Jump to content

Чат мания (септември/октомври/ноември 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 час , zai4eto82 каза:

E и. Предложила го е, нищо не пречи да го ползвам. Все трябва да сте негативни обаче. 

Райна е първата известна личност, от която се възползвам от рекламите й. Другите дори не са прочели поста й, а само я хвалят, а поста й има друга цел. След като е удобно приложението, за какво да не го ползвам. Даже Райна ми благодари със сърце. 

Защо лъжеш? Аз ли ползвам гланца и червилото на Свирчулина Лозанова? 

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, THE IIconic каза:

Защо лъжеш? Аз ли ползвам гланца и червилото на Свирчулина Лозанова? 

Преди й викахме Свирколета! :D Сега май е с нов псевдоним. Мисля, че в дрогериите на Лили ги видях тези дни нейните неща. :D Голяма реклама! То не е efbet, сега и гланцове. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

E и. Предложила го е, нищо не пречи да го ползвам. Все трябва да сте негативни обаче. 

И къде е негативизмът не разбирах? Казах само че има доста подобни приложения и топлата вода вече е открита 😂 Ти си негативна - все ние сме ти лоши и криви и не разбираме от нищо 🤷‍♀️ Ние нямаме нямаме право на мнения и коментари 😒 Аман!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, THE IIconic каза:

Защо лъжеш? Аз ли ползвам гланца и червилото на Свирчулина Лозанова? 

И някакъв парфюм беше купила, пак женско име. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Благодарение на приложението cardbox, което Райна предложи си прибавих всички карти вътре, включително и сертификата ми за ваксинация. Така няма да се налага да го нося, а с едно кликване и всичко е на едно място в телефона. :P

В Швеция вече са им в чипове, имплантирани в китката, барабар с ключовете за вкъщи и колата. Изоставаш. 

 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Just_Me каза:

Половин София + половин Западна България без ток утре през деня

https://m.offnews.bg/news/Obshtestvo_4/Goliama-chast-ot-Sofiia-bez-tok-tcial-den-utre_762048.html

Слава на Бога тук ще има, че утре е финала на "Изпитания на живота"! Не че Зайка не каза 100 пъти какъв ще е финала... 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, THE IIconic каза:

Слава на Бога тук ще има, че утре е финала на "Изпитания на живота"! Не че Зайка не каза 100 пъти какъв ще е финала... 

Ама като телевизиите са в София, може и да няма излъчване.😝

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.10.2021 г. от 4:21, zai4eto82 каза:

Предишният салон много скъп наема и се преместих в друг комплекс. Затова фризьорката ми се премести в друг салон, но поне пак е моя комплекс. Търси си маниюристка. Почерпи ме в салона. С колата ме докара. Всеки месец ще правим корен и матирана и така косата ми все ще е с цвят. Няма така да се измива

Ти си вече премиум клиент. Черпят те, с кола те водят. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , zai4eto82 каза:

E и. Предложила го е, нищо не пречи да го ползвам. Все трябва да сте негативни обаче. 

Райна е първата известна личност, от която се възползвам от рекламите й. Другите дори не са прочели поста й, а само я хвалят, а поста й има друга цел. След като е удобно приложението, за какво да не го ползвам. Даже Райна ми благодари със сърце. 

А в сърцето - $

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , THE IIconic каза:

Слава на Бога тук ще има, че утре е финала на "Изпитания на живота"! Не че Зайка не каза 100 пъти какъв ще е финала... 

Дори да няма ток, епизода ще го има в Нова плей, във vbox7 и в един руски сайт. Тъй че пак може да се гледа. Айде да гледа сега предпоследния епизод от днес. 

Пък аз имам и всички епизоди до днешния. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

Дори да няма ток, епизода ще го има в Нова плей, във vbox7 и в един руски сайт. Тъй че пак може да се гледа. Айде да гледа сега предпоследния епизод от днес. 

Пък аз имам и всички епизоди до днешния. 

Не разбрах Ниведита и Анупам ще се съберат ли? Много претупаха финала. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , THE IIconic каза:

Не разбрах Ниведита и Анупам ще се съберат ли? Много претупаха финала. 

Ще гадаем, ще видим. И за Ронит не разбрах. Полицията го гонеше, Шивани скъса с него. Той в затвора ли влезе. Но вчерашния епизод беше брутален. Всичко се разкри. 

Гледам, че и в групата питат кокво става с Ниви и Анупам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , zai4eto82 каза:

E и. Предложила го е, нищо не пречи да го ползвам. Все трябва да сте негативни обаче. 

Райна е първата известна личност, от която се възползвам от рекламите й. Другите дори не са прочели поста й, а само я хвалят, а поста й има друга цел. След като е удобно приложението, за какво да не го ползвам. Даже Райна ми благодари със сърце. 

Естествено че ще ти благодари, все пак тряя да върви нещо показно че не са си дали парите за реклама на празно. 

Негативни сме, щото не ти изнася как се връзваш на всякакви там пишман фризьорки, продавачки на залежала стока от подлеза, или очевидно спонсорираните постове на Райна. И как купуваш разни ментета като на червилото грима парфюма и малко употребяваните гащи на Николета ... 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Естествено че ще ти благодари, все пак тряя да върви нещо показно че не са си дали парите за реклама на празно. 

Негативни сме, щото не ти изнася как се връзваш на всякакви там пишман фризьорки, продавачки на залежала стока от подлеза, или очевидно спонсорираните постове на Райна. И как купуваш разни ментета като на червилото грима парфюма и малко употребяваните гащи на Николета ... 

Парфюма е супер як, както и гримовете на Николета. Като не знаеш, недей приказва излишно. Нито пробвал, ама приказва. И фризьорката ми си е много добра, ясно ли ти е. ще те игнорирам пак. Няма да те чета. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Парфюма е супер як, както и гримовете на Николета. Като не знаеш, недей приказва излишно. Нито пробвал, ама приказва. 

Аре сега, не съм потребител на гримове и подобни, но дори и да стават, са прекалено скъпи за китайски ментета. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Just_Me каза:

Половин София + половин Западна България без ток утре през деня

https://m.offnews.bg/news/Obshtestvo_4/Goliama-chast-ot-Sofiia-bez-tok-tcial-den-utre_762048.html

Междудругото май се задава такава енергийна криза от световен мащаб, та като нищо това да е една малка тренировка преди сериозен режим на тока ;) 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Междудругото май се задава такава енергийна криза от световен мащаб, та като нищо това да е една малка тренировка преди сериозен режим на тока ;) 

Задават се много кризи, но не и за братята китайци, които съвсем адекватно се възползваха от Третата Световна /икономическа/ война, в която сме от март миналата година. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DenFevgo каза:

Задават се много кризи, но не и за братята китайци, които съвсем адекватно се възползваха от Третата Световна /икономическа/ война, в която сме от март миналата година. 

Голяма част от Китай вече е в ефективен режим на тока. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

Междудругото май се задава такава енергийна криза от световен мащаб, та като нищо това да е една малка тренировка преди сериозен режим на тока ;) 

 Детство мое реално и вълшебно

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Just_Me каза:

Половин София + половин Западна България без ток утре през деня

https://m.offnews.bg/news/Obshtestvo_4/Goliama-chast-ot-Sofiia-bez-tok-tcial-den-utre_762048.html

На нас, в Павлово, ни го спряха вчера в 8 и половина вечерта. :( 

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...