Jump to content

Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, SG каза:

Това не е баш самостоятелен проект, особено ако в тази цифра сме добавили акустичната версия, но и да го зачитахме за такъв- няма нищо изненадващо Певицата на годината да има по-слушана песен от най-силния дебют от години насам.

Недоумявам как може Гальо да продължава да дава самостоятелните хитачки на други, а не на L Тройницата? С такъв хит сред Грешници щеше най-накрая да я качи на върха...:girl_cry2:

 

Кефи ме Симона, не ми е станала противна като русата. Бих й простил триото, което беше готово дори преди МоЛ и Вендета, която е пореден опит на Галин да си спаси кариерата, ако следващата й песен пак е различна и качествена като тази, а не поредната алфа еднодневка.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Кефи ме Симона, не ми е станала противна като русата. Бих й простил триото, което беше готово дори преди МоЛ и Вендета, която е пореден опит на Галин да си спаси кариерата, ако следващата й песен пак е различна и качествена като тази, а не поредната алфа еднодневка.

Доколкото познавам шефа- ще е Алфа еднодневка. Междувременно ще даде някоя зверска самостоятелна хитачка на някое още по-ново попълнение във фирмата си, като например още някоя явявала се в Х Фактор или пък вече готова мега звезда като Ваня Великова. За Лидия ще остане октета с Десита, Адам, Деси Слава, Преслава, Алисия, Диона и самия Галин, разбира се.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, WindWalkerMonk каза:

Аз ви казах, че Симона е новата лидерка. Преслава не е фактор за нея, Галена да се готви. 

Не слагай каруцата пред коня - тя и Данна имаше един хит и после какво. :D Нямам вяра на Гъбарко - не може да ръководи успешни кариери, но чат-пат уцелват по някоя песен. Нова лидерка може да наречеш Ванчето Великова или Ариа - те коват хит след хит. Симона е на ниво Айви в момента - една Айвария и едно Момиче Лед. Да видим по-натам какво ще изцвъкат. 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Willy каза:

Рама бе-ге: Глория е една нещастница, забравенa от бога, никога не е била фактор и лидерка:

феновете й:

 

Не си ги виждал, когато още беше актуална или поне донякъде интересна на публиката (форума на Планета/ранните години на Рама).

long-live-the-queen-british-royals-are-not-appreciated.jpg.3824d1775186ccb4b5efb91859480376.jpg

Една от причините феновете на други древни певици да сме доволни днес.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля феновете на Деса да си оправят малко отношението, ако обичат, защото във форума на Планета те бяха в папка "Други" и денонощно досаждаха като ЛГБТ активисти, че им се полага отделна такава. :laughing:

  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

Моля феновете на Деса да си оправят малко отношението, ако обичат, защото във форума на Планета те бяха в папка "Други" и денонощно досаждаха като ЛГБТ активисти, че им се полага отделна такава. :laughing:

Междувременно другите агитки върнахме папките на Екстра Нина, Весела, Валя и други, но Деса и Мира си останаха в Други :D 

 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, omline каза:

Моля феновете на Деса да си оправят малко отношението, ако обичат, защото във форума на Планета те бяха в папка "Други" и денонощно досаждаха като ЛГБТ активисти, че им се полага отделна такава. :laughing:

И това е сравнимо с тормоза над всички, най-вече над клетите фенове на Ивана? :D

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

И това е сравнимо с тормоза над всички, най-вече над клетите фенове на Ивана? :D

Несравнимо по-дразнещи си бяхте отвсякъде. :D

  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

И това е сравнимо с тормоза над всички, най-вече над клетите фенове на Ивана? :D

 

Докато не се появи Анита Христова, която ги погна със Секирата!

 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

Несравнимо по-дразнещи си бяхте отвсякъде. :D

Хм аз пък хич не мисля, че е било по-дразнещо да се изисква самостоятелен раздел за певица, която и без Пайнер си беше актуална като Пайнерка. Виж, друго си беше във всяка папка да се говори каква недостижима класа е Примата и как постиженията на другите не са способни да я свалят от трона.

Десовите ако сме били сериозно дразнещи, то беше по-скоро през 2015, когато на всяка цена искахме да я върнем в ТОПа и да я направим повече от Камелия, а не в годините, когато тя си беше актуална и много по-разнообразна от останалите, но просто беше избрала да се бори сама и затова не получаваше трибуната им. ;)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Хм аз пък хич не мисля, че е било по-дразнещо да се изисква самостоятелен раздел за певица, която и без Пайнер си беше актуална като Пайнерка. Виж, друго си беше във всяка папка да се говори каква недостижима класа е Примата и как постиженията на другите не са способни да я свалят от трона.

Айде мятай стирката и ти... :D

  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен никой не ме е дразнел, защото не се интересувах от Деса и съответно подминавах темите за нея в Други - имаше си достатъчно други теми за коментиране. Да не забравяме, че Принцеса Мира ни посети няколко пъти и отговаряше на въпроЗи!

 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Мен никой не ме е дразнел, защото не се интересувах от Деса и съответно подминавах темите за нея в Други - имаше си достатъчно други теми за коментиране. Да не забравяме, че Принцеса Мира ни посети няколко пъти и отговаряше на въпроЗи!

 

По едно време и аз се бях увлякъл по Мира, първия й албум след Пайнер беше много силен. :D

Трудничко ти е било да ни подминаваш, тъй като папка Други изпълнители на практика си беше папка Деси Слава. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

По едно време и аз се бях увлякъл по Мира, първия й албум след Пайнер беше много силен. :D

Трудничко ти е било да ни подминаваш, тъй като папка Други изпълнители на практика си беше папка Деси Слава. :D

Имаше бая и за други като Таня ни Боева, Студио Веселина... по-късно и Ара настъпиха пак здраво, но тогава махнаха Нов фолк и форума нацяло :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Имаше бая и за други като Таня ни Боева, Студио Веселина... по-късно и Ара настъпиха пак здраво, но тогава махнаха Нов фолк и форума нацяло :D

Танчето и тя мачкаше здраво и си имаше присъствие в Десовата папка, да. :D Този форум беше як, а го спряха, защото не им се занимаваше. Пайнерска му работа...

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Танчето и тя мачкаше здраво и си имаше присъствие в Десовата папка, да. :D Този форум беше як, а го спряха, защото не им се занимаваше. Пайнерска му работа...

 

Опитаха се да наложат цензура. Хубена не смогваше, а и вероятно не я кефеше това задължение да следи и докладва... Уви, фейсбук и инстаграм разбиха на пух и прах дългогодишни опити за упражняване на цензура. Доживяхме времена, в които "примите" могат просто и директно да ни кажат "zdr na majka ti" :D

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Това не е баш самостоятелен проект, особено ако в тази цифра сме добавили акустичната версия, но и да го зачитахме за такъв- няма нищо изненадващо Певицата на годината да има по-слушана песен от най-силния дебют от години насам.

Недоумявам как може Гальо да продължава да дава самостоятелните хитачки на други, а не на L Тройницата? С такъв хит сред Грешници щеше най-накрая да я качи на върха...:girl_cry2:

 

Не завиждай! Лидия е супер, но не може всички хитове на нея. Освен това Симона има по - запомнящ се глас. И едва ли щеше да е на върха! Нали и даде Грешници, даде й Преслава. Аааааа! Не така мило!  За всички трябва да има и от там кой колко си може!!! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Опитаха се да наложат цензура. Хубена не смогваше, а и вероятно не я кефеше това задължение да следи и докладва... Уви, фейсбук и инстаграм разбиха на пух и прах дългогодишни опити за упражняване на цензура. Доживяхме времена, в които "примите" могат просто и директно да ни кажат "zdr na majka ti" :D

За момент си представих как в онези години Гло влиза във форума на Планета и започва да се разправя дори със собствените си фенове докато се мъчат да я изкарат недостижима. Безценна представа, но явно ще трябва да си останем само със спомените как се мъчиха да оправдаят забиването на шЪмара. :D

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Не завиждай! Лидия е супер, но не може всички хитове на нея. Освен това Симона има по - запомнящ се глас. И едва ли щеше да е на върха! Нали и даде Грешници, даде й Преслава. Аааааа! Не така мило!  За всички трябва да има и от там кой колко си може!!! 

Той Гальо не й е дал и един тотален самостоятелен хит до сега, а междувременно уреди с такива певици, към които очакванията съвсем не са били толкова големи- Диона, Данна, Симона. И на Десита Поредната цигара е силна и по-призната песен. За Лидия остават проектите, заради които я обвиняват, че е нацистка... и Щрак.

Иначе ако беше направила последователна серия от Недей ме вини, Грешници и Момиче от лед щеше да си е баш на върха вече. Но да прави само дуети към днешна дата я прецаква доста кофти, били тези дуети с Преслава, с Били Айлиш или с леля Гинка от съседния блок.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...