Jump to content


Яница и Биляниш - Топ любовник


Препоръчани коментари

Много ми хареса. Отдавна гледам само клиповете на Ариа, но и тоя ме грабна от началото, та го гледах докрай и покрай него чух и песента. Но нямаше нужда да копират Хеликоптера на Класата на попфолка! 

Янка по-артистична не е била в клип май, и доста пластична и красива. Биляниш има яка задница, но доста оцъклена в лице - да няма някакво заболяване, че очите са й така? И вместо "пътник" да бе изпяла "потник" :D 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, penakavalli каза:

Супер песен. Фъфляниш тук звучи много по-добре от първата ѝ песен.

Ганев прави чудеса с вокалите и не само :) А Асенов ги прави да дерат та се къса.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FolkEmpire каза:

Ганев прави чудеса с вокалите и не само :) А Асенов ги прави да дерат та се къса.

Колкото и да се поизтъркват аранжиментите му, Ганев прави супер изпипани и балансирани откъм звук песни. Гласовете винаги са обработени перфектно и много рядко се долавя аутотюн, въпреки че със сигурност го има.

Барабаните от тая песен са ми много познати, има ги поне в 4-5 други негови песни, ама се сещам единствено за Само тебе искам на Емилия. Ти сещаш ли се за някоя друга песен с тези барабани?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, penakavalli каза:

Колкото и да се поизтъркват аранжиментите му, Ганев прави супер изпипани и балансирани откъм звук песни. Гласовете винаги са обработени перфектно и много рядко се долавя аутотюн, въпреки че със сигурност го има.

Барабаните от тая песен са ми много познати, има ги поне в 4-5 други негови песни, ама се сещам единствено за Само тебе искам на Емилия. Ти сещаш ли се за някоя друга песен с тези барабани?

Абсолютно точна квалификация за най-добрия аранжор в поп-фолка, но доста хора не го оценяват, оонеже имало още колко песни, които си приличали. Хайде сега... Оцко който си рециклираше 1:1 почти всички песни, че вече почна и на Ганев да краде. Асенов и той същия. Драганински също е с много добър звуков диапазон в всички музикални регистри в аранжиментите му. Биолчев също има доста добри попадения.

Оп обърках барабаните за друга песен, в тази приличат на друга песен на Яница - Имаш да ми даваш или Твоето Ферари може би?

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е готина! 🔝 Най-накрая нещо разнообразно!

Гласът на Биляниш - нищо общо с нейния 😂

Яница - пак мача мъжете наред 😂

Това че правят "въртолет" като Ариа е много забавно! 😆

Клипът - "Аматьорка" на Преса + матраците като в "Брой ме" + баскетболна топка хвърлена през рамо към кош - "Бой, бой" + малко от "Живее ми се" и тн 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, penakavalli каза:

Колкото и да се поизтъркват аранжиментите му, Ганев прави супер изпипани и балансирани откъм звук песни. Гласовете винаги са обработени перфектно и много рядко се долавя аутотюн, въпреки че със сигурност го има.

Барабаните от тая песен са ми много познати, има ги поне в 4-5 други негови песни, ама се сещам единствено за Само тебе искам на Емилия. Ти сещаш ли се за някоя друга песен с тези барабани?

Който си го може си го може. Ганев още откакто почна да набира скорост (2014 или нещо си) песните му все звучат изпипани докрай

 На Тенекиения пък ту да му се получи веднъж, и хайде следващите 10 звучат ужасно.

Барабаните в припева ми напомнят на Твоето ферари

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Много ми хареса. Отдавна гледам само клиповете на Ариа, но и тоя ме грабна от началото, та го гледах докрай и покрай него чух и песента. Но нямаше нужда да копират Хеликоптера на Класата на попфолка! 

Янка по-артистична не е била в клип май, и доста пластична и красива. Биляниш има яка задница, но доста оцъклена в лице - да няма някакво заболяване, че очите са й така? И вместо "пътник" да бе изпяла "потник" :D 

 

Искаш да кажеш че на Бездарниш това си оригиналния фейс, а не си го е причинала сама? С търсен ефект да е като героиня от японска анимация ... 

 Скандално, дори не ми беше минавала такава мисъл през ума. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа, императрицата се е завърнала както я познаваме, много яка песен, всъщност на Яница няма нещо, дето да не й харесвам и нямам идея защо след "Въртележка" има спад. Другата не я знам, но бива и тя тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усетих се как заради Биляниш изгледах целия клип. Тембърът й е много приятен. Същото се случи с Татяна и Ax Dain. Гласът на Татяна е дразнещ, на Яница също. 

Иначе отдавна не е имало хит в Пайнер. Тук мисля уцелиха такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми класа си е Ганев. Много готина песен и на двете и за клипа също са се постарили като декори, визии и т.н.. Яница за пръв път да не е толкова статична, има движение и при нея. 

 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...