Jump to content



Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 10 минути, ANGEL каза:

Там не са ли просто конвентирани от ютюб? 

Ами ето линк за песента на Енна - https://dox.abv.bg/download?id=5199c71a25#

Нека който повече разбира да каже дали е конвертирана. За мен качеството е перфектно. 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.09.2021 г. от 20:22, DenFevgo каза:

Всичко го има във voxymp3.com

Годината е 2021, кви мп3ки. Не че нещо ама вече всеки оператор предлага безплатно някаква стрийминг платформа, Вива с Тидал, А1 с Експлорър и Теленор с Дийзър.  Да не говорим за тубата, като всеки оператор плановете им почват от по 100 гигабайта до неограничен интернет. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Olay каза:

Годината е 2021, кви мп3ки. Не че нещо ама вече всеки оператор предлага безплатно някаква стрийминг платформа, Вива с Тидал, А1 с Експлорър и Теленор с Дийзър.  Да не говорим за тубата, като всеки оператор плановете им почват от по 100 гигабайта до неограничен интернет. 

Аре бе?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гранд дамата Палома Митева била на 23, а на мен ми изглеждаше поне на 35. Но то и Аристотел е изглеждал по състарен. Така са успелите хора, носят тежестта на времето и интелекта. Както и да е, важното е, че е с нов Мерцедес. Добра награда за безусловният й принос към музикалната индустрия.

  • Haha 4
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, WindWalkerMonk каза:

Гранд дамата Палома Митева била на 23, а на мен ми изглеждаше поне на 35. Но то и Аристотел е изглеждал по състарен. Така са успелите хора, носят тежестта на времето и интелекта. Както и да е, важното е, че е с нов Мерцедес. Добра награда за безусловният й принос към музикалната индустрия.

Често си я поръчват момичето за участия, нормално да е спестила някой друг лев.

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Гранд дамата Палома Митева била на 23, а на мен ми изглеждаше поне на 35. Но то и Аристотел е изглеждал по състарен. Така са успелите хора, носят тежестта на времето и интелекта. Както и да е, важното е, че е с нов Мерцедес. Добра награда за безусловният й принос към музикалната индустрия.

Палома може да е на 23, ама папиломата ѝ е на 63 кучешки поради прекомерна употреба.

 

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Габрово - новата столица на България! Ще се преместя там и ще се набутам да изплащам 2 бона минимум само за да притежавам документи с автографи от Великото Ванче! ❤️

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Gerganafen каза:

Габрово - новата столица на България! Ще се преместя там и ще се набутам да изплащам 2 бона минимум само за да притежавам документи с автографи от Великото Ванче! ❤️

Чи Габрово сий супьер! 

преди 3 часа , THE IIconic каза:

Станала е кредитен консултант! 

FB_IMG_1631274887712.jpg

По-скоро лихварка! 

  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

 

Тъкмо гледах мейкинга на клипа - отново е много добре направен. Нека колежките на Счети да взимат пример от нея! Трябва си разнообразие..

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Just_Me каза:

Тъкмо гледах мейкинга на клипа - отново е много добре направен. Нека колежките на Счети да взимат пример от нея! Трябва си разнообразие..

Топ е. И бтв, Емилия е доказателство, че с пари може да си на върха на хранителната верига. Много пипнат проект от много добър екип.,

А като нямаш екип, нямаш й акъл - лапаш пишки да ти метнат ферарито за да снимаш него в клипа, за да изглежда скъп:

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Just_Me каза:

Тъкмо гледах мейкинга на клипа - отново е много добре направен. Нека колежките на Счети да взимат пример от нея! Трябва си разнообразие..

Абе нека взимат пример, но не всяка може да си хваща богати любовници, за да им спонсорират кариерите. Емилия в видяхме сама (че и с Коко) колко можеше. Дори тогавашните и песни ми харесваха повече, защото не крещяха “Имам милиони, ще правя простотии, за да съм актуална сред малцинствата”. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Абе нека взимат пример, но не всяка може да си хваща богати любовници, за да им спонсорират кариерите. Емилия в видяхме сама (че и с Коко) колко можеше. Дори тогавашните и песни ми харесваха повече, защото не крещяха “Имам милиони, ще правя простотии, за да съм актуална сред малцинствата”. 

Как да спорим кака, каза си го как си е. Не е актуална сред малцинствата, а е топ - а на цялата чалга. Само тук да те поправя. Иначе за другото си е баш в десятката. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...