаквайте чудеса. 

За съжаление "Гласът на България" е най-слабият музикален формат от всички правени в България, но пък не изисква толкова ресурси, колкото X Factor, затова и продължава по-дълго. По принцип съм забелязала, че каквото е успешно в САЩ, тук не ни се получава - съвсем различен манталитет и култури. Май "Сървайвър" е единственото изключение.

Основният й плюс е, че ще я научат хора, които не се интересуват от чалга. Пак не е малко, щото на нея вече вероятно й е скучно и еднообразно да работи с една и съща, основно дискотечна, публика 20 години.

Иначе и аз имам такива наблюдения за американски неуспешни продукти тук - колеги и приятели от Арабистан винаги се чудят що тука няма Бъргър Кинг на всяка пряка, а май само два, общо в СофияТА а Пица Хът - хептен нямаме. :D Други неща не сме и чувАлЕ. И ПО-ДОБРЕ! 

 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , asylum каза:

Галя да използва националния ефир да се популяризира още малко и да направи концерт декември. Сега й е моментът. Ако го изтърве, може да не дойде следващ. Има достатъчно хитове, да си викне всичките дуетни половинки, без Преса, да пеят в паузите - и готово. И реклама има - национален ефир. За допълнителна също няма да й се свиди, щото пари от фафли бол. После албум да пусне и да се бетонира за още година-две поне. Дано е помислила за всичко и да не се изложи у формата, макар че те май правят всичко, за да им опазят образите. 

Надявам се на чудо и да не съм права, но така като гледам, декември ще сме в най-тежкия локдаун и ще поставяме лоши рекорди, така че трудно да стане концерт декември. Освен ако не го направи в някоя от по-развитите и очевидно по-интелигентни държави като Сърбия и Македония.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Надявам се на чудо и да не съм права, но така като гледам, декември ще сме в най-тежкия локдаун и ще поставяме лоши рекорди, така че трудно да стане концерт декември. Освен ако не го направи в някоя от по-развитите и очевидно по-интелигентни държави като Сърбия и Македония.

Аз предлагам Молдова. Стотици автобуси с истерични фенове ще се натоварят натам!

 

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама вие сериозно ли очаквате хората, неслушащи чалга в момента, да харесат Галена и то като треньор?! Говорим за жената, която в едно 30-минутно интервю не успя да състави поне едно сложно съставно изречение. Този формат изобщо не е я за нея и ще се изложи пословично.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Ама вие сериозно ли очаквате хората, неслушащи чалга в момента, да харесат Галена и то като треньор?! Говорим за жената, която в едно 30-минутно интервю не успя да състави поне едно сложно съставно изречение. Този формат изобщо не е я за нея и ще се изложи пословично.

В най-лошия случай ще се покаже като тъпо парче а ла Мара. Със сигурност ще й пазят образа. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

В най-лошия случай ще се покаже като тъпо парче а ла Мара. Със сигурност ще й пазят образа. 

Хората, слушайки я да изразява мнението си:
 

Галенче, защо за 17 години не прочете някоя книжка, защо не си нае човек, професионалист, който да те обучи как да говориш и да се изразяваш в ефир?! Не правиш добро впечатление и си доста мъчителна за слушане! Никой не ти отрича труда и успешните проекти, като изпълнител, ама вложи повечко време и средства в образованието и изказа си, че е срамота!
 
 
Галенче, само за гледане си, за разлика от книгите, които си пропуснала. Щеше да е хубаво да можеш да се изказваш, но все пак не е като да се кълчиш, иска се акъл.
 
Какво жури ще е Галенчето?! Едно сложно съставно изречение не може да образува,мъка,мъкааа. За да си ментор и жури трябва да имаш речник,изказ, и бърза мисъл,а на нея определено не и се отдават,другаде и е силата!
 
Много изнервящо интервю ! Какво жури бе божееее 2 изречения не може да каже. Толкова време и не се научиха...
 
Сори, ама никакъв изказ! Не го изгледах! Измъчих се!
 
Всичко е чудесно, но с тоя бавен, накъсан и несистематизиран изказ, не знам как ще бъде при Галена!!
 
Какво й се случва на Галена, не знам. Едвам говори, не й тече мисълта, запъва постоянно, изморих се докато я слушам, макар и да ми е любима.
 
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Това интервю може да се използва като материал за изтезание на военнопленници:

 

Страх ме е. Никога не бих си го пуснал безплатно!

Сега чух как е пяла при Цитиридката - ок си е! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Страх ме е. Никога не бих си го пуснал безплатно!

Сега чух как е пяла при Цитиридката - ок си е! 

Пусни си първата минута само. 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Хората, слушайки я да изразява мнението си:
 

Галенче, защо за 17 години не прочете някоя книжка, защо не си нае човек, професионалист, който да те обучи как да говориш и да се изразяваш в ефир?! Не правиш добро впечатление и си доста мъчителна за слушане! Никой не ти отрича труда и успешните проекти, като изпълнител, ама вложи повечко време и средства в образованието и изказа си, че е срамота!
 
 
Галенче, само за гледане си, за разлика от книгите, които си пропуснала. Щеше да е хубаво да можеш да се изказваш, но все пак не е като да се кълчиш, иска се акъл.
 
Какво жури ще е Галенчето?! Едно сложно съставно изречение не може да образува,мъка,мъкааа. За да си ментор и жури трябва да имаш речник,изказ, и бърза мисъл,а на нея определено не и се отдават,другаде и е силата!
 
Много изнервящо интервю ! Какво жури бе божееее 2 изречения не може да каже. Толкова време и не се научиха...
 
Сори, ама никакъв изказ! Не го изгледах! Измъчих се!
 
Всичко е чудесно, но с тоя бавен, накъсан и несистематизиран изказ, не знам как ще бъде при Галена!!
 
Какво й се случва на Галена, не знам. Едвам говори, не й тече мисълта, запъва постоянно, изморих се докато я слушам, макар и да ми е любима.
 

Това важи за повечето. Всяка бяха оплюли. Макар че никой не е дръзвал да нарече Луна Президент тъпа и не можеща да върже два лафа! Така че плюят там, където видят потенциал за плювни. 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Пусни си първата минута само. 

Пуснах си, с превъртане, разбира се, защото беше някаква песен до 0.57. :D Добре ме подведе! 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Това важи за повечето. Всяка бяха оплюли. Макар че никой не е дръзвал да нарече Луна Президент тъпа и не можеща да върже два лафа! Така че плюят там, където видят потенциал за плювни. 

 

Луна роди айконик моменти:

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ама вие сериозно ли очаквате хората, неслушащи чалга в момента, да харесат Галена и то като треньор?! Говорим за жената, която в едно 30-минутно интервю не успя да състави поне едно сложно съставно изречение. Този формат изобщо не е я за нея и ще се изложи пословично.

Разпознаваема, не харесвана. Дори и някой да я хареса като поведение някак, тя няма дискография, с която да задържи не-чалгар. Най-много някой клип. 

Единствените, които можеха да бъдат харесвани, бяха Преслава и Камелия. Всички останали бяха потвърждение за всички стереотипи за чалгарката. Към днешна дата според мен от подобен формат би могла да спечели и Емилия, но има голям риск и да поиздразни с претенции.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Към днешна дата според мен от подобен формат би могла да спечели и Емилия, но има голям риск и да поиздразни с претенции.

Споко, ще се реваншира с едни Купички!

image.jpeg.61271b5faa20928fa7c53f046fe3b3aa.jpeg

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, asylum каза:

Иначе и аз имам такива наблюдения за американски неуспешни продукти тук - колеги и приятели от Арабистан винаги се чудят що тука няма Бъргър Кинг на всяка пряка, а май само два, общо в СофияТА а Пица Хът - хептен нямаме. :D Други неща не сме и чувАлЕ. И ПО-ДОБРЕ! 

 

Пица Хът имаше, някъде към 2011-2012 мисля, че се изнесоха от България. Доминос може би 2015-2016 дойдоха в СофияТА, но те са много по-добрият избор :aj:

Аз говорех повече за телевизионните формати. Най-оборотни тук са Биг Брадър и Черешката на тортата, и за двете не знам да са рейтингови в Щатите - Брадъра преди години, но отдавна са го "надраснали". Там пък най успешните формати са The voice, Ергенът, Drag race - първото не ни се получава, второто очаквам да не ни се получи, а третото изобщо не очаквам някой да се наеме да го прави на Балканите. 

Май имаме повече общо с Великобритания и тамошната публика (то и като народ сме така, 70% простаци и асоциални типове), така че се надявам скоро тук да направят The circle и ще участвам и спечеля като кетфишвам като бабичка <3 

 

По темата - Лиди била помогнала на Адам да се справи със сценичната треска на първия клип <3 Айконик спасителка!!!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

Разпознаваема, не харесвана. Дори и някой да я хареса като поведение някак, тя няма дискография, с която да задържи не-чалгар. Най-много някой клип. 

Единствените, които можеха да бъдат харесвани, бяха Преслава и Камелия. Всички останали бяха потвърждение за всички стереотипи за чалгарката. Към днешна дата според мен от подобен формат би могла да спечели и Емилия, но има голям риск и да поиздразни с претенции.

Забравих Софи след Брадъра и Капките, всички знаят, че е ужасно талантлива, но никога не е била претенциозна и нахакана, а по детски добра и наивна. Много хора, които не слушат тази музика, я харесват като човек. Страхотна е.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Забравих Софи след Брадъра и Капките, всички знаят, че е ужасно талантлива, но никога не е била претенциозна и нахакана, а по детски добра и наивна. Много хора, които не слушат тази музика, я харесват като човек. Страхотна е.

Софка даже не я третират като чалгарка - тя е извън жанровете. Просто Софка - всеки й се кефи! 

преди 5 минути, Blueberry каза:

Пица Хът имаше, някъде към 2011-2012 мисля, че се изнесоха от България. Доминос може би 2015-2016 дойдоха в СофияТА, но те са много по-добрият избор :aj:

Аз говорех повече за телевизионните формати. Най-оборотни тук са Биг Брадър и Черешката на тортата, и за двете не знам да са рейтингови в Щатите - Брадъра преди години, но отдавна са го "надраснали". Там пък най успешните формати са The voice, Ергенът, Drag race - първото не ни се получава, второто очаквам да не ни се получи, а третото изобщо не очаквам някой да се наеме да го прави на Балканите. 

Май имаме повече общо с Великобритания и тамошната публика (то и като народ сме така, 70% простаци и асоциални типове), така че се надявам скоро тук да направят The circle и ще участвам и спечеля като кетфишвам като бабичка ❤️

 

По темата - Лиди била помогнала на Адам да се справи със сценичната треска на първия клип ❤️ Айконик спасителка!!!

Брадърът е национална истерия в Бразилия всяка година - и те са неуки като нас, просто повече на брой :D

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле-мале, по Планьета тече някакъв дует на Десита и Данна - няма такова скимтене! Абсолютно мъчение. Предлагам да я включим в списъка с изтезания, който Андрю поде. 

  • Like 2
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...