Jump to content



Чат мания (септември/октомври/ноември 2021)


Препоръчани коментари

преди 30 минути, zai4eto82 каза:

Mерси. Утре ще го пробвам на клиповете на Коца. :P

Още го разучавам , тъй като към 22:00 се прибрах. Full HD за 1439 лв с намаление. 

Звучи добре, то за разучаване, кво пък толкоз да има да го разучаваш ... Уиндоус кат Уиндоус, освен ако не е с 11. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Lelqtian каза:

Звучи добре, то за разучаване, кво пък толкоз да има да го разучаваш ... Уиндоус кат Уиндоус, освен ако не е с 11. 

Не, с Уиндоус 10 е, но може да се ъпдейтне по-нататък до 11. Но по-добре с 10, щото си е готов инсталиран, а и нямаме толкова време да се занимаваме. Брат ми вчера го е взел от офиса в центъра след работа вечерта и едва е имал време да ми инсталира някои неща. Даже още неща трябва да се настройват. 

Аз си инсталирах вайбър, Winamp и VLC медиа плейр-а и за торентите. 

Но трябва брат ми да оправи за Аваст паролите като влизам в сайтове да не си играя да пиша само пароли щото ги имам само сега аваст паролите в телефона, но това си иска време. А пък все сме на работа. Аз чак след 23;00 седнах на компа снощи. И някои неща още не мога да му свикна. 

Страшни цветове има и Коце и той ми честити. :P

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, FikLena каза:

 хората гладуват а ти даваш 1500 лв  за лаптоп

Я не ми дръж сметка за парите. Работя, имам. Напълно заслужила съм си го. 

И ми беше мечта от години да си имам мой собствен и накрая си я сбъднах тази мечта. 

Гладува, който не работи и си стои вкъщи. 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Не, с Уиндоус 10 е, но може да се ъпдейтне по-нататък до 11. Но по-добре с 10, щото си е готов инсталиран, а и нямаме толкова време да се занимаваме. Брат ми вчера го е взел от офиса в центъра след работа вечерта и едва е имал време да ми инсталира някои неща. Даже още неща трябва да се настройват. 

Аз си инсталирах вайбър, Winamp и VLC медиа плейр-а и за торентите. 

Но трябва брат ми да оправи за Аваст паролите като влизам в сайтове да не си играя да пиша само пароли щото ги имам само сега аваст паролите в телефона, но това си иска време. А пък все сме на работа. Аз чак след 23;00 седнах на компа снощи. И някои неща още не мога да му свикна. 

Страшни цветове има и Коце и той ми честити. :P

Как може да краде лаптопите от работата му? Срамота! Нямаш ли пари да си купиш? 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, zai4eto82 каза:

Я не ми дръж сметка за парите. Работя, имам. Напълно заслужила съм си го. 

И ми беше мечта от години да си имам мой собствен и накрая си я сбъднах тази мечта. 

Гладува, който не работи и си стои вкъщи. 

Даваш 1500 лева за компютър, а иначе нямаш пари за турнето на Рики?!? Каква фенка си? Лаптопа ли е важен или Рики? Ще кажа на пиара му, че не си никаква фенка!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pechenko каза:

Как може да краде лаптопите от работата му? Срамота! Нямаш ли пари да си купиш? 

Що пишеш глупости. Лаптопа щеше да пристигне предния ден с куриер вкъщи. Но сме се разминали с 5 мнути като е идвал до нас. Куриерът е дошъл в 12:25, но никой не беше казал,че ще идва. Куриерът се е обадил на брат ми в 12;25, но аз вече съм била на път на работа. Пратили са го лаптопа в центъра в някакъв офис да отиде да го вземе куриерската фирма и тъй като брат ми е на работа до 17:00 часа, след това е отишъл да го вземе. С мои пари е купен. ;) 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Blueberry каза:

Защо коментарите ми се постват като скрити?

цензура на словото

  • Haha 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Защо коментарите ми се постват като скрити?

Сигурно е някакъв бъг, защото преди срещнах коментар и там пишеше само “Hidden”.

@meleto Някаква идея?

C393D1D3-AEE1-4425-AF33-1B4D81A710BF.jpeg

  • Haha 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , zai4eto82 каза:

Що пишеш глупости. Лаптопа щеше да пристигне предния ден с куриер вкъщи. Но сме се разминали с 5 мнути като е идвал до нас. Куриерът е дошъл в 12:25, но никой не беше казал,че ще идва. Куриерът се е обадил на брат ми в 12;25, но аз вече съм била на път на работа. Пратили са го лаптопа в центъра в някакъв офис да отиде да го вземе куриерската фирма и тъй като брат ми е на работа до 17:00 часа, след това е отишъл да го вземе. С мои пари е купен. ;) 

Значи брат ти поръчва лаптопи за фирмата и ги препраща към вас? Куриерът замесен ли е в схемата? Значи си плащаш само доставката, а лаптопа е фрий и казваш, че сама си го купила? Хитруша!

  • Haha 9
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Lelqtian каза:

Звучи добре, то за разучаване, кво пък толкоз да има да го разучаваш ... Уиндоус кат Уиндоус, освен ако не е с 11. 

Изучава ръководството глава по глава 😝

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

Значи брат ти поръчва лаптопи за фирмата и ги препраща към вас? Куриерът замесен ли е в схемата? Значи си плащаш само доставката, а лаптопа е фрий и казваш, че сама си го купила? Хитруша!

Накрая ще излезе, че е с народни пари купен на страшна надценка, а разликата си я джоби Зайка.

  • Haha 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , zai4eto82 каза:

Не, с Уиндоус 10 е, но може да се ъпдейтне по-нататък до 11. Но по-добре с 10, щото си е готов инсталиран, а и нямаме толкова време да се занимаваме. Брат ми вчера го е взел от офиса в центъра след работа вечерта и едва е имал време да ми инсталира някои неща. Даже още неща трябва да се настройват. 

Аз си инсталирах вайбър, Winamp и VLC медиа плейр-а и за торентите. 

Но трябва брат ми да оправи за Аваст паролите като влизам в сайтове да не си играя да пиша само пароли щото ги имам само сега аваст паролите в телефона, но това си иска време. А пък все сме на работа. Аз чак след 23;00 седнах на компа снощи. И някои неща още не мога да му свикна. 

Страшни цветове има и Коце и той ми честити. :P

Искрено и лично както винаги. На 39 стана и с един лаптоп ли не може да се оправиш...

  • Dislike 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , pechenko каза:

Сигурно е някакъв бъг, защото преди срещнах коментар и там пишеше само “Hidden”.

@meleto Някаква идея?

C393D1D3-AEE1-4425-AF33-1B4D81A710BF.jpeg

Като написах коментара си изпуснах телефона и хващайки го, пипнах екрана, така че най-вероятно съм си го скрила сама :bn: писах тук по-скоро за да видя дали и новия коментар ще е скрит и леко разбуних духовете. :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Brian каза:

Искрено и лично както винаги. На 39 стана и с един лаптоп ли не може да се оправиш...

Ти, ако можеш да си инсталираш Уиндоус и други неща, хората дават и пари за тези неща да им се инсталират, ако не знаеш. Добре,че брат ми разбира от техника и си ми ги прави нещата. И не виждам кое е лесното да си инсталираш Уиндоус или пък да си преинсталираш компа? Ти чуваш ли се изобщо какви ги говориш. Хората плащат за тези работи. То, ако е тъй всички ще сме компютърни специалисти. 

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Като написах коментара си изпуснах телефона и хващайки го, пипнах екрана, така че най-вероятно съм си го скрила сама :bn: писах тук по-скоро за да видя дали и новия коментар ще е скрит и леко разбуних духовете. :1000(29):

Знаем ти интригите и не се вързахме :D 

 

преди 9 часа , pechenko каза:

Сигурно е някакъв бъг, защото преди срещнах коментар и там пишеше само “Hidden”.

@meleto Някаква идея?

C393D1D3-AEE1-4425-AF33-1B4D81A710BF.jpeg

То пише от кого е скрит, ако е скрит. Модовете могат, както и някои потребители като тези дето светят в зелено да се възползват от опцията.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , zai4eto82 каза:

Ти, ако можеш да си инсталираш Уиндоус и други неща, хората дават и пари за тези неща да им се инсталират, ако не знаеш. Добре,че брат ми разбира от техника и си ми ги прави нещата. И не виждам кое е лесното да си инсталираш Уиндоус или пък да си преинсталираш компа? Ти чуваш ли се изобщо какви ги говориш. Хората плащат за тези работи. То, ако е тъй всички ще сме компютърни специалисти. 

 

Не сме 98ма, Уиндоуса се инсталира с около 5 клика и доза търпение. Ако го ъпдейтваш - по-малко кликове, търпението е според колко ти е бърз интернета ... от 10 до 11 отневама ми отне около 2 часа вчера, че ми беше скучно и тоя лаптоп и без тва нещо се е преебал, полвината ми екран съвсем го фана липсата, тряя търся някой да го сменя. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Lelqtian каза:

Не сме 98ма, Уиндоуса се инсталира с около 5 клика и доза търпение. Ако го ъпдейтваш - по-малко кликове, търпението е според колко ти е бърз интернета ... от 10 до 11 отневама ми отне около 2 часа вчера, че ми беше скучно и тоя лаптоп и без тва нещо се е преебал, полвината ми екран съвсем го фана липсата, тряя търся някой да го сменя. 

Е ние нямаме такова време. Добре,че беше с инсталиран Уиндоус 10, че нямам нерви да чакам брат ми да инсталира. Достатъчно чаках 1 час да инсталира и други програми. Винаги брат ми инсталира и преинсталира компа, когато се налага. Аз само си инсталирам дребни програми, които ми трябват. Исках като се прибера от работа веднага да си седна на компа, защото имах да гледам Братя и други работи. Добре,че той се е занимавал , докато съм била на работа. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...