Jump to content



Непопулярни мнения


Препоръчани коментари

Кои са нещата в чалгата, които харесвате, а масовата публиката не одобрява и обратното? За кои неща вашият вкус се различава от този на повечето хора?

Почвам аз! 
 

- Мария има една от най-добрите дискографии в поп-фолка

- "Дърпай" на Емануела и Теди А. ми харесва повече от последните песни на доскорошните ми любимки Пресуна и Галуна (с Криско)

- макар да отчитам факта, че Галена има една от най-силните години в кариерата си, за моя личен вкус е една от най-слабите й, харесва ми само "Къде беше ти"

- трябва да се правят повече кавъри, но да са със собствен прочит, а не буквален превод на оригинала

- новото поколение изпълнители ми звучат 100 пъти по-добре като пеят с поп постановка или изпълняват кавъри на западни хитове, отколкото в поп-фолк песните си. Пример - Меди - Рана е уникална в регетон версията, официалната не ми харесва. 

- Николай Пашев е най-добрият композитор на чалга, по-добър от Оцко и Кости в най-добрите им дни, да не говорим за Ганев.

 

Вие сте!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Айви ще стане нова лидерка, ако извади няколко хита като Авария.

Кефят ме песните на Ави Бенеди и компания! 

 

И мен ме кефят! На морето чух песента с Яница и ме изкефи!

Също и "Влез, влез", която е много по-яка от "Бой, бой", макар че да, приличат си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

И мен ме кефят! На морето чух песента с Яница и ме изкефи!

Също и "Влез, влез", която е много по-яка от "Бой, бой", макар че да, приличат си. 

Много класни аранжименти им върти Авката - Да гърмим и Авария звучат супер яко, богато някак откъм инструменти. Надявам се да постигнат по-голям успех занапред, защото изглеждат готин тандем. 

Специално си пуснах Бой наскоро, ми не ми прилича. Еднаква постройка имат, но не можеш да си запееш едната върху другата. Същото важи и за Автомата. И трите са си различни, може би като звучене си приличат, но не са копи-пейст като стоте версии на Зоопарка и Оцковите песни, примерно "Като кученце" на ИВена и една на Малина. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятам, че Ивана, Десислава и Азис са страшно надценени като певци. И също, че Десислава "може да пее всичко" не е предимство, а още един минус към и без друго хаотичната й кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DenFevgo каза:

Смятам, че Ивана, Десислава и Азис са страшно надценени като певци. И също, че Десислава "може да пее всичко" не е предимство, а още един минус към и без друго хаотичната й кариера.

О, да! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е забравен от поне 10-15 години и никой от слушателите на фолка не се вълнува от нея и продукцията й през този период. Това че си има своя категория е поредната лъжа в която не знам дали си вярват дори и малкото й останали фенове. Събрала 2к на концертче, ми хубаво, преди два дни се намерих на рандъм концертче в парка ни, което дори не беше на някой изпълнител, а на случайно училище за млади музикални таланти, които са решили да изпеят няколко песни и без реклама имаше повече народ.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Глория е забравен от поне 10-15 години и никой от слушателите на фолка не се вълнува от нея и продукцията й през този период. Това че си има своя категория е поредната лъжа в която не знам дали си вярват дори и малкото й останали фенове. Събрала 2к на концертче, ми хубаво, преди два дни се намерих на рандъм концертче в парка ни, което дори не беше на някой изпълнител, а на случайно училище за млади музикални таланти, които са решили да изпеят няколко песни и без реклама имаше повече народ.

Това важи с пълна сила за Глория, Ивана, Рена, а у. И си прав. И песните им са боклуци. Пълна лъжа е, че аудиторията е проблема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Глория е забравен от поне 10-15 години и никой от слушателите на фолка не се вълнува от нея и продукцията й през този период. Това че си има своя категория е поредната лъжа в която не знам дали си вярват дори и малкото й останали фенове. Събрала 2к на концертче, ми хубаво, преди два дни се намерих на рандъм концертче в парка ни, което дори не беше на някой изпълнител, а на случайно училище за млади музикални таланти, които са решили да изпеят няколко песни и без реклама имаше повече народ.

Това е не е непопулярно, а общоприето мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Ами да, просто нека и днес има хлория "slander" 😀

Абе и те не й се кефят на песните. Проблема на Глория е един основен: пее една и съща ТЪПА И НЕХИТОВА песен от 100 години със ужасни текстове. Ужасни. Иначе женицата си е имала някога успехи, които само Преслава има. Другите курви няма да ги стигнат никога. Но днес е дъното за младите. Ся там определеб таргет си я харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ви непопулярно мнение: В Рама, когато чалгарка е оплюта във фейса, сайтове, не знам си къде - завиждат й.

Истината е, че такива малоумници като Галена, Глория, Кама дори и останалите са тъпи и дразнещи. Но някои са напълно лишени от елементарно дар слово и разсъждения. Освен от талант. Справка: бъдещия ментор, който купи мястото си. Както и купищата интервюта на МАРИЯ, Деса и Азис във випа. ЕМАНУЕЛА...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Абе и те не й се кефят на песните. Проблема на Глория е един основен: пее една и съща ТЪПА И НЕХИТОВА песен от 100 години със ужасни текстове. Ужасни. 

Това е следствието. Първопричината е в нейната твърдоглавост и ограниченост, за да не използвам диагнозата, започваща с "а".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Това е следствието. Първопричината е в нейната твърдоглавост и ограниченост, за да не използвам диагнозата, започваща с "а".

Тя си е селски тарикат. Много мразя такива хора, не й се прави нищо, не й се плаща за нищо, не мисли за нищо и всичко и е тънкаж. Най - евтиния клип, песен, текст, запис и т.н  то това си е цяло непопулярно мнение, защото нали е железен професионалист, който си изпипва нещата… бахти случая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Тя си е селски тарикат. Много мразя такива хора, не й се прави нищо, не й се плаща за нищо, не мисли за нищо и всичко и е тънкаж. Най - евтиния клип, песен, текст, запис и т.н  то това си е цяло непопулярно мнение, защото нали е железен професионалист, който си изпипва нещата… бахти случая.

Това е един от митовете за нея. Изпипвала тя, на баба си грънците. Другият е, че била суперинтелигентна и говорела много добре, въпреки че последните години сякаш не е толкова споменавано това, защото е имала катастрофални интервюта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , DarkChild каза:

Това е един от митовете за нея. Изпипвала тя, на баба си грънците. Другият е, че била суперинтелигентна и говорела много добре, въпреки че последните години сякаш не е толкова споменавано това, защото е имала катастрофални интервюта.

Не знам дале е непопулярно, но баба ни трябва да дава повече интервюта, най-вече като тези

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия е най-успешната поп-фолк певица, защото само при нея потенциала е равен на реалните постижения и резултати в кариерата й. 

Тя не е нито най-талантливата, нито най-красивата, но всеки плюс, който притежава е развит на 100%, при нея рядко има пропуснати възможности и винаги се държи адекватно за времето в което се намира, дори когато това е означавало да не прави нови песни. 

И за да ме разберете правилно ще дам пример с Глория и Преслава, които са имали потенциала да станат легенди в българската музика, но по някакви причини не са им се получили нещата. Такива възможнти Камелия никога не е имала, но за разлика от горните две тя е стигнала до най-високото ниво до което е била способна да се добере затова я смятам за по-успешна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, fearless` каза:

Камелия е най-успешната поп-фолк певица, защото само при нея потенциала е равен на реалните постижения и резултати в кариерата й. 

Тя не е нито най-талантливата, нито най-красивата, но всеки плюс, който притежава е развит на 100%, при нея рядко има пропуснати възможности и винаги се държи адекватно за времето в което се намира, дори когато това е означавало да не прави нови песни. 

И за да ме разберете правилно ще дам пример с Глория и Преслава, които са имали потенциала да станат легенди в българската музика, но по някакви причини не са им се получили нещата. Такива възможнти Камелия никога не е имала, но за разлика от горните две тя е стигнала до най-високото ниво до което е била способна да се добере затова я смятам за по-успешна. 

То това не е непопулярно мнение - повечето хора са наясно, само някои придворни и прекалили със Савекса не го признават. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , fearless` каза:

Камелия е най-успешната поп-фолк певица, защото само при нея потенциала е равен на реалните постижения и резултати в кариерата й. 

Тя не е нито най-талантливата, нито най-красивата, но всеки плюс, който притежава е развит на 100%, при нея рядко има пропуснати възможности и винаги се държи адекватно за времето в което се намира, дори когато това е означавало да не прави нови песни. 

И за да ме разберете правилно ще дам пример с Глория и Преслава, които са имали потенциала да станат легенди в българската музика, но по някакви причини не са им се получили нещата. Такива възможнти Камелия никога не е имала, но за разлика от горните две тя е стигнала до най-високото ниво до което е била способна да се добере затова я смятам за по-успешна. 

Значи е най-успешната за себе си... не генерално. Да, когато нямаш достатъчно певчески талант, трябва да компенсираш с друго. Камелия има бизнес нюх, луда е, старае се и вероятно се учи от грешките си. И като цяло какво значи успех? Продажби на албуми ли е, концерти ли е, хитове ли е, какво е? В чужбина има как да се измери. В България си ги нагласяме нещата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DenFevgo каза:

Значи е най-успешната за себе си... не генерално. Да, когато нямаш достатъчно певчески талант, трябва да компенсираш с друго. Камелия има бизнес нюх, луда е, старае се и вероятно се учи от грешките си. И като цяло какво значи успех? Продажби на албуми ли е, концерти ли е, хитове ли е, какво е? В чужбина има как да се измери. В България си ги нагласяме нещата. 

Тук в момента е показателно кой е най-зает и колко пълни клубовете - Галена, Камелия, Меди, Ариа, Теди Александрова, Софка, горе-долу това са. След това са тези със стабилните успехи, които и към днешна дата се справят добре - Анелия, Емилия, Преса, Еманулда, Ася, Коцака. Друго мерило няма - албуми йок, гледанията купени, концерти йок. Общо взето, това са действащите изпълнители към Лето 21-во. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

То това не е непопулярно мнение - повечето хора са наясно, само някои придворни и прекалили със Савекса не го признават. 

Камелия и Деси Слава са успешни. Имат наложени стари песни, участия и дори гледания. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Тук в момента е показателно кой е най-зает и колко пълни клубовете - Галена, Камелия, Меди, Ариа, Теди Александрова, Софка, горе-долу това са. След това са тези със стабилните успехи, които и към днешна дата се справят добре - Анелия, Емилия, Преса, Еманулда, Ася, Коцака. Друго мерило няма - албуми йок, гледанията купени, концерти йок. Общо взето, това са действащите изпълнители към Лето 21-во. 

Преслава и Емилия пълнят повече от Теда и Софка. Дори и от Камелия в момента. Затова й ги канят в топ дискотеките. Коцака и той.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Преслава и Емилия пълнят повече от Теда и Софка. Дори и от Камелия в момента. Затова й ги канят в топ дискотеките.

Еми, то всичките, дето ги изброих, си разменят местата чат-пат, но все са там някъде около топа. Също добре си преживяват Илиян, Фики, Яница, Роксана, Мира и добави още някого там. Пропуснахме Стораро - той си е винаги добре. 

Тук е моментът да отбележим какъв въздух под налягане е Азис - нито участия, нито хитове, нито нищо. Отдавна е залязъл, но се изживява като последна инстанция. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

Еми, то всичките, дето ги изброих, си разменят местата чат-пат, но все са там някъде около топа. Също добре си преживяват Илиян, Фики, Яница, Роксана, Мира и добави още някого там. Пропуснахме Стораро - той си е винаги добре. 

Тук е моментът да отбележим какъв въздух под налягане е Азис - нито участия, нито хитове, нито нищо. Отдавна е залязъл, но се изживява като последна инстанция. 

Най лошото е, че мине замине време и му се вържат. Азо зима 10к за пълен плейбек на черно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...