Jump to content



Ако изборите бяха днес, за кого бихте гласували? (СЕПТЕМВРИ, 2021)


meleto

Ако изборите бяха днес, за кого бихте гласували? (СЕПТЕМВРИ, 2021)  

48 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

За трети пореден път, ДБ. Много ми се влоши мнението за ИТН. Беше ми ясно че ще си играят на премиерска република в стил ГЕРБ, но не очаквах да са чак толкова резки, и несклонни към компромиси с другите партии. Благодарение на поведението и, все повече хората губят доверие в представителната демокрация, и тлачат държавата към авторитарна диктатура тип Орбан. Ето до това води гласуването за популисти.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз ще гласувам за Демократична България. Спечелиха ме с това, че търсят диалог и не затварят вратите. Най - лесно е да затвориш вратата, проблема е после какво следва. ИБГНИ също се представиха ОК. Дори Нинова демонстрира здрав разум, но не достатъчно. Герб са аутсайдърите, но и те не правят нищо за да променят това. ДПС не бива да съществува.

Не очаквам сериозна промяна, имам чувството, че сме в дедлок (мелето знае какво е това). Трябва да има край на изборите, като не се разберат служебното правителство става редовно и фак офф.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 30.08.2021 г. от 11:06, Lelqtian каза:

Ние отхвърляме глобализма и отказваме да се подчиним на брюкселската диктатура!

 

ми да!

иначе и демократично България почнаха да си показват рогата. И те бе искали разговори. Абе хора, научете се на елементарно възпитание и отидете да чуете. Никой не казва да подкрепите.

Само партии се правят, за да си начеше някой егото. И по лошото е, че като не им угодиш става не…

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 31.08.2021 г. от 19:18, Moovit каза:

Проектът на Кирил Петков и Асен Василев, thanks.

Also, ИТН are trash, ГЕРБ are trash, ДПС are trash, Патриотични партии are trash.

Goodbye.

всички са траш, до едни, вкл. тия на подписа ти. Но само партии се правят. Нормалните държави имат по 2, ние като ненормална 202. Няма ли лимит на тая държавна субсидия? България ли е най - богата държава? За Киро и Асо партия не се намери, та решиха и те нова да правят. Нали Да! БГ беше техна, да закрият първо нея и тогава нова да пукат. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , WindWalkerMonk каза:

всички са траш, до едни, вкл. тия на подписа ти. Но само партии се правят. Нормалните държави имат по 2, ние като ненормална 202. Няма ли лимит на тая държавна субсидия? България ли е най - богата държава? За Киро и Асо партия не се намери, та решиха и те нова да правят. Нали Да! БГ беше техна, да закрият първо нея и тогава нова да пукат. 

Аз вика да пукат като цяло. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , ice_hot_sm каза:

Друга (предполагаемата полит. формация на Петков-Василев, ако изобщо се осъществи такава). 

Другите - не ги понасям вече. 

Пфф сериозно ли смяташ, че имат време за каквото и да било преди следващите парламентарни избори?

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бойко ще се завърне на бял кон, щото великите партии на протеста осраха пейзажа. А Христо Иванов е дърта лопата на Бойко, не знам кой си мисли да гласува за него, ама по-добре си дайте гласа за Герб. Голяма промяна е Хр. Иванов, няма що. :D 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

Бойко ще се завърне на бял кон, щото великите партии на протеста осраха пейзажа. А Христо Иванов е дърта лопата на Бойко, не знам кой си мисли да гласува за него, ама по-добре си дайте гласа за Герб. Голяма промяна е Хр. Иванов, няма що. :D 

ИТН никога не е била протестна партия. Просто е брандирана като такава. Обикновени популисти. Блажени да са вярващите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.09.2021 г. от 0:21, Fast каза:

ИТН никога не е била протестна партия. Просто е брандирана като такава. Обикновени популисти. Блажени да са вярващите.

Нито една не е "протестна" партия. За мен е необяснимо, наистина нямам думи за случващото се в държавата. Нивото на комуникация е нулево. Със сигурност обаче знам, че Тошко какъвто е там от има такъв нерез няма място в парламента.

Той е изключително елементарен, избухлив и вулгарен. Няма как такова създание да взима адекватни решения. Пред него Бойко Борисов изглежда като смесица между Дева Мария и Ангела Меркел. Прав си за ИТН, прави ми впечатление, че индивидите там са славиподобни и изключителни селски бекове. 

 

  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Нито една не е "протестна" партия. За мен е необяснимо, наистина нямам думи за случващото се в държавата. Нивото на комуникация е нулево. Със сигурност обаче знам, че Тошко какъвто е там от има такъв нерез няма място в парламента.

Той е изключително елементарен, избухлив и вулгарен. Няма как такова създание да взима адекватни решения. Пред него Бойко Борисов изглежда като смесица между Дева Мария и Ангела Меркел. Прав си за ИТН, прави ми впечатление, че индивидите там са славиподобни и изключителни селски бекове. 

 

Покрай тоя Тошко и компания ми залипсва Болен Сидеров. Не може ли да го реанимира някой колкото да спретне някое скандалче я в клек шоп, я в Натфиз, или поне в някое сходно местенце? 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Покрай тоя Тошко и компания ми залипсва Болен Сидеров. Не може ли да го реанимира някой колкото да спретне някое скандалче я в клек шоп, я в Натфиз, или поне в някое сходно местенце? 

И аз това си мислех. Те без време се показаха като идиоти. Не трябва ли време за тези работи?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

И аз това си мислех. Те без време се показаха като идиоти. Не трябва ли време за тези работи?

Трудно ми е да преценя, по принцип всички са идиоти, но точно тая компанийка на Трифи, Тошко и сие си им личеше от рано. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Lelqtian каза:

Трудно ми е да преценя, по принцип всички са идиоти, но точно тая компанийка на Трифи, Тошко и сие си им личеше от рано. 

Абе то им личеше, но все не мисля, че някой е предполагай в какъв магнитут е простотитята. Но нали това си е мое и твое мнение. Има хора, които си ги подкрепят. Въпроса е, че останалите не се показват като толкова по - добри. 

ИТН е малък сегмент, ако останалите имаха ниво, интелект и най - важното 2% желание и чисти помисли най - важните стъпки щяха да са предприети. Аз и ти не живеем в България официално. Да, стоим си по - няколко месеца там, но заплатата ни идва от другаде.  Има хора обаче, които зависят от техните решения и са блокирани, хора на които и аз, и ти държим и много като нас държим. Те заслужават поне най - малкото посока и поглед върху това какво ще се случва в държавата.

Ясно е, че нормални неща като стабилност, подкрепа и образование което им се полога няма да получат. Но поне посока в която да поемат. То няма правителство, няма диалог, само избори, избори, избори. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Абе то им личеше, но все не мисля, че някой е предполагай в какъв магнитут е простотитята. Но нали това си е мое и твое мнение. Има хора, които си ги подкрепят. Въпроса е, че останалите не се показват като толкова по - добри. 

ИТН е малък сегмент, ако останалите имаха ниво, интелект и най - важното 2% желание и чисти помисли най - важните стъпки щяха да са предприети. Аз и ти не живеем в България официално. Да, стоим си по - няколко месеца там, но заплатата ни идва от другаде.  Има хора обаче, които зависят от техните решения и са блокирани, хора на които и аз, и ти държим и много като нас държим. Те заслужават поне най - малкото посока и поглед върху това какво ще се случва в държавата.

Ясно е, че нормални неща като стабилност, подкрепа и образование което им се полога няма да получат. Но поне посока в която да поемат. То няма правителство, няма диалог, само избори, избори, избори. 

Котаците и маците на Петра продължава да е актуална след 30 и кусур години преход. Всеки иска да налапа кокала и тва е. 

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Котаците и маците на Петра продължава да е актуална след 30 и кусур години преход. Всеки иска да налапа кокала и тва е. 

Леле-мале к'во ще става, кой ще взима, кой ще дава... Дай ми власт в ръцете, недей ме спира и ми гледай ти сеира.
 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Котаците и маците на Петра продължава да е актуална след 30 и кусур години преход. Всеки иска да налапа кокала и тва е. 

Проблема не е в Котаците и маците. Проблема е, че цялото й творчество продължава да е актуално до днес:

 

 

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...