Jump to content



Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

Боже, за какво сте се размечтали тук, сладури. Симона била новата лидерка, Лидия била на върха. Тия двечките и 0,1% ,извън аудиторията на чалгата, не се знаят. Направила един хит, хайде вече да я гласим за лидерка, русия миндил направиха хит с Кокаин, хоп не знам си къде. Я, бързо се стягайте! 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Боже, за какво сте се размечтали тук, сладури. Симона била новата лидерка, Лидия била на върха. Тия двечките и 0,1% ,извън аудиторията на чалгата, не се знаят. Направила един хит, хайде вече да я гласим за лидерка, русия миндил направиха хит с Кокаин, хоп не знам си къде. Я, бързо се стягайте! 

Според мен Симона и чалгарите все още не я знаят. Може да знаят песента от някоя дискотека и дотам. Заглавието трудно ще запомнят от раз. Някой я беше сравнил с Мира, но Мира гръмна стабилно и тресеше държавата няколко години с хитове като Батко, Цепката, Ватман, Два шамара и т.н.!

А Симона е позната с кекса си.

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е Симона и какво е Лидия, да не кажа, че не знам и какво е Адам… С такава продукция, която имат, няма да достигнат и това, което беше смятано за слабо през онези хитови години на поп-фолка, когато Галин си неше в Добрич и само майка ми и баща му знаеха за съществуването му. 
 

Всичко отиде на кино през 2021, даже не си спомням коя бе последната силна година зс този жанр, тотална погнуса от всичко. 

  • Like 3

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Според мен Симона и чалгарите все още не я знаят. Може да знаят песента от някоя дискотека и дотам. Заглавието трудно ще запомнят от раз. Някой я беше сравнил с Мира, но Мира гръмна стабилно и тресеше държавата няколко години с хитове като Батко, Цепката, Ватман, Два шамара и т.н.!

А Симона е позната с кекса си.

 

То ако става на въпрос, хората познават Лидия с "Яж си чипса", а тая дето смени 100 стила, докато се намери място, няма да я коментирам.

Двете с Десита се мразят, псували са се преди да се появят двете в Алфа, пускала е клипове как говори против нея и тн. Нали и двете са от Бургас, знам че никога не са били в окей отношения, всичко е цирк, заради малко слава..

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

То ако става на въпрос, хората познават Лидия с "Яж си чипса", а тая дето смени 100 стила, докато се намери място, няма да я коментирам.

Двете с Десита се мразят, псували са се преди да се появят двете в Алфа, пускала е клипове как говори против нея и тн. Нали и двете са от Бургас, знам че никога не са били в окей отношения, всичко е цирк, заради малко слава..

А беще време, когато имахме истински бургаски прими

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Just_Me каза:

Все още си имаме такива де 🤔 Т.У. 😃

Бия се през устата!

Теда имала много як микс от турне, сега го киризя! За разлика от Тотя, не развява чаршаф, а направо го къса! 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , WindWalkerMonk каза:

и Симона!!! Даже Симона изнесе лятото на гърба си, Галена е като Глория през 99/2000. от нея се очаква да е топ-а, но Симона е като Камелия и Деси Слава в едно. Достойна конкуренция. Ако Галена е примата, то Симона е първата дама. 

Симона има Земетръц, което си е тотален флоп. Но да, на добро ниво е и тя.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Симона има Земетръц, което си е тотален флоп. Но да, на добро ниво е и тя.

Абе екстра са си алфите. Стига са ги принизявали.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 10 часа , чушка. каза:

От 7-ми отново без дискотеки, засега поне до 30.10.

Нямам търпение да ги затворят тези бардаци поне до другото лято, за да може Пресис да не пусне нова песен, "Горчиви истини" да чукне 10 милиона и да я обява за хита на годината! ❤️

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , SG каза:

Хм аз пък хич не мисля, че е било по-дразнещо да се изисква самостоятелен раздел за певица, която и без Пайнер си беше актуална като Пайнерка. Виж, друго си беше във всяка папка да се говори каква недостижима класа е Примата и как постиженията на другите не са способни да я свалят от трона.

Десовите ако сме били сериозно дразнещи, то беше по-скоро през 2015, когато на всяка цена искахме да я върнем в ТОПа и да я направим повече от Камелия, а не в годините, когато тя си беше актуална и много по-разнообразна от останалите, но просто беше избрала да се бори сама и затова не получаваше трибуната им. ;)

 

Само дето Пайнерките пяха на пълни стадиони в цялата страна, песните им се излъчваха по 4-тата най-гледана телевизия в страната, а Десис се изяваше в полупразни кръчмотеки още няколко месеца след напускането й. ❤️

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Само дето Пайнерките пяха на пълни стадиони в цялата страна, песните им се излъчваха по 4-тата най-гледана телевизия в страната, а Десис се изяваше в полупразни кръчмотеки още няколко месеца след напускането й. ❤️

 

Не е вярно. Деса тресеше държавата с този хит

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Не е вярно. Деса тресеше държавата с този хит

 

Това е едно от най-отвратителните музикални недоразумения, които съм слушал изобщо. :) 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Това е едно от най-отвратителните музикални недоразумения, които съм слушал изобщо. :) 

Е, това беше по-добро, но вече от втория албум извън курника. Жалко, че го няма изпълнението от Звездно вариете в тубата!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Е, това беше по-добро, но вече от втория албум извън курника. Жалко, че го няма изпълнението от Звездно вариете в тубата!

 

Това е най-големият хит от този албум и елексир за душата:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Това е най-големият хит от този албум и елексир за душата:

 

Това е най-големият хит не само в албума, а и в кариерата на Фатме.

Аз харесвам и

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Това е най-големият хит не само в албума, а и в кариерата на Фатме.

Аз харесвам и

 

Това трябва да е химнът на нашата република, "Не си ми спешен" >>>>>>>>>>> "Мила родино"

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Това трябва да е химнът на нашата република, "Не си ми спешен" >>>>>>>>>>> "Мила родино"

 

Мара я бие 

 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...