Jump to content



Ако изборите бяха днес, за кого бихте гласували? (СЕПТЕМВРИ, 2021)


meleto

Ако изборите бяха днес, за кого бихте гласували? (СЕПТЕМВРИ, 2021)  

48 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

преди 5 часа , Andrew Cunanan. каза:

Аз бих гласувал за Луна, тя ми се струва най-нормална от всички в парламента.

Така е! И докато преди 5 години ми звучеше като шега, сега напълно сериозно я подкрепям! 

  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Така е! И докато преди 5 години ми звучеше като шега, сега напълно сериозно я подкрепям! 

Шега или не, ако се беше на бюлетината преди 5 години, щях да се разходя до урната да пусна глас. 

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Така е! И докато преди 5 години ми звучеше като шега, сега напълно сериозно я подкрепям! 

Аха, чики-чики, аха.. чики-чи :D 

Според мен Луна е като Митьо Пищова. Няма никакви шансове. Хората я приемат като луда истеричка. Кефят се на безобразното й странно поведение и дотам.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , meleto каза:

Аха, чики-чики, аха.. чики-чи :D 

Според мен Луна е като Митьо Пищова. Няма никакви шансове. Хората я приемат като луда истеричка. Кефят се на безобразното й странно поведение и дотам.

То и Трифи никой уж не го взимаше насериозно щото е завлизал в политиката от времето на Ку-Ку насам. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според вас има ли шанс Кирил и Асен да се включат към ДБ или по-скоро да ги очакваме в друга партия?

Така като им гледам рейтингите, ако участват на избори с ДБ, направо имаме нов победител.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Според вас има ли шанс Кирил и Асен да се включат към ДБ или по-скоро да ги очакваме в друга партия?

Така като им гледам рейтингите, ако участват на избори с ДБ, направо имаме нов победител.

Съмнително ми е. Не вярвам да издигнат кандидатура на някой от двамата за Президент, като се има предвид, че Радев ги е назначил. От друга страна, ако направят някого от тях Президент, ще бъде супер - ще се отърват поне за 5 години от него. И всякакви игри за нова партия - изчезват.

По-скоро мисля, че ще направят тяхна партия служебните министри. ДБ и старите градски партии винаги са били строго насочени навътре. Едва ли ще издигнат външни кандидатури за каквото и да е. Единствената опция ми е новата партия на Кирил и Асен да се слее с ДБ като четвърта в коалицията.

Тогава наистина могат да станат втора или първа политическа сила. Дали обаче Иванов ще е съгласен да отстъпи рейтинга си на тях двамата?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Blueberry каза:

Според вас има ли шанс Кирил и Асен да се включат към ДБ или по-скоро да ги очакваме в друга партия?

Така като им гледам рейтингите, ако участват на избори с ДБ, направо имаме нов победител.

Би било твърде хубаво, та а дано. Пък и ме съмнява да успеят да сътворят нова партия навреме за следващия тираж, когато и да е той. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

С "МИР" ще се явяват явно. Усещам, че Мая и Хаджигенчо изведнъж и там ще съзрат дългата ръка на ДПС - най-изпитания и работещ метод за дискредитация на политически опонент.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Дано не са с Мир, седма и осма партия в парламента би била ад, те шест не могат да се оправят.

Мисля, че по-скоро "Изправи се! Ние идваме!" ще стане "Изправи се! Ние си отиваме".

  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Струва ми се Възраждане ще влезе в следващия парламент. Доста "патриоти" се насочват към тях. Отделно ИБГНИ ерозират.  Загубиха 10-15% от гласовете си на 11 юли и бяха единствената от трите партии на протеста, които свалиха броя гласове. 

ИТН също ще има спад, дали ще се насочи към БСП, ДБ или другаде, не знам.

Ако Кирчо и Асенчо направят партия, ДБ ще се разпарчетоса. И вероятно ще грабне периферията на ИТН.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, omline каза:

ГЕРБ-СДС - и се моля да успеят да убедят Петър Стоянов да се кандидатира за президент.

Или Симеон Сакскобурготски. Макар че и двамата ми се струват губещи кандидатури. Петър Стоянов е загубил от БСП през 2001, а са били трета политическа сила същата година. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Или Симеон Сакскобурготски. Макар че и двамата ми се струват губещи кандидатури. Петър Стоянов е загубил от БСП през 2001, а са били трета политическа сила същата година. 

Аз съм тъжен как не изтупаха от прахта Тетка и да я пуснат още веднъж да се пробва жената. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Аз съм тъжен как не изтупаха от прахта Тетка и да я пуснат още веднъж да се пробва жената. 

Цецка ли е това? :D Направо й килнаха политическата кариера.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
От 7.09.2021 г. от 17:15, meleto каза:

Или Симеон Сакскобурготски. Макар че и двамата ми се струват губещи кандидатури. Петър Стоянов е загубил от БСП през 2001, а са били трета политическа сила същата година. 

Петър Стоянов губи от БСП заради дебат в Шоуто на Слави, на който уличава Богомил Бонев и става "двама се карат, третия печели", от там и Първанов. Но е силен президент и на нови избори би бил възможен конкурент на Радев, но се съмнявам да спечели. Всичко сочи към нов мандат на Радев, молим се поне за балотаж, че иначе спукана ни е работата колко ще си повярва. 

От днешните новини се сдобивам с повече надежда, че Асен и Кирил ще се прикрепят към ДБ, което много ще вдигне разпознаваемостта на коалицията извън пределите на София (първият им минус) и ще добави харизматични лидери (второто, което липсва, нищо лично към Ицко, Генерала и Панев :1eye:). 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.09.2021 г. от 17:13, FikLena каза:

Какви са тия глупости?? ИТН - 15%??

 

17-09-gapul.png

Даже са им много 15%. До разходката до урните още ще паднат, надявам се някъде до макс 3.9%. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18.09.2021 г. от 11:49, FikLena каза:

Ще гласувам за Кирил Петков

e8016837-8078-4b88-96fa-a475c7b1f86e_w10

Даваш ми надежда, че ПП ПП ще обере електорат от ИТН.

@WindWalkerMonk ще подкрепиш ли харвардските двама братя?

Аз си оставам в отбора на ДБ, освен ако не вземат да подкрепят Радев за президент, в такъв случай - честно - ще гласувам за ГЕРБ.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...