Jump to content

Чат мания (септември/октомври/ноември 2021)


Препоръчани коментари

Без обиди.

Забранени са двойното постване, постването от хора с диагнози и натрапването на теми, безинтересни за останалите потребители.

  • Thanks 1
  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline pinned this Тема
преди 32 минути, omline каза:

Без обиди.

Забранени са двойното постване, постването от хора с диагнози и натрапването на теми, безинтересни за останалите потребители.

Да беше изчакал още един ден!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , omline каза:

Без обиди.

Забранени са двойното постване, постването от хора с диагнози и натрапването на теми, безинтересни за останалите потребители.

Можеше да си спестиш този "майтап". От проявите на дебелащина ми засмърдява на селска кръчма.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Цък

@asylum 😂😂😂

Новият лаф. Вече тъй шИ ти подвиквам в попфолк скандалите. Ша пръсниш гащитииииии! 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасен ден. Един колеги си е взел цялата отпуска. Не знам защо е решил, че има още и си взел без разрешение 10 дена. Сега твърди, че заплатата му е по - малка. Направо щял да ни съди... аз му изпратих заявките му, това са реални данни. Все едно говоря с чалга феновете, той си знае неговото. Тези дни били наша грешка, трябвало да му ги платим. Той е за уволнение, но мисли, че някой го е ощетил. Не мога, тоя свят изперка... 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Eдна колежка дойде. Портиера от сградата я оглеждал, бил грозен. Искала да го преместим или махнем. Не се чувставала комфортно да я гледат. Господи, добре че шефа на портиерите ми е приятел. Ще го разкараме в друг обект. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , WindWalkerMonk каза:

Ужасен ден. Един колеги си е взел цялата отпуска. Не знам защо е решил, че има още и си взел без разрешение 10 дена. Сега твърди, че заплатата му е по - малка. Направо щял да ни съди... аз му изпратих заявките му, това са реални данни. Все едно говоря с чалга феновете, той си знае неговото. Тези дни били наша грешка, трябвало да му ги платим. Той е за уволнение, но мисли, че някой го е ощетил. Не мога, тоя свят изперка... 

И аз бих те съдил, защото не желаеш да упражниш сексуален тормоз над мен!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...