Jump to content


Джулия - Сънувай ме


Препоръчани коментари

А беше толкова хубава перспективата как уж се беше махнала от курника, уж имала договор който не изпълнила или квото беше там, и изглеждаше как отмъстителния инженер ще ни отърве от отговора на вечния въпрос. 

Мечти .... 

ПС - Ужасна песен и, доста учудващо, още по-ужасно изпяване от страна на Коя? 34. Никога досега не е звучала толкова зле, милата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая го пробутаха това десет годишно демо. Златните години на чалгата все едно не са спомен, а са съществували в паралелна реалност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, BaGaBoNtIn каза:

Това е брутално.. представям си ако беше изпято от Преслава.. браво на Драганински! Да ходят при него повечето за нови песни,че затъпяха.

То това вече е изпято от Преслава. Музиката е точно като нейните песни от 2010, Жените след мен и други подобни там.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Willy каза:

То това вече е изпято от Преслава. Музиката е точно като нейните песни от 2010, Жените след мен и други подобни там.

И много щеше да подхожда на гласа й. Има тази ретро нотка дето липсва на жанра в момента…

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Една от най-ужасните и евтини песни, които е продуцирал Драганински в кариерата си! Коя под каталожен номер 34 отдавна изпадна зад борда.

По-добрата песен с това заглавие:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...