Jump to content



Ако изборите бяха днес, за кого бихте гласували? (СЕПТЕМВРИ, 2021)


meleto

Ако изборите бяха днес, за кого бихте гласували? (СЕПТЕМВРИ, 2021)  

48 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

преди 16 минути, Blueberry каза:

Даваш ми надежда, че ПП ПП ще обере електорат от ИТН.

@WindWalkerMonk ще подкрепиш ли харвардските двама братя?

Аз си оставам в отбора на ДБ, освен ако не вземат да подкрепят Радев за президент, в такъв случай - честно - ще гласувам за ГЕРБ.

За тях ще е сигурно. Само не ГЕРБ май. В моето семейство единствено мама ще идея за тях. Татко ще иде за ДБ, аз сигурно ще ида за Киро и Асо. Главно заради Асен, той ми е душица. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, asylum каза:

Аз все повече съм за Бойко. Бих ял кебапчета с шопска салата с него! 

Аз най-като сродна душица си усещам Корни и с нея бих яла всякакви деликатеси, ама не бих я подкрепила в тоз живот <3 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Blueberry каза:

Даваш ми надежда, че ПП ПП ще обере електорат от ИТН.

@WindWalkerMonk ще подкрепиш ли харвардските двама братя?

Аз си оставам в отбора на ДБ, освен ако не вземат да подкрепят Радев за президент, в такъв случай - честно - ще гласувам за ГЕРБ.

На тоя етап някой друг да е обявил кандидатура за президент, за да го подкрепят? официално нали

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Lelqtian каза:

На тоя етап някой друг да е обявил кандидатура за президент, за да го подкрепят? официално нали

Чакаме герберския, ама щом няма да е Петър Стоянов, не мисля, че друг би се справил. Само да не бутнат пак Даниел Митов - клетият, те за премиер не го искат, камо ли за президент.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Lelqtian каза:

На тоя етап някой друг да е обявил кандидатура за президент, за да го подкрепят? официално нали

Луна! 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Blueberry каза:

Чакаме герберския, ама щом няма да е Петър Стоянов, не мисля, че друг би се справил. Само да не бутнат пак Даниел Митов - клетият, те за премиер не го искат, камо ли за президент.

Тва сериозно ли Петър Стоянов ... Между такава евентуална кандидатура и предложението Малкия Мук за премиер почвам да подозирам че има някъв бъг в Матрицата .... Дежавюто е явно е на макс. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Lelqtian каза:

Тва сериозно ли Петър Стоянов ... Между такава евентуална кандидатура и предложението Малкия Мук за премиер почвам да подозирам че има някъв бъг в Матрицата .... Дежавюто е явно е на макс. 

Сериозна съм по принцип :D Аз съм си "седесарче", бях малка, когато управляваше, но по нещата, които съм чела и гледала в последните години, отговаря на представите ми за президент.

Първанов също до някаква степен между другото, макар да е от БСП. А най-много досега съм харесвала Плевнелиев (от всичките трима, които помня в съзнателния си живот :D )  

А най-вече бих гласувала за Иван Костов - освен десен, е и козирог!

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Blueberry каза:

Сериозна съм по принцип :D Аз съм си "седесарче", бях малка, когато управляваше, но по нещата, които съм чела и гледала в последните години, отговаря на представите ми за президент.

Първанов също до някаква степен между другото, макар да е от БСП. А най-много досега съм харесвала Плевнелиев (от всичките трима, които помня в съзнателния си живот :D )  

А най-вече бих гласувала за Иван Костов - освен десен, е и козирог!

Принципно лошо няма и мисля че му мина времето, но после се сетих колко е зле настоящото положение и стига да не е от Герб, бих гласоподал за Стоянов или някоя сходно изтупана от нафталина фигура, при липсата на Луна в листата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Пуснала е ❤️ 

Тъкмо почвах да се чудя дали да гласоподавам или не, хубаво е че се намери повод да се разходя до урните да пусна бюлетина! 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Тъкмо почвах да се чудя дали да гласоподавам или не, хубаво е че се намери повод да се разходя до урните да пусна бюлетина! 

 

Тази година намерихме повод да отидем, но май няма да съм тук. След 12 години се кандидатирам аз, за да пусна за себе си! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, asylum каза:

Тази година намерихме повод да отидем, но май няма да съм тук. След 12 години се кандидатирам аз, за да пусна за себе си! 

НА 28 ли си, че след 12 години?

 

преди 1 час , kalpazanin каза:

Луна - президент ! :1000(6):

FB_IMG_1632730383968.jpg

Това сериозно ли е наистина?

ОМГ... 

"Животът е един миг и искам да си доставя това удоволствие да отида да гласувам за себе си". 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

НА 28 ли си, че след 12 години?

Почти позна

Това сериозно ли е наистина?

ОМГ... 

"Животът е един миг и искам да си доставя това удоволствие да отида да гласувам за себе си". 

По-сериозен и откровен лозунг никога не съм чувал. Най-достойният президент в историята на Република България! 

  • Haha 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

По-сериозен и откровен лозунг никога не съм чувал. Най-достойният президент в историята на Република България! 

Поне ще преброи малобройните си истински фенове :D Само да не забрави да извади един глас (собствения си).

  • Sad 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Само да не се окаже как феновете не са толкова малобройни и за разлика от фишчето на мъжо, бюлетината не я стискат! 

Прогнозирам под 0.5% от всички гласове.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Ако не се появи алтернатива на Радев, сигурно наистина ще гласувам за нея, както някои хора гласуваха на Митьо Пищова на времето.

Това е същото като да НЕ гласуваш. Всъщност, така увеличаваш избирателната активност и даваш шанс на този с най-голям процент. Бих гласувал за всеки друг, но не и за Радев, но е безсмислено да изхвърлям гласа си за някой дето има 0.5% шанс да победи или отиде на балотаж. 

Така като гледам вариантите са 2 - ГЕРБ или ДБ. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...