Jump to content



Чат мания (септември/октомври/ноември 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, omline каза:

Оставете мерките, е ся стана въргала... 🤣

image.png.5eda281fcc0039d6b6dff89af8bb977d.png

Изтърваха, най-подходящия момент да го анонсират щеше да е оня срив от преди две седмици ... 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

И в "CoolT" сега даваха,че "Трима братя, три сестри " ще има втори сезон. Мише; Брайн, който играеше Франко- третият брат е поел друг ангажимент, затова няма да участва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 21.10.2021 г. от 11:29, zai4eto82 каза:

@Andrew Cunanan., ти как можа да си сложиш ник нейм името на тоя психопат убиеца на Версаче?

Андрю беше най-симпатичния в сериала, а най-тъжно ми стана как не стигна до леля Ракел. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледайте го това, много съм му се смяла онзи ден и има някои култови фрази, които ще вкарам в живота си:

"My relation ship sailed away. Now I must marry my career"

"I only kiss documents now"

"...but sees the worst letter of the alphabet - the (e)x" 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Blueberry каза:

Гледайте го това, много съм му се смяла онзи ден и има някои култови фрази, които ще вкарам в живота си:

"My relation ship sailed away. Now I must marry my career"

"I only kiss documents now"

"...but sees the worst letter of the alphabet - the (e)x" 

His new girlsfriends ... she looks like Taylor but one day younger :D 

Magazine about magazines :D 

This is worst day of anyone's life :roll1::roll1::roll1:

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@zai4eto82 Туценце, срам ме е от мен. Една приятелка ми подари един сборник. И там между всички книги има и нещо като любовен роман, ама от тия дето ти харесваш. Та се зачетох и сега ми е толкова интересно, че 1/3 прочетох за час. УжасТ! 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

@zai4eto82 Туценце, срам ме е от мен. Една приятелка ми подари един сборник. И там между всички книги има и нещо като любовен роман, ама от тия дето ти харесваш. Та се зачетох и сега ми е толкова интересно, че 1/3 прочетох за час. УжасТ! 

колко, за Бога, е дълъг?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

колко, за Бога, е дълъг?

Maлка е, 120 страници. Но чак ми е некомфортно, че чета такива булшити. Но сега интересно ми е, а и ми е първия досег с тях.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, аз чиклитите ги изчитам за час! Ама обичам да са с туист - я "бях бедна студентка и изведнъж се събудих 10 години по-късно като суперуспешна дама" или "без да искам изневерих на годеника се, флингът ми се оказа неговия брат" и т.н. Но чета веднъж в годината, основно на морето :D 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

Maлка е, 120 страници. Но чак ми е некомфортно, че чета такива булшити. Но сега интересно ми е, а и ми е първия досег с тях.

Моля те прати ми заглавие и автор.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Ох, аз чиклитите ги изчитам за час! Ама обичам да са с туист - я "бях бедна студентка и изведнъж се събудих 10 години по-късно като суперуспешна дама" или "без да искам изневерих на годеника се, флингът ми се оказа неговия брат" и т.н. Но чета веднъж в годината, основно на морето :D 

или баща, племенник/чичо.🥰

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.goodreads.com/book/show/41742325-sleeping-with-my-boss-part-1

Ето я, чак ме е срам. Иначе чета и Casual vacancy на Дж. К. Роулинг. Доста е цинична и си личи, че още й горчи от английското отношение докато е била бедна. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Корицата привлече вниманието ми. 🥰

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

https://www.goodreads.com/book/show/41742325-sleeping-with-my-boss-part-1

Ето я, чак ме е срам. Иначе чета и Casual vacancy на Дж. К. Роулинг. Доста е цинична и си личи, че още й горчи от английското отношение докато е била бедна. 

Оо, тази е от най-високото (или ниското :D) ниво ахах.

Аз съм я чела Casual vacancy. Малко като Отчаяни съпруги ми дойде. Не е лоша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Оо, тази е от най-високото (или ниското :D) ниво ахах.

Аз съм я чела Casual vacancy. Малко като Отчаяни съпруги ми дойде. Не е лоша.

Нека я прочета и ще я коментираме. После си се връщам на малко по - сериозна литература. Иначе като пътувах обичах да чета тези чик фликове:

https://www.book.store.bg/p5896/zhelanata-kariera.html

Цялата серия изчетох. Общо взето като приказка четях кейсовете. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес бях в Мола. Преди да влезеш  хора попълват разни листи пред Мола и пише медицинска лаборатория. Явно за тестове. Като влезеш в Мола, на входа охраната ти снима от телефона сертификата и влизаш. Пък какво обикаляне на Мола да следваш стрелките да излезеш. Ужас.Луди хора. Няма да се ваксинират, ами ще попълват разни листи пред Мола на опашка и ще си правят тестове вместо до си покажат сертификата на охраната и влизат веднага в Мола. Толкова е просто. Ама като ги затворят неваксинираните, да видим дали няма да се ваксинират. 

Мола беше празен, тук=там някой човек. Инканто- кафето на първия етаж празно, бармана само си седеше. Някои магазини затворени. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...