Jump to content

Препоръчани коментари

преди 57 минути, omline каза:

На фона на настъпващите кризи, Славчо и ко. дали осъзнават каква услуга им направи Ристьо като ги освободи от отговорност за справянето в ситуация, която изисква опитна ръка?

Не, категорично. Те са прекалено нагли и самонадеяни. Мен обаче друго ме човърка, колко още избори имат право. В един момент просто трябва служебното правителство (добро/лошо) да стане редовно, ако те не моат се нагласят. Няма как да го караме само на избори, това освен грешни пари, всява хаус и смут. Освен това в един момент хората просто няма да гласуват. 

presi.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Tъкмо осъдихме един лайнар на една инстанция, говоря за лекето Манолев, но ВАС върна дело, оправда го и дори осъди държавата на 6 000 лева. 

presi.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Първи кандидат за „Дондуков” 2 се зададе на хоризонта. Журналистът и председател на сдружение „Азбукари” Цвета Кирилова обяви преди дни, че ще се кандидатира за президент

FB_IMG_1630299483326.jpg

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, THE IIconic каза:

Първи кандидат за „Дондуков” 2 се зададе на хоризонта. Журналистът и председател на сдружение „Азбукари” Цвета Кирилова обяви преди дни, че ще се кандидатира за президент

FB_IMG_1630299483326.jpg

Не че я знам коя е. Никнат като гъби. 

presi.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Не че я знам коя е. Никнат като гъби. 

Сутринта я гледах в "Тази сутрин"! Напълно луда. И тя като Луна- руса жена ще оправи държавата бла бла

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 1 час, THE IIconic каза:

Сутринта я гледах в "Тази сутрин"! Напълно луда. И тя като Луна- руса жена ще оправи държавата бла бла

Зарежи тия неща, слушай кака сега, какво мислиш за Пеканов? Котенце изглежда, ама май е връзкар.

presi.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

Зарежи тия неща, слушай кака сега, какво мислиш за Пеканов? Котенце изглежда, ама май е връзкар.

Абе бих се зайграл, но вода ще носи на Кирил Петков! Жалко, че има 3 деца, въпреки, че това не ме бърка! ❤️

cf0c1cb90e98a297.jpg

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Кирчо ще прави партия с Василев и Радев.  Струва ми се, животът на ИТН и ИБГНИ ще бъде по-кратък и от този на Барековата одисея.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, meleto каза:

Кирчо ще прави партия с Василев и Радев.  Струва ми се, животът на ИТН и ИБГНИ ще бъде по-кратък и от този на Барековата одисея.

Toй се прави нещо и после се маха след месец. Жив и здрав да е, нали навремето направи в СУ некви харвардски презентации по икономика. 

presi.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 4 часа , WindWalkerMonk каза:

Toй се прави нещо и после се маха след месец. Жив и здрав да е, нали навремето направи в СУ некви харвардски презентации по икономика. 

А Василев, нали го познаваш?

Според мен Петков има план да продължи в политиката. Защо мислиш го стрелят от всички страни. Всичките, които се озовават под прожекторите са добре познати в средите. Появавали са се тук-там. А той има доста последователи. Даже има група Петков - премиер и последно като гледах имаше 80К членове.

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, meleto каза:

А Василев, нали го познаваш?

Според мен Петков има план да продължи в политиката. Защо мислиш го стрелят от всички страни. Всичките, които се озовават под прожекторите са добре познати в средите. Появавали са се тук-там. А той има доста последователи. Даже има група Петков - премиер и последно като гледах имаше 80К членове.

Те групи има много. Всичко зависи според мен (това е лично мнение) от това какво им каже светата майка. Да, познавам и Асен. Нали и той беше в тези курсове. Даже беше лектор и ментор.

Евгения която е зад завесата го играе винаги встрани. Тя мисля, че още си движи с Траян (който също е от тяхната свита) заедно в час, даже сега ще проверя :D 

https://zaednovchas.bg/our-team/

Там са и двамата. Асен е по - вероятно да остане, но и там нещата са на кантар. Малко да не им се угоди и са аут. Поне според мен де. Пеканов не го познавам, но прочетох за него. Изглежда ми като човек готвен за политик. В смисъл на хартия велики дела, но само на хартия. 

1. Бил в не знам си ква банка. Никой не казва обаче, че е бил по - малко от година.
2. Бил спечелил есе в БНБ. От колко човека, кога? Тоя конкурс дори не е известен и никога не е бил. Следователно е бил направен с цел да му кове CV то. 

Мръсно нещо е политиката. Е Ради не успя с ИТН, което е жалко, защото е кадърен човек. Поне ще си се върне посланик в Швейцария. Аз на негово място нямаше да мръдна от там де. 

presi.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

https://nova.bg/news/view/2021/09/03/338657/заплашиха-ива-митева-с-убийство-обзор/

Доста грозен ход и доста елементарен от страна на ИТН да спечелят съчувствие. Може и да сработи, но се надявам българина да има 1 клетка и да прозре игричката.

И още нещо: нищо лично просто бизнес

https://www.actualno.com/politics/edin-sreshtu-drug-no-samo-v-parlamenta-dvama-deputati-ot-gerb-i-bsp-sednaha-sled-rabota-na-vina-i-delikatesi-snimka-news_1638944.html

presi.png

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове
Кой колко изхарчи на миналите избори:
На първо място, разбира се, са
ГЕРБ със 2 175 898,94 лв.
Изненадващо на второ място се нарежда
“Демократична България” със 1 611 510,05 лв.
“Има такъв народ” са изхарчили най-малко средства - 10 пъти по малко, но въпреки това първи в надпреварата със 282 584,08 лв.
Случайно или не, ДБ са пропуснали да впишат каква е общата стойност на предизборната им реклама. Почти два милиона лева били собствени средства…

gulben-ergen-den-seren-serengil-e-olay-g

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Гербаджии как ще коментирате това ?

980x551_1631727589.jpg&cfs=1&ext=jpg&_nc

Агенция „Пътна инфраструктура” е платила над един милион и 200 хиляди лева за ръчно местене на конуси и пътни знаци.

https://nova.bg/news/view/2021/09/15/339851/от-апи-са-платили-над-1-млн-лв-за-местене-на-конуси-и-пътни-знаци/?fbclid=IwAR0nBitfozX62p5d73w2jLzGjPwZIQ2SHoTLBBlBWq4s1QH8_uiotaP71Pg

gulben-ergen-den-seren-serengil-e-olay-g

Сподели този коментар

Връзка към коментар
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Последно видели темата   0 Потребители

Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.

• Create New...