Jump to content



Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Willy каза:

Копие на песен на Галена

Starring Галена

Дует с Галена

We stan a queen doin' благотворителна дейност и издигайки кариери за пореден път!!!#

4. Дивана - 7.68 млн (за периода)

"По идея на: Галена"

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, stereoto_ каза:

От заплахи с бръснарски ножчета до демони! Вещицата на поп-фолка - Соня Немска Панагюрска!
Маша'ла!

 

 

image.png.fdabfa4a81bfe41bf3d16c29e12d8c9a.png

Тя ни е гордоста!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, stereoto_ каза:

От заплахи с бръснарски ножчета до демони! Вещицата на поп-фолка - Соня Немска Панагюрска!
Маша'ла!

 

 

image.png.fdabfa4a81bfe41bf3d16c29e12d8c9a.png

Защо е постнала своя снимка без грим зад решетките? 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия и Весоу си бяха качвали някакви антиваксърски сторита, сега пък научавам, че Галин се е ваксинирал? Тя не следва сляпо лидера си?  TROUBLE IN PARADISE? Отцепва ли се Лидия от глутницата? Отива ли в Даймънд? Кандидатира ли се за премиер? Развълнувах се! 

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Лидия и Весоу си бяха качвали някакви антиваксърски сторита, сега пък научавам, че Галин се е ваксинирал? Тя не следва сляпо лидера си?  TROUBLE IN PARADISE? Отцепва ли се Лидия от глутницата? Отива ли в Даймънд? Кандидатира ли се за премиер? Развълнувах се! 

Коментирай, че за първи сезон Джофрин залага повече на плескавицата Десита, която има 3 песни в рамките на 3 месеца, а не на Кралица Лидл, която е с по-големите хитове тази година?

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Лидия и Весоу си бяха качвали някакви антиваксърски сторита, сега пък научавам, че Галин се е ваксинирал? Тя не следва сляпо лидера си?  TROUBLE IN PARADISE? Отцепва ли се Лидия от глутницата? Отива ли в Даймънд? Кандидатира ли се за премиер? Развълнувах се! 

Диона се връща при Галин, Нечипса отива в Диапазон, но бива позорно изхвърлена и тогава отива в компанията на композитора Боби Павлов, забивайки тотален хит със Сузанита. Следва продължение...

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Гинето се е ваксинирала, здрав разум ли надушвам? Аз ще зема да й стана още по - голяма фенка бе.

Явно й изискват ваксина за някой секс воаяж. 

 

  • Haha 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Явно й изискват ваксина за някой секс воаяж. 

 

Няма значение. В тия времена гледаме резултата, не целите и подбудите довели до него. Браво Галински!

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Няма значение. В тия времена гледаме резултата, не целите и подбудите довели до него. Браво Галински!

Може да не разрешава на Нечипса и Дрисита да пътуват, затова само той се боде. Те нека обикалят дупките. 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля да съдя Преслава за неимуществени вреди, откакто я видях да се натиска с Лидия в "Горчиви истини", започнах да се превръщам в х*теро и да предпочитам вагини пред х*йове. :1000(29):

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мисля да съдя Преслава за неимуществени вреди, откакто я видях да се натиска с Лидия в "Горчиви истини", започнах да се превръщам в х*теро и да предпочитам вагини пред х*йове. :1000(29):

 

И на мен песента много ми харесва. Флопна, но мен това не ме брига изобщо. Слушам я повече от купища хитове. Тая година Преслава ми е много над много други, па нека прави клиширани комерси.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

И на мен песента много ми харесва. Флопна, но мен това не ме брига изобщо. Слушам я повече от купища хитове. Тая година Преслава ми е много над много други, па нека прави клиширани комерси.

Не съм я спрял, откакто е излязла. Галена и тя + Аномалия са ми най-слушаните тази година.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен са Аномалия, Токсичен, Момиче от Лед и турболенция. След тях е в твоето легло и чак тогава дуетите П+Л/А+П (омг, това второто какъв смисъл добива така написанo) :D  и ти не си за мен. Дори и земетръс е някъде там. Това е за цялата година. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

На мен са Аномалия, Токсичен, Момиче от Лед и турболенция. След тях е в твоето легло и чак тогава дуетите П+Л/А+П (омг, това второто какъв смисъл добива така написанo) :D  и ти не си за мен. Дори и земетръс е някъде там. Това е за цялата година. 

Забравих да кажа, че Кралица Лиди с Грешници властва също.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Olay каза:

4. Дивана - 7.68 млн (за периода)

"По идея на: Галена"

Само е по-нейна идея, но е скандално че е възпят дивана, а не един по-санитарен прибор ;) 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Blueberry каза:

Лидия и Весоу си бяха качвали някакви антиваксърски сторита, сега пък научавам, че Галин се е ваксинирал? Тя не следва сляпо лидера си?  TROUBLE IN PARADISE? Отцепва ли се Лидия от глутницата? Отива ли в Даймънд? Кандидатира ли се за премиер? Развълнувах се! 

Развръзката - Лидл, да не им петни марката, са и предложили позиция за касиерка, срещу обещанието да спре да пее? Пък и ще изкара повече отколкото при Доня Галина ... 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...