Jump to content



Чат мания (септември/октомври/ноември 2021)


Препоръчани коментари

16.10.2007- Тоше Проески загина при автомобилна катастрофа, беше само на 26 години. В същия ден Рики Мартин пък получи своята Звезда на Алеята на Славата в Холивуд.

Така го помня днешния ден- с добро и с лошо. Запечатало ми се е в главата и никога не се забравя. 

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

16.10.2007- Тоше Проески загина при автомобилна катастрофа, беше само на 26 години. В същия ден Рики Мартин пък получи своята Звезда на Алеята на Славата в Холивуд.

Така го помня днешния ден- с добро и с лошо. Запечатало ми се е в главата и никога не се забравя. 

Милата, факт че е тъжно ама сигурно толкова не помниш дати от миналото, които са били лоши за семейството ти, но помниш за Тоше и звездата на Рики :huh:

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Wild_Style каза:

Милата, факт че е тъжно ама сигурно толкова не помниш дати от миналото, които са били лоши за семейството ти, но помниш за Тоше и звездата на Рики :huh:

Като не знаеш, недей приказва. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , zai4eto82 каза:

Като не знаеш, недей приказва. 

А ти как си лалаш за щяло и нещяло бе кака? Боли го някой в този форум за салона на фризьорката ти, в кой комплекс е и бла бла. Не ми давай наклон там където не ти е работа B)

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Прибирам се и майка ми ме посреща даваха Константин при Рачков

А сега майка ти да ти даде тигана и започвай да готвиш, стига си заемала ефирно време напразно тук :read:

  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Wild_Style каза:

А сега майка ти да ти даде тигана и започвай да готвиш, стига си заемала ефирно време напразно тук :read:

За разлика от теб, допреди почти  час съм работила и имах много натоварен ден. Тъй че не ми приказвай излишно. Егати негативизма, Ти като не гледаш нещо забавно, други гледаме. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , zai4eto82 каза:

Мега як е снощи на Madison Square Garden в Ню Йорк:

Рики има страшно много илюминатски символи на видеостената по време на изпълнението на "Vente Paca:

 

 

Ужас ужас ужас. Рептила почваше да си личи, с оглед последните снимки, но ельоменат? Бърже се отказвай и от него с държавен вестник, 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Рики с танцьорката Ерика, която е украинка на концерта в Ню Йорк на Madison Square Garden- 17.10.2021:

 

 

245896903_417321113085260_6024269719318136118_n.jpg

И Ракел е решила да става тройница, явно крайната цел на трансформацията е онова другото влечуго Елън Деженерис ... 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Енрике Иглесиас е казал, че иска да седне, да гледа и да се учи от Рики Мартин как да изпълнява на сцената. Рики е по-добре приет в Канада от Енрике Иглесиас. Рики има най-продаван албум на всички времена за латино изпълнител в Канада- първият му англоезичен албум Ricky Martin'99 и Vuelve, който е вторият,най-продаван испански албум в Канада.

Освен това Шакира лично е благодарила на Рики,че той е отворил вратите за латино изпълнителите в Америка и по света. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въвеждат ги зелените сертигикати от четвъртък. Да му мисли, който няма- ни в заведение може да влезе, нито в клуб. Не знам кой ще проверява клиентите при нас. Шефовете са в Турция още няколко дена, само аз имам сертификат. 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

Въвеждат ги зелените сертигикати от четвъртък. Да му мисли, който няма- ни в заведение може да влезе, нито в клуб. Не знам кой ще проверява клиентите при нас. Шефовете са в Турция още няколко дена, само аз имам сертификат. 

Ти ше си шефката много ясно. Ето пак си едно гърди напред! Готова шефка си!

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, zai4eto82 каза:

Въвеждат ги зелените сертигикати от четвъртък. Да му мисли, който няма- ни в заведение може да влезе, нито в клуб. Не знам кой ще проверява клиентите при нас. Шефовете са в Турция още няколко дена, само аз имам сертификат. 

Повишение значи - сега е моментът. :D

  • Like 1
  • Love 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще си позволя да постна тази снимка, ако е прекалено нека я махнат. Другия път дано се замисли някой който не спазва мерките:

https://scontent-zrh1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/fr/cp0/e15/q65/247392277_10217487268408557_4902905471616861539_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-5&_nc_sid=1480c5&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_eui2=AeEfSiTkNcvKo9V-vgjaf8zFc5v0Qpb5K4Fzm_RClvkrgenMnns3CLgXdvUMuykKArPtGC0MszJ5aMilger87w0q&_nc_ohc=fmuSztqwm48AX-EKW-R&_nc_ht=scontent-zrh1-1.xx&oh=464a8b93b463caf7d32595dfab4aafda&oe=61961C0C

тва е Пирогов.

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , zai4eto82 каза:

Трима братя, три сестри 2 през 2022. Вече го снимат. 

Супер! Аз първия сезон не съм го гледал, но ако и на Клонинг направят, ще бъде още по-добре!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , zai4eto82 каза:

Въвеждат ги зелените сертигикати от четвъртък. Да му мисли, който няма- ни в заведение може да влезе, нито в клуб. Не знам кой ще проверява клиентите при нас. Шефовете са в Турция още няколко дена, само аз имам сертификат. 

Клиенти със сертификат могат да влязат, само ако и 100% от персонала е със сертификат. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Olay каза:

Клиенти със сертификат могат да влязат, само ако и 100% от персонала е със сертификат. 

Точно това се чудех - дискотеките работят със 100% ваксиниран персонал, ама за ресторанти и кафенета нищо не чух и видях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...