Jump to content

Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

От 3.09.2021 г. от 18:06, SG каза:

Докато чалга звездите се чудят кога ли ще им отворят чалготеките, за да си издадат новия комерс, истинската кралица издаде адекватна и не-комерсиална песен за ситуацията в света.

 

"Крепост и Пясъчни кули - всичко на дъното лежи" - що така тая жена се подиграва с клиничната смърт, в която е кариерата на Гло? 😒

  • Thanks 1
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, HIStory каза:

"Крепост и Пясъчни кули - всичко на дъното лежи" - що така тая жена се подиграва с клиничната смърт, в която е кариерата на Гло? 😒

Някой да й прати текста.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм слушала музика от 5-6 дни (забравях да си заредя слушалките 💋) и сега пътувам и скучая, та ето кратко ревю на песните в тренда - никоя не слушам за първи път, но не съм ги слушала много. 

Адам и Смотла - много ми прилича на някоя? Десита пее твърде нежно и ми е скучна песента. Адам звучи все по-добре. Иначе готинко клипче, изглеждат супер.

Яница и Били Яниш - топ парче от две топ парчета! Много яка. Дано стане хит. Били звучи супер, за първата песен много я критикуват.

Лео - топ, дано наистина стане хит. Крадена-мрадена, кофти за Преси и Ганев, но е много добра.

Антонио и Лорена - много ме дразни гласът на Лорена. От по-пеещи изпълнители можеше и да се получи. Антонио е секси 💋, но песента е скучна, приспа ми се.

Галена и Криско - опит за епик песен, но нещо някъде се е прецакало. Припевчето бива. Галена с ресните на главата е много гадна.

Диона - най-голямата й грешка е, че напусна Алфа. Това там щеше да гърми. Яко клипче.

Атанас Колев - не е чалга, но пък има яко кавърче на Луда по тебе в едната част хаха. Заслужава повече успех това момче. Готинко е, но forgettable. Миналогодишното му лятно парче си остава класика.

Джулия - спря ми нета и ме мързи, поствам без нея.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Screenshot-20210905-202300-Instagram.jpg

Голяма жена бе 🤩🤩🤩🔝👌🔝👌

Разбира се, че е "голяма", псевдонимът "малката", и всякакви негови производни, е вече зает. :1000(29):

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Olay каза:

Ами когато Джина Стоева закупи 'камъните падат' от гръцки композитор 🤣🤣

Сериозно ли е заплатила права за Малка мръсница? :D

А помниш ли Ина - Голям и дебел - румънци - Дарко - Ден за ден - Камелия - Луд купон да завъртим :D

 

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Някой е надул "Дърпай я". :a035:

Две деца си играеха на улицата и момиченцето рече на момченцето "Ти си Фики, а аз съм Лидия". Бяха на 6-7-8 години. Не тийн, а детски идоли! :D

преди 46 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Screenshot-20210905-202300-Instagram.jpg

Голяма жена бе 🤩🤩🤩🔝👌🔝👌

Алисия? Тя не е ли ниска.

преди 37 минути, Blueberry каза:

Не съм слушала музика от 5-6 дни (забравях да си заредя слушалките 💋) и сега пътувам и скучая, та ето кратко ревю на песните в тренда - никоя не слушам за първи път, но не съм ги слушала много. 

Адам и Смотла - много ми прилича на някоя? Десита пее твърде нежно и ми е скучна песента. Адам звучи все по-добре. Иначе готинко клипче, изглеждат супер.

Яница и Били Яниш - топ парче от две топ парчета! Много яка. Дано стане хит. Били звучи супер, за първата песен много я критикуват.

Лео - топ, дано наистина стане хит. Крадена-мрадена, кофти за Преси и Ганев, но е много добра.

Антонио и Лорена - много ме дразни гласът на Лорена. От по-пеещи изпълнители можеше и да се получи. Антонио е секси 💋, но песента е скучна, приспа ми се.

Галена и Криско - опит за епик песен, но нещо някъде се е прецакало. Припевчето бива. Галена с ресните на главата е много гадна.

Диона - най-голямата й грешка е, че напусна Алфа. Това там щеше да гърми. Яко клипче.

Атанас Колев - не е чалга, но пък има яко кавърче на Луда по тебе в едната част хаха. Заслужава повече успех това момче. Готинко е, но forgettable. Миналогодишното му лятно парче си остава класика.

Джулия - спря ми нета и ме мързи, поствам без нея.

Супер е на Биляница - и яко изпята, неочаквано. А Антонио наистина прилично пее и взе да ми допада песента, а Лорена я разваля. Коя, както винаги, няма късмет, дори нетът спира и я прескача... 

Вчера мина кола и звучеше нещо като В твоите очи, изпълнено от Азис или азисоподобие!? 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Оперират Роксана в Турция, звездата зове: Молете се за мен!
Roxana.jpg

Оперират Роксана в Турция, звездата зове: Молете се за мен!

Роксана заминава за Турция за операция на гласните струни, това обяви самата тя в началото на септември. Попфолк звездата призна, че има сериозен здравословен проблем, който се отразява на гласа й и затова е необходимо да бъде направена хирургична интервенция.

Хитовата изпълнителка призова приятели и почитатели да се молят за нея, както и да й изпращат положителна енергия.

Малко след като сподели за проблема си и предстоящата интервенция, тя получи вълна от съобщения с подкрепа и пожелания за успешно възстановяване и да пее още по-добре.

Роксана благодари на Бамзе и Тони Стораро за съветите на кого да се довери за операцията. Големият Тони Стораро се е обърнал към нея с думите: “Ти трябва да отидеш, да се прегледаш и да послушаш лекарите. Притежаваш един от най-големите гласове в България и ние имаме правото да му се радваме”.

Стораро, Константин, Галена, Преслава и други изпълнители вече са минали по този път.

  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък Лорена страшно ме кефи по принцип, тая новата песен не съм ял слушал. Старае се жената, има много добри неща и е една от малкото, на която творчеството не се върти около кучки, боклуци, бело и кинти:

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FikLena каза:

FB_IMG_1630870610208.jpg

 

Screenshot_20210905-223954_Instagram.jpg

5 лева са прекалено висок вход за флопваща отдавна забравена пръдла, в чиято програма дори обръщенията към публиката са на плейбек.👽

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Runevski каза:

Не знам но напоследък всичко живо е с такъв потник. Не е случайно - тогава я обличаха стилисти в Сърбия. 20 години по-късно още е на мода. 

2BFCAE06-74C6-414F-8DE8-602D1AC33FF4.jpeg

Я сега да го облече... Ще го пръсне наденицата

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

 

Ваксиниран персонал и неваксинирана певица.

И неваксинирани клиенти. Ако се разболеят, не би следвало да им се осигури място в болничните заведения. 

 

  • Like 7

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 4 часа , Blueberry каза:

Джулия - спря ми нета и ме мързи, поствам без нея.

То това и е идея - реши да тръгне Вечния отговор и провайдъра направо ти спира нета. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

 

То това и е идея - реши да тръгне Вечния отговор и провайдъра направо ти спира нета. 

Ами няма смисъл да се хаби интернет за коя под номер 34, я.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , PHILIPP PLEIN каза:

Screenshot-20210905-202300-Instagram.jpg

Голяма жена бе 🤩🤩🤩🔝👌🔝👌

Лорена хубаво е тръгнала да простира завесите, но да се увие с тях не обезмисля ли цялата процедура с прането? 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Lelqtian каза:

Лорена хубаво е тръгнала да простира завесите, но да се увие с тях не обезмисля ли цялата процедура с прането? 

Това са кърпите за баня.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...