Jump to content



Чат мания (септември/октомври/ноември 2021)


Препоръчани коментари

Предишният салон много скъп наема и се преместих в друг комплекс. Затова фризьорката ми се премести в друг салон, но поне пак е моя комплекс. Търси си маниюристка. Почерпи ме в салона. С колата ме докара. Всеки месец ще правим корен и матирана и така косата ми все ще е с цвят. Няма така да се измива

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, WindWalkerMonk каза:

https://comicyears.com/tv-shows/black-hobbit/
 

Интереса рязко ми падна.

Заради черните хобити или по-принцип? Щото ако трябва да е уоук и тоя сериал, трябваше да направят Галадриел, Гандалф и минимум който там е уж главния, някой от дядовците на Арагорн съответни черна, индиец и азиатец. 

Атропо тва с черните хобити би тряяло да е няква ебавка, нали, сериала е уж 2ра епоха? Действащи лица хобити по това време реално няма, доколкото ми е известно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Заради черните хобити или по-принцип? Щото ако трябва да е уоук и тоя сериал, трябваше да направят Галадриел, Гандалф и минимум който там е уж главния, някой от дядовците на Арагорн съответни черна, индиец и азиатец. 

Атропо тва с черните хобити би тряяло да е няква ебавка, нали, сериала е уж 2ра епоха? Действащи лица хобити по това време реално няма, доколкото ми е известно. 

Няма да. Още по абсурдно е, че има черен народ и азиатски подобен.  Просто са лоши и са подчинени на Саурон. Абсурдно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, WindWalkerMonk каза:

Няма да. Още по абсурдно е, че има черен народ и азиатски подобен.  Просто са лоши и са подчинени на Саурон. Абсурдно е.

Е тва последното знаем няма как да мине в съвременна адаптация. Реално ако Властелина не беше сниман преди 20 години, може да си представим къв щеше да е каста днес. 

Ениуей, чакам с интерес ако наистина (както носят слуховете) сериала ще е за Края на Нуменор (или както там е бг превода на the Fall of Numenor), кви ще са реакции за Black Numenorians които дори не са никак черни по расова принадлежност ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Lelqtian каза:

Е тва последното знаем няма как да мине в съвременна адаптация. Реално ако Властелина не беше сниман преди 20 години, може да си представим къв щеше да е каста днес. 

Ениуей, чакам с интерес ако наистина (както носят слуховете) сериала ще е за Края на Нуменор (или както там е бг превода на the Fall of Numenor), кви ще са реакции за Black Numenorians които дори не са никак черни по расова принадлежност ;) 

Гледаш ли Фондацията между другото? Не е никак лоша. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И всичко си е обзавела сама в салона фризьорката ми с вкус. Салона е на името на мъжа й. А предишният салон козметичната и маникюристката са го затворили заради скъпия наем и се преместили в друг салон , но в друг комплекс. А фризьорката ми не е тръгнала с тях, а е наема друг салон в нашия комплекс пак. Заедно отидохме в салона с колата й в големия дъжд и даже ме прибра после. Коце много ме хареса , а Велко казал, че съм най-готината. 

 

IMG-11002db69a5c6b4d4eab97ce8c473b4e-V.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, zai4eto82 каза:

И всичко си е обзавела сама в салона фризьорката ми с вкус. Салона е на името на мъжа й. А предишният салон козметичната и маникюристката са го затворили заради скъпия наем и се преместили в друг салон , но в друг комплекс. А фризьорката ми не е тръгнала с тях, а е наема друг салон в нашия комплекс пак. Заедно отидохме в салона с колата й в големия дъжд и даже ме прибра после. Коце много ме хареса , а Велко казал, че съм най-готината. 

 

IMG-11002db69a5c6b4d4eab97ce8c473b4e-V.jpg

Почвам да те желая сексуално! Истинска лъвица! ❤️

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес Комолика ще осинови Сниха. Прерна също ще иска да я осинови. Ще разберат Прерна,и Анураг,че Самида(Сниха) е тяхната дъщеря. Предстои уникален епизод, който ще гледам довечера след работа. 

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, zai4eto82 каза:

Днес Комолика ще осинови Сниха. Прерна също ще иска да я осинови. Ще разберат Прерна,и Анураг,че Самида(Сниха) е тяхната дъщеря. Предстои уникален епизод, който ще гледам довечера след работа. 

Моля :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откакто си правя косата лилава, една колежка за втори път се прави и тя така вече за втори път. И по-интересното е,че се прави веднага след мен като миналия път. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, zai4eto82 каза:

Откакто си правя косата лилава, една колежка за втори път се прави и тя така вече за втори път. И по-интересното е,че се прави веднага след мен като миналия път. 

Завижда! 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Wow 1
  • Love 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес всички бяха боядисани на работа- новата готвачка в лилаво, ама тя като започна при нас преди 2 седмици си беше лилава, сервитьорката , новата ни сервитьорка пък в искрящо червено и всички се правили сами. Личеше, че е направено непрофесионално. Как може сами да се правят вместо да пипне фризьор. Шефът като ме видя и много ме хареса и каза,че никой не е като мен. Не на всеки този цвят му седи добре. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , zai4eto82 каза:

Днес всички бяха боядисани на работа- новата готвачка в лилаво, ама тя като започна при нас преди 2 седмици си беше лилава, сервитьорката , новата ни сервитьорка пък в искрящо червено и всички се правили сами. Личеше, че е направено непрофесионално. Как може сами да се правят вместо да пипне фризьор. Шефът като ме видя и много ме хареса и каза,че никой не е като мен. Не на всеки този цвят му седи добре. 

Някакъв нов великденски обичай ли е това?

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодарение на приложението cardbox, което Райна предложи си прибавих всички карти вътре, включително и сертификата ми за ваксинация. Така няма да се налага да го нося, а с едно кликване и всичко е на едно място в телефона. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Благодарение на приложението cardbox, което Райна предложи си прибавих всички карти вътре, включително и сертификата ми за ваксинация. Така няма да се налага да го нося, а с едно кликване и всичко е на едно място в телефона. :P

Тя го е предложила, защото може би й плащат за това. Много преди апликацията "Cardbox" (с над 100 хил.изтегляния) има "Stocard" (с над 10 млн.изтегляния), която върши същата работа, а отделно има още куп подобни апликации.

Ех, добре че са чалгаджиите, че да отварят очите на хората за някакви неща 😄

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Благодарение на приложението cardbox, което Райна предложи си прибавих всички карти вътре, включително и сертификата ми за ваксинация. Така няма да се налага да го нося, а с едно кликване и всичко е на едно място в телефона. :P

Одобрявам тая преквалификация, но мисля има по-добри терени за такива спонсорирани постове ;) 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Just_Me каза:

Тя го е предложила, защото може би й плащат за това. Много преди апликацията "Cardbox" (с над 100 хил.изтегляния) има "Stocard" (с над 10 млн.изтегляния), която върши същата работа, а отделно има още куп подобни апликации.

Ех, добре че са чалгаджиите, че да отварят очите на хората за някакви неща 😄

E и. Предложила го е, нищо не пречи да го ползвам. Все трябва да сте негативни обаче. 

Райна е първата известна личност, от която се възползвам от рекламите й. Другите дори не са прочели поста й, а само я хвалят, а поста й има друга цел. След като е удобно приложението, за какво да не го ползвам. Даже Райна ми благодари със сърце. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...